وضعیت کاربر : مهمان

بازگشت : تور تایلند

محصولات

|

تور تایلند خانوادگی

اگر به فکر گذراندن تعطیلات همراه خانواده در تایلند هستید اطلاعات راجع به هتلها و رستورانهای خانوادگی، پارکها و سرگرمیهای کودکان، مراکز خرید، موزه ها و سواحل

جهان در کیف

مقاصد گردشگران خانوادگی در تایلند

خانواده هایی که به تایلند سفر می کنند می توانند به فعالیت های متعددی بپردازند و از مکان های زیادی دیدن کنند. تعداد زیادی فعالیت برای انتخاب این خانواده ها در هفت محلی که برگزیده ایم در زیر می آید. این هفت محل بانکوک، پاتایا، چیانگ مای، پارک ملی کائو یایی، پوکت ، کانچانابوری و آیوتایا هستند. این مکان ها نقاط شروعی عالی برای بازدید خانواده ها هستند زیرا فرودگاه هایی عمده دارند، یا به راحتی می توان از بانکوک و همچنین از آیوتایا، کائو یایی و کانچانابوری، به این نقاط رفت. بحث درباره نوع تعطیلی مورد نظر گردشگر و نوع فعالیت هایی که می خواهد انجام دهد و مکان هایی که می خواهد برود، فکر خوبی است. اگر گردشگر دوست دارد در هوای آزاد و در طبیعت باشد، شاید بهتر است به دیدن پارک ملی کائو یایی یا کانچانابوری برود، که نزدیک مرز تایلند با میانمار است و با این وجود تنها با چند ساعت رانندگی با اتومبیل می توان از بانکوک به آنجا رسید. گردشگر می تواند با قطار صبح به کانچانابوری برود ( که سفری بسیار لذت بخش است) و اندکی بیشتر با فرهنگ محلی آشنا شود. اگر گردشگر و فرزندانش ساحل دریا را دوست دارند، حتما باید انجام دادن تمام فعالیت هایی که در زیر می آید ( و می توان آنها را در پوکت و پاتایا انجام داد) بررسی کند و اگر به دنبال فرهنگ و تاریخ باشد، باید ( شاید در سر راه خود به چیانگ مای و کوه های شمال) به دیدن آیوتایا پایتخت سابق تایلند برود. صفحات این سایت گردشگر را با تمام این مکان های هیجان انگیز و مسحور کننده (از جمله با بانکوک هیجان انگیز و مسحور کننده) آشنا می کنند. اینک تمام این شهرها فعالیت ها، هتل ها و استراحتگاه های مناسب برای خانواده ها تهیه کرده اند که خدمات متعددی ( از جمله خدمات مراقبت از کودکان) را ارائه می دهند و شاید گردشگر بخواهد از آنها بهره مند شود. اندکی تحقیق و برنامه ریزی به خانواده گردشگر کمک می کند تا بیشترین بهره را از سفر به تایلند ببرد.
4 نظر
جهان در کیف

حمل و نقل گردشگران خانوادگی در تایلند

تایلند زیر ساخت مربوط به حمل و نقل جاده ای، هوایی و آبی بسیار توسعه یافته ای دارد. در تایلند حمل و نقل صرفا رفتن به جای مورد نظر نیست بلکه بخش بزرگی از تجربه سفر را تشکیل می دهد، تجربه ای که کودکان خانواده عاشق آن می شوند و کل خانواده از آن لذت می برد. اگر گردشگر دست کم یک بار سوار توک توک نشود، انگار به تایلند نرفته است. این وسیله نقلیه سه چرخه که گاز سوز است در سرتاسر کشور دیده می شود و برای رفت و آمد در مسافت های کوتاه عالی است. با راننده بر سر کرایه چک و چانه بزنید و یادتان باشد اگر او با سه انگشت علامت دهد منظورش 30 بات است و 3 بات نیست! چون بیشتر این رانندگان انگلیسی بلد نیستند، نوشتن یا چاپ کردن مقصد به زبان تایلندی بسیار مفید واقع می شود. کارکنان تایلندی در فرودگاه و هتل در این زمینه بسیار همکاری می کنند و پیش از حرکت، مقصد شما را به زبان تایلندی برایتان می نویسند یا بجای شما با راننده صحبت می کنند. در این وب سایت جزییات بیشتری درباره نحوه حمل و نقل در تایلند ارائه می گردد.
4 نظر
جهان در کیف

جاذبه‌های گردشگری برای گردشگران خانوادگی در تایلند

تایلند صرفا جایی نیست که گردشگر و خانواده او بازدارنده های خود را کنار بگذارند، راحت باشند و به ماجراجویی های واقعی بپردازند؛ تایلند کشوری پادشاهی و باستانی با تاریخی مسحورکننده نیز می باشد، کشوری با زیبایی طبیعی عالی و سرزمینی که با فرهنگ خود، گردشگر را از لحظه ی ورود به کشور شیفته خود می سازد. گردشگر باید حتما از تمام جاذبه هایی که تایلند عرضه می دارد بهره مند شود، از جاذبه های سرگرم کننده و جاذبه های زیبا تا جاذبه های آموزشی. از این طریق او و خانواده اش از زمینه و پیشینه فرهنگی این کشور مطلع می شوند و می توانند از هر تجربه و رویارویی خود در تایلند بیشترین بهره را ببرند. شاید گردشگر قصد داشته باشد در ابتدای ورود خود به تایلند از جاذبه های فرهنگی و آموزشی ( به ویژه در بانکوک) دیدن کند و سپس با بصیرتی که به دست آورده است به قسمت های داخلی کشور برود تا این بصیرت را به کار گیرد و اوقات خوشی را سپری کند.
2 نظر
جهان در کیف

خرید کردن برای گردشگران خانوادگی در تایلند

ممکن است گردشگری که از تعطیلات خود در تایلند لذت می برد فراموش کند از فرصت های بی نظیری که برای خرید کالاهای ارزانی که برای فروش عرضه می شوند، استفاده کند. گردشگر نباید تا یکی دو روز آخر منتظر بماند تا هدیه عجیب، اسباب بازی، مبل و یا کالای خاصی را که سوغاتی خاصی از سفر به تایلند است، خریداری کند یا سفارش دهد. در خیابان ها و مراکز خرید، در فروشگاه ها و در بازارها، در کوهستان و در سواحل، هر گردشگری می تواند چیزی را که می خواهد پیدا کند و کسانی که به دنبال حراج هستند از زیبایی و کیفیت اقلامی که به حراج می‌رسد متحیر می‌شوند. گردشگر باید یک راهنمایی مفید درخرید کردن به یاد داشته باشد: اگر چیزی در فروشگاهی در تایلند که دور تا دور آن را بسیاری از اقلام مشابه گرفته است خوب به نظر بیاید، حتما در منزل او در کشورش عالی به نظر خواهد آمد. در اینجا راهنمایی هایی درباره فهرست خرید گردشگر ارائه می‌گردد.
3 نظر