وضعیت کاربر : مهمان

بازگشت : تور تایلند

محصولات

|

تور تایلند لوکس

اگر به فکر ولجرجی و سفری لوکس در تایلند هستید اطلاعات راجع به هتلهای لوکس، رستورانهای درجه یک، سرگرمیهای تجملی، مقاصد دیدنی، سواحل و جزایر بکر را اینجا ببینید.

جهان در کیف

مقاصد گردشگران تجملی در تایلند

هر نقطه ای از تایلند که به عنوان مقصد انتخاب گردد می تواند سطحی باورنکردنی از تجمل را عرضه دارد، خواه این مقصد در شمال در چیانگ مای باشد و خواه گردشگر در بانکوک بماند، چون هر مقصدی که انتخاب شود ماهیت و جذابیت خاص خود را دارد. هر شهر عمده ای تفریحگاهی دارد که شبیه آن را هرگز ندیده اید، خواه از طراحی سنتی هتل های چیانگ مای یا از شیکو مدرن بودن بانکوک یا از زیبایی کنار ساحل پوکت برخوردار باشد. در هر مقصدی محل های اقامت عالی یافت می شود و می توان به فعالیت های متعددی پرداخت. یکی از مزایای واقعی تایلند این است که هیچ دو مقصدی یکسان نیست. هر محلی غذا و فرهنگ و حتی در برخی از موارد زبان خاص خود را دارد و این تضمین می کند هر مکان جدید شگفتی ها و لذات خاص خود را خواهد داشت. حتی نقاط دور دست و دورافتاده اغلب اقامتگاه هایی درجه یک برای انتخاب مسافر دارند و این به معنی آن است که می توان به سیر و سفر در تفریبا هر نقطه ای از کشور پرداخت، بدون آنکه از نظر محل اقامت مشکلی وجود داشته باشد. گردشگر می تواند مطمئن باشد به هر محلی که برود آن محل از ویژگی های خاص خود برخوردار خواهد بود. همچنین، سفر در تایلند فوق العاده آسان و ساده است و می توان بی خطر و به راحتی از یک تفریحگاه به تفریحگاه دیگر رفت.
8 نظر
جهان در کیف

حمل و نقل گردشگران تجملی در تایلند

شاید تایلند به خاطر ترافیک، توک توک ها و موتورسیکلت هایش مشهور باشد، اما می توانید در طول سفر خود از همه اینها اجتناب کنید. با تجمل و با وسیله نقلیه اختصاصی خودتان سفر کنید، که مرغوبیت و قیمت مناسب دارد و از هدر رفتن وقت شما جلوگیری می شود و تضمین می گردد قادر خواهید بود تمام مناظری را ببینید که خواهان دیدن آنها هستید. ممکن است بانکوک پیچ راهی ( مازی) از جاده ها و کوچه ها باشد، اما اگر راننده ای ماهر داشته باشید می توانید به صندلی خود لم بدهید و از مناظر پر تعداد شهر لذت ببرید. سفر کردن در بیرون از بانکوک بسیار آسان تر است و گزینه های متعددی وجود دارد. با قطار مشهور اورینتال اکسپرس می توانید به بخش بزرگی از کشور تایلند سفر کنید و در کوپه های مجلل لم دهید و به تماشای مناظری بنشینید که از برابر چشمانتان رد می شوند. شاید قطار سریع ترین راه رسیدن از نقطه ای به نقطه دیگر نباشد، اما مسیر قطارها از زیباترین و خوشایندترین مناظر عبور می کند. به جای قطار می توانید یک لیموزین یا اتومبیلی معمولی کرایه کنید تا راننده آن شما را به این طرف و آن طرف ببرد. از این طریق شخصی همراه شما خواهد بود که به محل آشناست و شما می توانید هر جا که خواستید توقف کنید و به تماشای زندگی مردم محلی بپردازید و تجملی تر از همه سفر با هواپیمای اختصاصی است که در کمتر از یک ساعت گردشگران را از یک طرف کشور به طرف دیگر آن می برد. گزینه های حمل و نقل به راحتی در دسترس هستند و بیشترین آسایش را عرضه می کنند.
3 نظر
جهان در کیف

