وضعیت کاربر : مهمان

پاسخ به سؤالات رایج درباره سفر دور تایلند


امتیاز :

| 4.36 از 14 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

در تایلند از مرکز اصلی فعالیت در بانکوک، می توان با اتوبوس، قطار، قایق یا سرویس های هوایی داخلی یا بین المللی به همه مقصدهای توریستی مهم رسید.

آیا شبکه حمل و نقل عمومی در تایلند خوب است؟

تایلند یک سیستم حمل و نقل ارزان، خوب و امن را اداره می کند. از مرکز اصلی فعالیت در بانکوک، می توان با اتوبوس، قطار، قایق یا سرویس های هوایی داخلی یا بین المللی به همه مقصدهای توریستی مهم رسید.

پایانه های اتوبوس

• ایستگاه اکامایی (EKKAMAI STATION)

شرق تایلند – برای رسیدن به اینجا سوار BTS (ترن هوایی) شوید و در ایستگاه اکامایی در جاده سوخومویت پیاده شوید.

• ایستگاه موچیت (MO CHIT STATION)

مرکز، شمال شرق، و شمل تایلند – برای رسیدن به این مناطق، سوار BTS ( ترن هوایی ) شوید و در ایستگاه مو چیت ( ایستگاه پایانه ) پیاده شوید. می توانید با پرداخت 50 بات سوار تاکسی های موتوری شوید و به ایستگاه اتوبوس بروید.

• ایستگاه سای تای مای (SAI TAI MAI STATION)

برای رسیدن به این ایستگاه می توانید سوار اتوبوس شماره 511 از جاده سوخومویت و یا از عمارت مجلس شوید.

برنامه حرکت قطار زمینی و نقشه قطار هوایی و نقشه BMCL

• برنامه حرکت قطار – برنامه حرکت قطارها در خطوط شمالی ، جنوبی ، غربی و شرقی، و شمال شرق را بررسی کنید.

• نقشه ترن هوایی

• نقشه BMCL

برنامه پرواز هواپیماها و فرودگاهها

برنامه پرواز هواپیما ها – ورود – عزیمت

• فرودگاه بین المللی سووارنابومی بانکوک – فرودگاه بین المللی دان موانگ

• فرودگاه بین المللی چیانگ مای

• فرودگاه بین المللی چیانگ رای

• فرودگاه بین المللی هات یایی

• فرودگاه بین المللی پوکت

هوایپماهای مقرون به صرفه و منطقه ای که به خارج و داخل تایلند پرواز می کنند به شرح زیر هستند:

• ایر آسیا

هواپیماهای مقرون به صرفه این شرکت در مسیرهای متعددی در داخل کشور تایلند و به سایر کشورهای آسیایی پرواز می کنند.

• ایرباگان (Air Bagan)

هواپیماهای این شرکت در برمه و به بانکوک در تایلند سفر می کنند.

• ایر ماندالای (Air Mandalay)

هواپیماهای این شرکت در داخل برمه و به چیانگ مای در تایلند پرواز می کنند.

• بانکوک ایرویز (Bangkok Airways)

هواپیماهایش در مسیرهای متعدد در داخل تایلند و به سایر کشورهای آسیایی سفر می کنند.

• سبو پسیفیک (Cebu Pacific)

اینها در داخل فیلیپین و به بانکوک در تایلند پرواز می کنند

• فایر فلای (FireFly)

هواپیماهای حمل پول این شرکت در داخل مالزی و به کوه سامویی و پوکت در تایلند پرواز می کنند.

• جت استار

هواپیماهای مقرون به صرفه این شرکت در استرالیا و منطقه اقیانوس آرام در آسیا تردد می کنند.

• لائوایرلاینز(Lao Airlines)

این هواپیماها در داخل لائوس و ایندوچاینا سفر می کنند. اینها به چیانگ مای، ادون تانی و بانکوک در تایلند نیز سفر می کنند.

• ناک ایر(Nok Air)

هواپیماهای مقرون به صرفه این شرکت در داخل تایلند پرواز محلی دارند.

• اورینت تایی ایرلاین (Orient Thai Airlines)

این هواپیماها بین بانکوک، هونگ کنگ و کره پرواز می کنند.

• وان-تو-گو ایرلاین (Orient Thai Airlines)

هواپیماهای مقرون به صرفه این شرکت در داخل تایلند پروازهای محلی را انجام می دهند.

• پوکت ایر(Phuket Air)

هواپیماهای این شرکت در داخل تایلند پرواز می کنند اما به ویتنام نیز می روند.

