وضعیت کاربر : مهمان

بازگشت : تور تایلند

محصولات

|

تور تایلند اقتصادی و ارزان

اگر می خواهید سفری ارزان داشته باشید تایلند بهترین انتخاب میباشد هتل ها و رستوران های با کیفیت و ارزان، بازارهای شبانه، مقاصد دیدنی و سرگرمی های ارزان و جالب

جهان در کیف

مقاصد گردشگران مقتصد در تایلند

چند مقصد انتخابی ما برای مسافران مقتصد شامل بانکوک، پاتایا، جزیره پانگان، جزیره تائو، کانچانابوری، کان کائن و پایی است. اینها نقاطی عالی هستند که گردشگر می تواند بدون صرف هزینه بسیار زیاد از آنها واقعا لذت ببرد. در واقع، پس از آنکه گردشگر اصول کلی سفر با صرفه جویی را در این کشور پادشاهی فراگرفت، می تواند آنها را در همه جا به کار برد. شگرد لازم این است که از ابتدای سفر به راهنمایی های مربوط به پول خرج کردن عادت کند و به آنها پایبند بماند. به عنوان مثال، محل اقامت یکی از نکات مهم است. بانکوک و پاتایا از تمام دیگر مقاصد توصیه شده در بالا گران تر هستند. اما فصل سال از هزینه محل اقامت هم مهم تر است. فصل هایی که مسافر زیادی به تایلند می آید و فصل های اوج سفر گردشگران ( بین ماه های نوامبر و فوریه) در مقایسه با فصل کم مسافر ( بین ماه های مارس و اکتبر) بسیار پرهزینه تر و شلوغ تر هستند. تعطیلات ملی مهم ، به ویژه چشن آب (سنکرون فستیوال) یا سال نوی تایلندی در اواسط ماه آوریل، استثنائات مهمی بر این قاعده هستند. سفر به تایلند در این زمان پر طرفدار است چون فستیوال های باورنکردنی آب درسرتاسر کشور برگزار می شود؛ بنابراین، پیدا کردن محل اقامت در شهرهای بزرگتر مشکل تر و گران تر خواهد بود. فصل بارانی زمانی عالی برای سفر به تایلند است، چون پس از گرمای خفقان آور بین ماه های مارس تا مه یا ژوئن، بهترین زمان پیش از ورود گردشگران بی شمار و بالاتر رفتن قیمت هاست، که از ماه نوامبر آغاز می گردد و تا چند ماه ادامه دارد. شاید بهتر باشد گردشگر، پیش از تصمیم گرفتن، مطالب زیر را به دقت بخواند. اما هر مقصد و فصلی را که برای سفر به تایلند انتخاب کند، اگر واقعا قصد صرفه جویی داشته باشد، باید راهنمایی هایی را که در این صفحات برای او تهیه کرده ایم به خاطر داشته باشد.
2 نظر
جهان در کیف

حمل و نقل گردشگران مقتصد در تایلند

تایلند زیر ساخت حمل و نقل بسیار توسعه یافته و متنوعی دارد و به مسافر مقتصد گزینه های متعددی برای سفر ارائه می‌دهد. گردشگر با انتخاب عاقلانه وسیله حمل و نقل، از خطوط هوایی ارزان گرفته تا قطار های ارزان و حتی تا اتوبوس های ارزان، می‌تواند صرفه جویی قابل ملاحظه ای بکند. از حمل و نقل عالی زیر و روی زمینی بانکوک تا سانگتائوز ( وانت های تبدیل شده‌ی مسافربری) که در تمام شهر های تایلند وجود دارد، در بیشتر موارد به ندرت دلیلی برای ولخرجی کردن و سوار تاکسی های گران قیمت تر شدن وجود دارد، گرچه حتی این تاکسی ها هم ارزان تر از بیشتر کشورهای دیگر هستند. هر از گاهی، یکی از راه های راحت و با صرفه برای بیرون رفتن این است که گردشگر با گروهی از دوستان خود سوار تاکسی، مینی ون و یا اتومبیل کرایه ای بشود. تایلند شبکه ای عالی از مراکز مسافری و مسافرخانه دارد که در آنها می توان به راحتی دوستانی پیدا کرد که آنها هم می خواهند از طریق سفرگروهی صرفه جویی کنند. در این مکان ها گردشگر باید تابلو اعلانات را بررسی کند. در بسیاری از شهر های تایلند هنوز هم ساملورز ( تاکسی پدالی سه چرخه) وجود دارد که مسافربری می کنند. گرچه ممکن است عادت کردن به آنها مدتی طول بکشد، مردان قوی و لاغر اندام و مسن تری که آنها را پدال می‌زنند خوشحای می شوند از اینکه سوار تاکسی آنها شوید. غیر از آن، ارزان ترین و سالم ترین گزینه استفاده از پاهای خودتان است که هر وقت توانستید پیاده به مقصد مورد نظر بروید. در زیر، جزییات بیشتری مربوط به طرق مختلف حمل و نقل ارائه شده است.
2 نظر
جهان در کیف

