وضعیت کاربر : مهمان

محصولات

|

جهان در کیف

مقاصد عشاق گردشگر در تایلند

در همه جای تایلند اقلیم گرمسیری، مردم مهربان، خدمات باورنکردنی و غذا های خوشمزه و خوب که دهان آدم را آب می اندازد وجود دارد، که اینها همگی عناصر مهمی برای بی نقص شدن گریز عشاق است. برخی از پرطرفدارترین مکان های رمانتیک تایلند برای ماه عسل و خلوتگاه های پر شور و حرارت و همچنین تعدادی توصیه مربوط به مکان های کمتر شناخته شده که عمدتا برای افراد محلی و مسافران آگاهی که به دفعات به تایلند آمده اند آشنا هستند را برای شما برگزیده ایم. علاوه بر آن، هواپیما، اتوموبیل‌ و یا قطار( بسته به روحیه شما و وسیله حمل و نقل مورد علاقه تان) برای رفتن به محل های خارج از بانکوک همگی نسبتا به راحتی در دسترس هستند. هر یک از این مقصد ها ماهیت متمایز خود را دارند، از مناظر خیره کننده کوهستان خاستگاه فرهنگ باستانی منطقه لانا در شمال، تا زنده کننده بودن پر جنب و جوش شهری در بانکوک ، تا سواحل طلایی و رویایی جزایر جنوب، همواره چیزی درتایلند وجود دارد که می تواند فراخور روحیه و نیازهای مسافران باشد. هتل ها و اقامتگاه های تایلند به حق به این شهرت دارند که در زمره بهترین های جهان هستند و دامنه گسترده ای از محل های اقامت وجود دارد که متناسب با بودجه مسافر بوده و دارای محیطی آرمانی هستند. با اضافه شدن باشگاه های دارای سونا و استخری که توجه زیادی به مشتریان خود نشان می دهند و جاذبه های های روحیه بر انگیز به چیزهایی که در بالا گفته شد، سفری رمانتیک به تایلند ( برای ماه عسلی رویایی و طولانی یا به منظور آنکه عشاق آخر هفته را در خلوتگاهی بگذرانند) فراهم می گردد که همواره از این قابلیت برخوردار است که بسیار جادویی و کاملا فراموش نشدنی باشد.
3 نظر
جهان در کیف

حمل و نقل عشاق گردشگر در تایلند

برای آغاز زندگی مشترک یا دوباره بر افروختن شعله عشق، هیچ کاری بهتر از این نیست که به اتفاق کسی که عاشقش هستید از همه چیز و همه کس دور شوید، حتی اگر تنها برای آخر هفته باشد و در هر تعطیلات عاشقانه، ممکن است خود سفر به اندازه مقصد آن مهم باشد. سفر زمینی، دریایی و یا هوایی، هر کدام مزایا و جذابیت های خود را دارند که باید آنها را در نظر گرفت. چقدر وقت دارید؟ آیا مایلید پیش از رسیدن به مقصد از نقاط دیگر دیدن کنید؟ آیا می خواهید از یک محل به محل دیگری بروید یا مایلید صرفا در ناحیه ای خاص به سیر و سیاحت بپردازید؟ برای این سفر چقدر پول در اختیار دارید؟ ممکن است نحوه سفر کردن تعیین کننده موفقیت آمیز بودن یا نبودن تجربه ای واقعا رمانتیک باشد. در بانکوک و دیگر استان ها، سعی کنید با وسایل نقلیه محلی مانند توک توک یا وانت سانگ تائو یا قایق های بلند گشت زنی کنید. یکی از چیزهایی که در بانکوک می بینید تعداد زیادی تاکسی با رانندگان مهربان و مطلع و کاملا معقولانه بودن کرایه تاکسی است (که با تاکسیمتر محاسبه می شود)، در حالی که همواره شبکه ی در حال گسترش مترو و قطار هوایی به راحتی زندگی در کلان شهر می افزاید و فرصت عالی دیگری برای تماشای مردم فراهم می کند. زوج ماجراجو می توانند از سوار شدن در تاکسی های سریع السیر آبی لذت ببرد که با کرایه ای نسبتا ناچیز مسافران را به گشت زنی در امتداد کانال های بانکوک یا در امتداد رودخانه چائو پرایا می برند.
4 نظر
جهان در کیف