• پی بی ایر(PBair)

اینها در داخل تایلند پرواز می کنند اما به دانانگ (Danang) در ویتنام نیز پرواز می کنند.

• اس جی ای (SGA سیام جنرال اویشن، هواپیمایی کل سیام )

این شرکت سرویس های هوایی سوخت رسانی و ارتباط را برای شهرهای زیبای کوچکی که تردد در آنها کم است فراهم می سازد.

• تای ایرویز(Thai Airways)

هواپیماهای این شرکت در داخل تایلند و به مقصد های بین المللی پرواز می کنند.

• تایگر ایرویز(Tiger Airways)

این شرکت در سنگاپور است و مقصد پروازهای آن، فرودگاه هایی است که در شعاع پرواز چهار ساعته تا سنگاپور قرار دارند.

شاخص ترین برنامه های سفر در تایلند

کوه چانگ – برای سفر به کوه چانگ از پایانه اتوبوس اکامایی، بلیط اتوبوس تهویه دار تهیه کنید. دو سرویس اتوبوس برای رفتن به لائم نگوب (- Laem Ngob اسکله ای برای رفتن به کاه چانگ) وجود دارد که یکی ساعت 7:45 و دیگری ساعت 9:45 حرکت می کند و قیمت بلیط این اتوبوس ها حدود 250 بات است. پس از رسیدن به لائم نگوب سوار قایق موتوری شوید تا از اسکله ائو تاماچات (Ao Thammachat) که بین 6:30 صبح الی 19:00 فعال است ( قایق ها هر 30 دقیقه یکبار حرکت می کنند) . با پرداخت 50 بات برای بلیط هر نفر ( رفت و برگشت ) ، 100 بات برای بلیط هر اتومبیل بتوانید به جزیره برسید، یا می توانید از اسکله سنتر پوینت که بین 6:00 الی 19:00 فعال است ( قایق ها هر سی دقیقه یکبار حرکت می کنند) با پرداخت 90 بات برای هر نفر ( رفت و برگشت ) – حمل خودرو رایگان است – به آنجا بروید.

کوه کام (Koh Kham) – برای سفر به استان ترات، از پایانه اتوبوس اکامایی بلیط یک اتوبوس تهویه دار تهیه کنید. ( پایانه اتوبوس رانی اکامایی در ایستگاه اکامایی در BTS ( ترن هوایی ) در امتداد جاده سوخومویت واقع شده است). وقتی به استان ترات رسیدید با اتوبوس به اسکله کروملوانگ چامفون (Kromluang Chumphon)در لائم نگوب بروید. در آنجا قایق های کاه کام منتظر حمل مسافرین هستند. سفر به جزیره یک ساعت و نیم طول می کشد. اگر در کوه ماک (Koh Maak)هستید می توانید با کرایه کردن یک قایق موتوری از کوه ماک در ائوسوان یایی (Ao Suan Yai) به جزیره برسید. هزینه آن 70 بات است و این سفر حدود 10 دقیقه به طول می انجامد.

کوه موک (Koh Mook-Muk) – از بانکوک با اتوبوس های پایانه اتوبوس سایی تایی مایی به استان ترانگ بروید. از شهر ترانگ سوار اتوبوسی شوید که در فاصله 9 کیلومتری بین ترانگ و کوان تانگ کو تردد می کند. در اسکله کوان تانگ کو قایق ها روزی یکبار ساعت 8:00 صبح مسافرین را به کوه موک می برند و ساعت 15:00 از اسکله ائوپنگکا (Ao Pangka) در کوه موک به اسکله کوان تانگ کو باز می گردند. این سفر حدود سی دقیقه به طول می انجامد و هزینه سوار شدن در این قایق ها برای هر نفر 40 بات است. می توانید با پرداخت حدوداً 400 بات ، یک قایق موتوری به طور دربست اجاره کنید.

کوه نانگ یوان (Koh Nang Yuan) – از بانکوک با اتوبوس های پایانه سایی تایی مایی به استان چامپون بروید. در آنجا می توانید از اسکله ائو ماهکام نویی (Ao Makham Noi) با قایق های پرسرعت کاتاماران شرکت لومپرایا ظرف یک ساعت و نیم به جزیره برسید. همچنین می توانید بلیط یک بسته سفر کامل از لومپرایا در بانکوک بخرید که مناسب تر و بهتر است. قایق های پرسرعت دو بار در روز ساعت 7:00 و 13:00، اسکله ائو ماکام در چامپون را ترک می کنند. شما می توانید در اسکله تا یانگ در چامپون نیز سوار قایق های پرسرعت شوید، این قایق ها نیز روزی دو نوبت، ساعت 77:00 و 13:00، این اسکله را ترک می کنند.