فعالیت‌هایی برای گردشگران مقتصد در تایلند

گرچه دامنه نرمال فعالیت های مربوط به دیدن مناظر در تایلند بسیار کم هزینه است، مطمئنا کسانی هم هستند که مایلند مبلغ کمتری بپردازند ( یعنی اینکه چیزی نپردازند) و البته بخت با آنها یار است زیرا بسیاری از فعالیت ها، فستیوال ها، رویداد ها و مراسمی که گردشگران می توانند در آنها حضور یابند و لذت ببرند، مجانی هستند. البته گردشگر می تواند به تعداد زیادی از فعالیت ها بپردازد ( به ساحل دریا، پارک ها، معابد و بازارها برود) و چیزی پرداخت نکند. او باید سفر خود را با در نظر گرفتن تعطیلات عمده تایلند برنامه ریزی کند تا از مزیت مضاعف سرگرمی های حیرت انگیز و مجانی برخوردار شود که شبیه آن در هیچ جای دیگر جهان وجود ندارد. این تعطیلات، خواه فستیوال بزرگ آب در نزدیکی های سال نوی تایلندی در اواسط ماه آوریل و یا فستیوال دوست داشتنی لوی کراتانگ در کنار رودخانه ها باشد که مدتی پس از فستیوال آب بر گزار می گردد و تعداد زیادی تعطیلات سالیانه دیگر وجود دارد که شاید گردشگر بخواهد ( همراه با پیشنهادات ما که در این سایت می آید) از آنها استفاده کند.
2 نظر
جهان در کیف

جاذبه‌های گردشگری برای گردشگران مقتصد در تایلند

غیر از فعالیت های ارزان قیمت و مجانی که در دیگر قسمت های این سایت گفته شد، جاذبه های بی‌شماری هم برای لذت بردن گردشگر مقتصد در دسترس است. او می تواند از هیجان و قیل و قال دور شود و با بازدید از جاذبه های آموزشی کمی مغز خود را به کار اندازد. موزه ها یکی از بهترین و ارزان ترین جا ها برای این کار هستند و ممکن است بسیاری از آنها برای گردشگر ( و فرزندانی که احتمالا با او هستند) به نحوی حیرت انگیز جالب باشند. باغ وحش ها، موزه ها و پارک های تایلند اغلب بسیار جالب تر از مشابه خود در کشور گردشگر هستند و حیوانات متنوع و انسان ها، به عجیب ترین فعالیت ها می پردازند، ازمسابقه شتر مرغ ها تا ایروبیک اوایل صبح و از تای چای تا رقصیدن در سالن رقص. اگر گردشگر بیرون برود و به سیاحت مکان هایی بپردازد که کمتر از آنجا دیدن می شود، صرفه جویی زیادی به عمل می آورد و در ضمن متوجه می شود که در تایلند واقعا چه خبر است.
2 نظر
جهان در کیف

خرید کردن برای گردشگران مقتصد در تایلند

اگر گردشگر از کسانی باشد که به مهارت خود در چک و چانه زدن می‌بالد، تایلند جایی است که می تواند بر کارآیی این مهارت بیافزاید. علاوه بر آن، پس از معامله کردن، اغلب او را تحسین می کنند که خرید خوبی کرده است. واقعیت این است که اگر حتی تلاش نکنید قیمت را پایین بیاورید، کار را برای کسانی دشوار می سازید که پس از شما خرید می کنند. غیر از فروشگاه های بزرگ، قیمتی که فروشنده اعلام می کند قیمت فروش نیست. علاوه بر آن، نقاط فراوانی برای این چک و چانه زدن وجود دارد، از کنار خیابان ها تا بازار های شبانه. توصیه می شد گردشگر مقتصد در طول اقامت خود تا حد ممکن از خرید در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ اجتناب کند. بسیاری اقلامی که می‌خواهد را می تواند درمحل اقامتگاه خود تهیه کند، چون آنها را در کنار خیابان ها و در بازار هایی می فروشند که در آنها گردشگر نه تنها چیزهای تحفه و هدایای ارزان را پیدا می کند که می تواند بهترین معامله ها را هم انجام دهد.
2 نظر