محل اقامت عشاق گردشگر در تایلند

جایی که برای اقامت کردن در ماه عسل، ماه عسل دوم، آخر هفته ای طولانی تر شده به دور از فرزندان برای دوباره شعله ور ساختن هیجان و تب و تاب رابطه تان و یا برای اولین سفر به همراه کسی که عاشقش هستید انتخاب می کنید، بسیار تاثیر گذاراست. آیا به دنبال ماجراجویی هستید؟ در آن صورت، داشتن محل اقامت راحت از بالاترین درجه اهمیت برخوردار است تا بتوانید به سیر و سیاحت در اطراف بپردازید. آیا تنها بودن را ترجیح می دهید؟ در آن صورت شاید مخفیگاهی دورافتاده با فاصله ای طولانی به دور از اجتماعی شلوغ برایتان بهتر باشد. نمونه های زیر را به عنوان محل های اقامتی که دارای ویژگی های عالی هستند و به این شهرت دارند که مکان های مناسبی برای گذراندن ماه عسل هستند، برای شما انتخاب کرده ایم. فهرست مشخصات زیر به هیچ وجه فهرست کاملی نیست، در واقع در سرتاسر تایلند هزاران هتل و اقامتگاه از کلبه های دنج دو ستاره در سواحل کم جمعیت تا مجلل ترین ویلا های غیره قابل تصور وجود دارد که می توانند بهترین تجربه رمانتیک ممکن را به عشاق عرضه کنند.
2 نظر
جهان در کیف

رستوران‌های عشاق گردشگر در تایلند

اگر از خارجیانی که عاشق تایلند شده اند دلیل این امر را بپرسید، یکی از اولین دلایلی که برای لذت بخش بودن زندگی در اینجا نام می برند غذای تایلندی است که به خاطر طعم بارزی که دارد و حاصل به کار بردن اجزای استثنایی است، شهرت دارد. در تایلند خوب غذا خوردن را می توان امری مسلم پنداشت و غذایی که در دکه های کوچک در سرتاسر کناره های خیابان ها عرضه می شود اغلب به اندازه غذا هایی که در رستوران های شیک با چند برابر قیمت سرو می شود خوشمزه (یا حتی خوشمزه تر) است. بنابراین، چنین رستوران هایی باید ارزش افزوده محیط را فراهم سازند و در ضمن غذا هایی خوشمزه و حیرت آور با قیمت های معقولانه سرو کنند. این امر شامل انواع بی شمار غذا های بین المللی که عرضه می گردند هم می شود، گرچه به دلیل اینکه بسیاری از این رستوران ها غذای بازار مشتریان محلی وابسته به طبقات بالای اجتماع را تامین می کنند، از آنها انتظار می رود محیط پر تجملی را عرضه کنند. در این سایت تنها تعداد انگشت شماری از هزاران رستوران رضایت بخش موجود در سرتاسر تایلند معرفی می شوند که به خاطر برازندگی محیط خود بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. پس از شام، با لذت بردن از زندگی همواره سرگرم کننده شبانه و شنیدن موسیقی و صرف نوشیدنی تفریح خود را ادامه دهید. خواه حال شنیدن ضرب پر جنب و جوش موسیقی آمریکای لاتین را داشته باشید و خواه بخواهید موسیقی ملایم تری گوش کنید، هر نوع موسیقی را که می پسندید در تایلند عرضه می شود، به خصوص اگر در حال و هوای عشق و عاشقی باشید.
2 نظر
جهان در کیف

فعالیت‌هایی برای عشاق گردشگر در تایلند

بی آنکه به بیان واضحات بپردازیم، برخی از کارهایی که قصد دارید در گریز رمانتیک خود انجام دهید را می توانید عملا در هر محلی انجام دهید که اندکی خلوت می یابید. اما هر کاری که زوج های طالب تعطیلات رمانتیک بخواهند انجام دهند ( و تا مدت های طولانی در خاطرات مشترکشان باقی بماند) را می توانند در تایلند انجام دهند. اگر از ته دل خواستار ماجراجویی هستید، می توانید فعالیت هایی را انتخاب کنید که میل شما را برای به هیجان آمدن ارضا می کنند و یا کارهای بی نظیری را انجام دهید که تنها در باره آنها مطالبی خوانده اید و یا آنها را در سینما یا تلویزیون دیده اید. می توانید برای به مبارزه طلبیدن خود چیز هایی یاد بگیرید و یا سرگرمی و مهارت های مفیدی را فراگیرید و با خود به کشورتان ببرید. عشاق می توانند در محیط های مجلل و وقف فعالیت های فکری و تخیلی، با هم به زیاده روی های شگفت انگیزدر لذات و سلامت معنوی رو آورند و فرصت خواهند داشت به کاوش اعماق پر رمز و راز بپردازند و می توانند این کاوش را به عنوان سفری نمادین به قلب محبوب خود به حساب آورند. مهم ترین نکته در تمام این کارهای متنوع این است که عشاق در این تجارب باورنکرنی شریکند، خاطراتی کسب می کنند که برای دوستان صمیمی خود نقل کنند و روزی به فرزندان و نوه های خود بگویند یا صرفا، در خلوت لحظات یادآوری، آنها را برای یکدیگر زمزمه کنند.
2 نظر
جهان در کیف