کوه پانگان (Koh Phangan) – از بانکوک با اتوبوس های پایانه اتوبوسرانی سایی تایی مایی به استان سورات تانی بروید. این سفر حدود ده ساعت به طول می انجامد. سپس با اتوبوس یا تاکسی به بندر قایق موتوری های امفوئه دان ساک (Amphoe Don Sak) بروید. می توانید برای سفر از بانکوک به کوه پانگان از بسته های سفر لومپرایا استفاده نمایید.

کوه فی فی – از بانکوک با اتوبوس های پایانه سایی تایی مایی به استان کرابی بروید. سپس ازآنجا به اسکله جی لارد (Ji Lard) بروید، این اسکله حدود 2 کلیومتر با شهر کرابی فاصله دارد. علاوه براین می توانید برای رفتن به کوه فی فی از قایق های اسکله چائو فاه و ائو نانگ بیچ در کرابی استفاده نمایید، این سفر به ترتیب 1 و 2:30 ساعت به طول می انجامد.

کوه سیمیلان (Koh Similan) – از بانکوک با اتوبوس های ترمینال سایی تایی مایی به استان پانگ نگا بروید. به اسکله تاپلامو بروید و از آنجا با قایق های پرسرعت و یا قایق های موتوری به کوه سیمیلان بروید. قایق های این اسکله هر روز ساعت 8:00 حرکت می کنند و سفر آنها به کوه سیمیلان حدود یک ساعت طول می کشد. کوه سیمیلان فقط ار 15 نوامبر تا 16 می به روی جهانگردان باز است.

کوه تائو (Koh Tao- از طریق کوه سامویی به آنجا بروید)

بهترین روش برای به سرعت رسیدن به کوه تائو این است که با هواپیماهای بانکوک ایرویز از بانکوک مستقیماً به این به کوه سامویی ،کرابی، پوکت، سنگاپور، کوالا لامپور بروید.

پس از رسیدن به کوه سامویی می توانید با کسب اطلاعات از بخش اطلاعات فرودگاه ترتیب سفر به کوه تائو را بدهید. کوه تائو فرودگاه ندارد و فقط می توان با قایق به آنجا رفت. ما یک سفر دریایی یک ساعته با کتاماران های ( نوعی قایق ) شرکت لومپرایا یا سیتران دیسکاوری که دوبار در روز به مقصد کاه تائو حرکت می کنند را توصیه می کنیم. می توانید از قایق های دیگر نیز استفاده کنید اما هرگز تصور نکنید که بهترین راه و سریعترین راه برای رسیدن به کوه تائو این قایق ها هستند. صرف نظر از اینکه چگونه به کوه تائو می روید باید حواستان باشد که آخرین قایق ساعت 12:00 کوه سامویی را به مقصد کوه تائو ترک می کند.

آخرین کتاماران هر روز ساعت 15:00 کوه تائو را به مقصد کوه سامویی ترک می کند بنابراین بهتر است هنگام رزرو کردن بلیط / گرفتن بلیط هواپیما برای سفر بعدی خود، برای ساعت 18:00 به بعد برنامه ریزی کنید تا در صورت تأخیرهای پیش بینی نشده، از هواپیما جا نمانید. با پرداخت یک مبلغ اندک می توانید از اسکله ها به راحتی به فرودگاه برسید، گاه این هزینه در بلیط قایق های کاتاماران منظور می شود. هر طور که مایل باشید می توانید از طریق لینک های آنلاین مذکور مستقیماً بلیط رزرو کنید یا برای همه سفرهای خود در کورال گراند ریسورت (The Coral Grand Resort on Koh Tao) بلیط رزرو نمایید.

پاتایا – آسانترین و مقرون به صرفه ترین راه برای رفتن به پاتایا این است که با اتوبوس های تهویه دار پایانه اتوبوس اکامایی به این شهر بروید. ساعات کار اتوبوس ها از ساعت 6:00 تا 23:00 است و قیمت بلیط آنها حدود 200 بات است. شما می توانید با BTS ( ترن هوایی ) به سوی پایانه اتوبوس اکامایی بروید و در جاده سوخومویت در ایستگاه اکامایی پیاده شوید.