محل سکونت گردشگران تجملی در تایلند

هتل های کوچک، اطاق های مشرف به ساحل و خلوتگاه هایی به سبک سنتی برخی از بهترین مکان‌ها برای استراحت کردن در تایلند هستند. در این کشور پادشاهی دامنه گسترده ای از گزینه ها برای اقامت وجود دارد، اما گزینه ها برای گردشگران تجملی بسیار زیاد ترند. در امتداد رودخانه چائو پرایا در بانکوک هتل های 5 ستاره کنار هم قرار دارند و در نقاط دور از پایتخت هم یافتن محل اقامت لوکس آسان است. به طرف جنوب بروید و در آنجا جزایر متعدد و سواحلی می یابید که می توانید در ننو استراحت کنید، در حالی که خدمتکاران برای شما کوکتل مورد علاقه تان را می آورند. به سمت شمال بروید و دنیایی برخوردار از فرهنگ باستانی در انتظار شماست، همراه با اقامتگاه هایی که از سبک زیبایی برخوردارند و استخر و سونای اختصاصی خود را دارند. به هر کجا که در تایلند بروید هتل های عالی پیدا می کنید با کارکنانی خوشامد گو، مودب و مشتاق به راضی کردن گردشگران. در اقامتگاه های تایلند ترکیب سنتی و مدرن اغلب بدون بروز مشکلی در کنار هم دیده می شوند و محل های اقامت چشمگیر، پویا و جالبی فراهم می سازند. گرچه بدون شک بهترین هتل ها در بانکوک قرار دارند، برخی از هتل های چیانگ مای و تفریحگاه های جزیره ی پوکت اغلب در زمره بهترین هتل های جهان محسوب می شوند. این گونه اقامتگاه ها دارای امکانات فراوان از جمله رستوران و اینترنت بی سیم در اتاق هستند و می توانند بهترین تورها را ترتیب بدهند تا به سیر و سیاحت اطراف بپردازید.
2 نظر
جهان در کیف

رستوران‌های گردشگران تجملی در تایلند

آشپزی تایلندی به خاطر فلفل قرمز (چیلی) تند، گیاهان تازه و غذای دریایی خود شهرت دارد. تندی، شیرینی، ترشی و شوری همه دست به دست هم می دهند تا هم آمیزی غذاهای تازه و خوش طعم صورت گیرد. تایلند علاوه بر غذاهای عالی خود رستوران هایی بی نظیر هم دارد. در بیشتر هتل های درجه یک که معمولا گزیده ای از غذاهای تایلندی و بین المللی سرو می کنند، استاندارد استفاده از ظروف نقره ای رعایت می گردد. تایلندی ها به حق به تنوع باور نکردنی عذا های خود می بالند که از خوراک کاری دار تا سالاد و از میوه تا غذاهای سرخ کردنی را در بر می گیرد. غذا خوردن در تایلند یکی از لذات واقعی در این کشور است. محل غذا خوری ممکن است گاهی اوقات به خوبی خود غذا باشد، چون می توان در قایق تفریحی یا در کنار ساحل غذا خورد و غروب هیجان انگیز خورشید را شاهد بود. پس از سیر شدن، زمان سرکشیدن به زندگی شبانه تایلند فرا می رسد. بانکوک چند ناحیه دارد که ارزش سیاحت کردن را دارند از جمله آرسی ای، سیلوم و تانگ لور .(RCA, Silom, Thong Lor) بار های مرتفع اینک از پر طرفدار ترین و مرتفع ترین نقاط شهر هستند و افراد مشهور تایلند را جذب می کنند که کوکتل های خود را میل نمایند و در زیر پای خود نظاره گر کل شهر بانکوک باشند. تایلندی ها مهمانی رفتن را دوست دارند، خواه برای یک شب در بانکوک یا جای دیگری باشد و دوست دارند به مهمانی های درست و حسابی بروند. در برخی از کلوپ ها که از پر طرفدار ترین کلوپ های آسیا هستند می توان تقریبا تا طلوع آفتاب به لذت بردن پرداخت که اغلب از دی جی های (DJs) بین المللی دعوت می شود به این کلوپ ها بیایند تا حضار را سرحال بیاورند و غوغا به پا کنند.
5 نظر
جهان در کیف