جاذبه‌های گردشگری برای عشاق گردشگر در تایلند

چه چیزی در سفر برای مسافر جاذبه دارد؟ چرا مردم همیشه جذب این مکان ها می شوند؟ ممکن است دلایل زیادی برای این امر وجود داشته باشد ( یعنی این مکان ها بهت آور، غیر عادی، دارای ارزش تاریخی، شگفت انگیز و غیره باشند) اما یکی ازعوامل عمده در جاذبه آنها وجود حال و هوای ذاتا رمانتیک است. مردم به این دلیل در نقاط خاصی گرد هم می آیند که در آنجا احساس راحتی می کنند و برای اینکه به خود یادآوری کنند دوران عشق و عاشقی آنها به هیچ وجه به سر نیامده است. برخی از جاذبه ها به عنوان زمینه عمل می کنند، یعنی منظره هایی بی نظیر هستند در مقیاسی که درک شدنی نیست و یا یادمانی برای نشان دادن نبوغ و پایداری انسان ها هستند. یا شاید محل عجیب و غریبی باشند که می توانند در عشاق حسی جادویی ایجاد کنند و درعین حال در تمام مدت عشاق از بودن در آن محل و با هم بودن احساس راحتی کنند. یا شاید صرفا جایی باشند که به عشاق الهام می دهند تجربه را پذیرا شوند، دست یکدیگر را بگیرند و هرگز رها نکنند. در هر گوشه تایلند جاذبه های جالب و رمانتیک وجود دارد که هرکدام دارای داستان مجذوب کننده ای است. شگفتی های طبیعی که در تایلند وجود دارند نیازی به توصیف ندارند. نقاطی وجود دارد که نفس را درسینه بیننده حبس می کنند و او را به لبخند زدن و حتی خندیدن وا می دارند. این مکان ها بیننده را به عصر دیگری می برند و یا به عصری می برند که تصور می کردیم تنها در رویا ها وجود دارد. این نقاط ارزش آن را دارند که به دیدنشان رفت، از آنها عکس گرفت و در آنها لحظه ای به اتفاق یار صمیمی و پرستیدنی خود تعمق و تفکر کرد.
3 نظر
جهان در کیف

خرید کردن برای عشاق گردشگر در تایلند

برای زوج هایی که قصد گریز از محل زندگی خود و شلوغی های آن را دارند، تایلند خلوتگاه هایی دنج و ناب عرضه می کند. اما برای بسیاری از این زوج ها جذبه آوردن یادگاری در اغلب موارد چنان قدرتمند است که نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند. تایلند بهشتی برای خرید کنندگان است و فروشگاه های کوچک و بزرگی در آن وجود دارد که نیاز های زنان و مردان را برآورده می سازند. زوج ها می توانند هر چیزی را که برای افزودن مقدار بیشتری رومانس به تعطیلات خود احتیاج دارند را پیدا کنند و یکی از کارهایی که فروشندگان تایلندی به آن بسیارعلاقه دارند ترتیب دادن حراج در تمام طول سال است تا خرید برای زوج هایی که به سرزمین لبخند سفر می کنند خوشایندتر گردد. جذابیت توجه ای که فروشندگان تایلندی به زوج های مسافر نشان می دهند و خدماتی که به آنها ارائه می دهند، اولین لذت خرید کردن را برای آنها فراهم می کند. اگر این زوج ها به دنبال خرید جواهری برای افزودن به مجموعه ی خانوادگی باشند، نمونه هایی باورنکردنی از کارهای استادکاران جواهر ساز در دسترس است و الماس، یاقوت و یاقوت کبود با قیمت هایی عرضه می شوند که در مقایسه با کشورهای غربی باورکردنی نیستند. البته در ارتباط با مد و ضمائم آن، بانکوک به این می بالد که مجموعه ای از بهترین مراکز خرید جهان را دارد، گرچه گیرایی قدم زدن در خیابان ها و بازارهای قدیمی هنوز هم توجه مسافران سراسر جهان را به خود جلب می کند. در این سایت تنها تعداد معدودی از مکان های خرید زوج های عاشق در تایلند معرفی می شوند تا آنها از خرید کردن در این مکان ها لذت ببرند. ضمن لذت بردن از هر آنچه که کشور پادشاهی تایلند برای عرضه کردن دارد، برای خودتان و کسی که عاشقش هستید چیزی خاص بخرید.
2 نظر