وضعیت کاربر : مهمان

بازگشت :

محصولات

|

انواع فعالیت‌ها در ترکیه

معرفی انواع فعالیت ها و سرگرمی ها در ترکیه برای خانواده ها و جوانان و ماجراجویان طبیعت گردی در ترکیه غواصی و قایق سواری در ترکیه تفریح و سرگرمی در ترکیه خرید در ترکیه

جهان در کیف

فعالیت‌های تفریحی و ماجراجویانه هوایی در ترکیه

ورزش‌های هوایی هیجان‌انگیز متعددی همانند پاراگلادیاتور، کایت سواری، بالن سواری و فرود با چتر را نیز امتحان کنید. ترکیه حدوداً دارای 40000 غار و گودال برای گردش است. برای گردشگران فعال، گودال‌های آنتالیا تا غارهای زنگولداک (Zongulduk) فرصت بسیار خوبی برای بررسی تشکیلات جالب زمین‌شناختی ترکیه است. این ورزش تحت عنوان غارشناسی شناخته شده است. بیش از 1000 چشمه آبگرم در ترکیه وجود دارد که بیشتر آن‌ها در مرمره و اژه قرار دارند. مردم برای لذت بردن از اماکن متعددی که در اطراف چشمه‌ها ساخته شده‌اند به ترکیه می‌‌آیند و با حمام در آب چشمه‌ها انواع بیماری‌ها را درمان می‌کنند. ابریشم یکی از مهم‌ترین کالاها برای ترکیه بوده و شهر آناتولی مسیر مهم برای خرید و فروش این کالا است. از این شهر به خاطر فرهنگ و تاریخ آن بازدید کنید. برای گردشگران جوان، گردشگری جوانان یک صنعت بزرگ است. کمپ‌های متعددی برای جوانان وجود دارد و تورهای خاصی برای دانش‌آموزان دبیرستانی و دانشگاهیان طراحی شده است.
3 نظر
جهان در کیف

فعالیت‌های تفریحی و ماجراجویانه آبی و ساحلی در ترکیه

ترکیه به‌عنوان یک مقصد توریستی، فرهنگ، هنر و ورزش را به مسافر عرضه کرده و ارزش خوبی در برابر دلار دارد. ترکیه یکی از ده مقصد برتر گردشگری در دنیا است. باوجود خط ساحلی طولانی ترکیه خدمات شنا، قایق‌سواری، کلک سواری، قایقرانی تفریحی، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و بالن سواری را ارائه می‌کند. در زمان بازدید از ترکیه فقط از بین تعداد زیاد تفریحات فقط چند تای آن‌ها را امتحان خواهید کرد. طی ماه‌های گرم‌تر غواصی یکی از ورزش‌‌هایی است که می‌توانید در غارهای زیرآبی و کشتی‌های غرق شده انجام دهید. با توجه به وجود مناطق متعدد و مختلف احاطه شده توسط دریا، ‌مکان‌های مختلفی همانند کاش، کِمر، بدروم و سارو را می‌توانید برای غواصی انتخاب کنید. رودخانه‌های متعدد فرصت بزرگی برای قایق‌سواری و کانوسواری در آبشارهای کوچک و اسکی روی آب فراهم می‌کنند. از رودخانه‌های کروه (Coruh)، رایز فیرتینا (Rize Firtina) و دالمان بازدید کنید. در سال‌های اخیر دوره‌های بین المللی گلف نیز برگزار شده که این ا‌مکان را به مردم سرتاسر دنیا می‌دهد تا این ورزش را انجام دهند. تعدادی از زمین‌های گلفی که می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید عبارت‌اند از زمین گلف گلوریا ، زمین گلف هتل نابلیس و زمین گلف و دهکده کلاسیس. شکار یکی از ورزش‌های محبوب در ترکیه است و تورهای شکار توسط مؤسسات گردشگری ترکیه برگزار می‌شود.
1 نظر