فعالیت‌هایی برای گردشگران تجملی در تایلند

خرید، برآورده شدن تمام خواست ها و سیاحت از اولویت های تمام گردشگرانی است که به تایلند می آیند. تمام اینها و بسیاری از چیز های دیگر در انتظار گردشگری است که به این کشور پادشاهی سفر می کند. در اماکن مسقف یا در فضای آزاد، تایلند دامنه حیرت انگیزی از گزینه ها را برای سرگرم شدن گردشگر به او عرضه می کند . در باشگاه های ورزشی دارای استخر و سونا بدن گردشگر را تمیز می کنند و متخصصین زیبایی هر کار ممکنی را برای بهبود مو، ناخن و یا پوست او انجام می دهند. افراد ماجراجوتر می توانند در دهکده های محل سکونت قبیله های تپه نشین گشت بزنند، به دیدن آبشارها و پارک های ملی شگفت انگیز بروند، یا در جنگل فیل سواری کنند. برای کسانی که واقعا طالب هیجان هستند، صخره نوردی در سطح جهانی و غواصی در جنوب تایلند در انتظارشان است. اگر گردشگر نخواهد انرژی زیادی مصرف کند، می تواند به دیدن بازمانده های معابد آیوتایا برود تا نگاهی به شکوه گذشته این پایتخت سابق تایلند بیاندازد، در قسمت قدیمی شهر چیانگ مای پرسه بزند تا معابدی را ببیند که به زیبایی حفظ شده اند، یا در پایتخت بماند و به دیدن برخی از مشهورترین گنجینه های این کشور پادشاهی برود. فرهنگ غنی کشور و میراث افتخار آفرین آن بخشی لازم از برنامه هر گردشگری را تشکیل می دهد. گردشگران ساکن ساحل می توانند تمام روز را در شن های ساحل سپری کنند، در دریای آبی شنا کنند یا درست در لب آب از ماساژ تایلندی لذت ببرند. در باشگاه های ورزشی دارای استخر و سونا ماساژ های تجملی تری در انتظار گردشگر بوده و برنامه های بهداشتی خاص هر گردشگر فراهم است. خواه گردشگر به دنبال محیطی پر از فعالیت و خواه طالب محیطی آرام باشد، می تواند هر دو را در تایلند بیابد.
4 نظر
جهان در کیف

جاذبه‌های گردشگری برای گردشگران تجملی در تایلند

گردشگری که به تایلند می آید باید کفش پیاده روی خوبی به همراه بیاورد زیرا در این کشور دامنه متنوعی از جاذبه ها وجود دارد که باید آنها را سیاحت کند. علاوه بر صد ها معبد بودا، تایلند تعدادی نقاط تعجب بر انگیز هم دارد که مسجد و کلیسای جامع هستند. غیر از اماکن مذهبی، تعدادی موزه مدرن درجه یک هم ساخته شده که بیانگر تاریخ و هنر تایلند هستند. در بسیاری از موزه ها اینک تماشای تناقض ها وجود دارد که به این میراث جان می بخشند و درک گذشته تایلند را آسان می سازند. شهر های آیوتایا و سوکوتایی تاریخی طولانی دارند، در حالی که در شهر کان چانابوری می توان تاریخ معاصر تر جنگ جهانی دوم و پل معروف رودخانه کوای با موزه مخصوص به آن را مشاهده کرد. چندین گالری هنری و سالن نمایش هم وجود دارد که هر چند ماه یک بار نمایش های مختلفی را عرضه می کنند. در بیرون از شهر ها، تاکستان های زیادی احداث شده که اینک می توان به تماشای آنها رفت و محصول آنها را امتحان کرد و به تماشای طبیعت نشست. برای فعالیت های پر جوش و خروش تر چند پارک موضوعی و جاذبه هایی در فضای سر پوشیده در بانکوک وجود دارد که می توان به هنگام بیش از حد گرم شدن هوا به دیدن آنها رفت.
3 نظر