آیا قطارهای تایلند امن هستند؟

قطارهای این کشور معمولاً امن هستند. گاه سرقت اتفاق می افتد اما اغلب، سفر با قطار یک تجربه لذت بخش و شیرین است. به هر حال، باید مراقب اموال خود باشید. بسیاری از مسافرین بی دلیل تصمیم می گیرند آشکارا در حالت مستی سوار قطار شوند. اگرچه مسافرین مست خطری برای دیگران محسوب نمی شوند اما مستی راه خوبی برای محافظت از خود در برابر سرقت و یا بیرون افتادن از درب قطار نیست. (درها غالباً باز هستند و کسانی که سیگار می کشند روی پله ها می نشینند).

آیا قطارها به موقع حرکت می کنند؟

بله، قطارها درست طبق برنامه زمانی ثابت، حرکت می کنند. برای بررسی برنامه حرکت قطارها با شماره تلفن های (662) 2250300, 2230341-8, 2237461 (در طول 24 ساعت شبانه روز)، شماره تلفن مستقیم 1690 با ایستگاه راه آهن بانکوک (هوالامپونگ) تماس بگیرید یا به www.railway.co.th سر بزنید.

آیا کرایه کردن اتومبیل یا موتورسیکلت در تایلند آسان است؟

در بانکوک و در سایر نقاط تایلند تعداد زیادی شرکت اجاره اتومبیل، موتور سیکلت، و جیپ وجود دارد از جمله شرکت های بین المللی اجاره اتومبیل مانند هرتز، باجت و اویس (Hertz, Budget ,Avis) می توان نام برد. ممکن است یک شرکت با داشتن یک مجوز معتبر از بیشتر کشورها به طور قانونی در تایلند فعالیت کند اما بسیاری از آژانس های اجاره اتومبیل اگر گواهی نامه بین المللی رانندگی نداشته باشید یا به شما اتومبیل نمی دهند و یا اینکه شما را مشمول بیمه نمی کنند. یعنی بیمه ای که برای اتومبیل اجاره ای به شما می دهند درواقع چیزی جز یک ورق کاغذ بی ارزش نیست. احتیاط کنید و مواظب باشید تصادف نکنید. برای سوار شدن بر موتورسیکلت باید کلاه ایمنی و کفش مخصوص بپوشید.

بهترین وسیله برای سفر در تایلند کدام است قطار یا اتوبوس؟

برای مسیرهای طولانی بهتر است با قطار سفر کنید زیرا قطار به خاطر جادار بودن صندلی هایش و داشتن فضای کافی برای راحت بودن پاها در هنگام نشستن، و به خاطر اینکه می توانید در قطار از جای خود برخیزید و در راهروهای آن راه بروید، به سالن غذاخوری بروید (در صورتی که قطار سالن غذاخوری داشته باشد) و راحت در تخت خود دراز بکشید (در قطارهای تخت دار) در مقایسه با اتوبوس گزینه بهتری است. اتوبوس ها در مقایسه با قطارها، سریعتر به مقصد می رسند زیرا تعداد سفرهای اتوبوس ها بیشتر از تعداد سفرهای قطارها است و اتوبوس ها با سرعت بیشتری مسیر را طی می کنند. برای مسیرهای کوتاهتر (برای سفرهای حداکثر چهار ساعته)، اتوبوس وسیله مناسب تری است اما برای سفرهای طولانی تر در صورت امکان، قطار گزینه بهتری است. به هر حال برای رفتن به مکان هایی که قطار ندارند به جای اینکه از ترکیب قطار/اتوبوس برای طی کردن بخش های سفر استفاده نمایید می توانید فقط با استفاده از اتوبوس، با صرف هزینه و زمان کمتر به مقصد برسید.

می توانید با اتوبوس های مخصوص تور در بانکوک به مکان های مختلف بروید.

ایستگاه اتوبوس اکامایی – پایانه اتوبوس شرق تلفن: (66)023912504, 023918097

ایستگاه اتوبوس سایی تایی مایی – پایانه اتوبوس غرب تلفن: (66)023912504, 023918097 و ایستگاه اتوبوس مو چیت – پایانه اتوبوس شمال و شمال شرق تلفن: (66) 029362852-66, 029363666

راه آهن کشور تایلند سرویس خوبی برای وصل کردن بانکوک (ایستگاه مرکزی قطار، هوا لام پونگ است) به سایر نقاط این کشور دارد تلفن: (662) 2250300, 2230341-8, 2237461 (24 ساعته) ، تلفن تماس مستقیم: 1960، البته می توانید به وب سایت www.railway.co.th نیز سر بزنید.

آیا رانندگی در تایلند بی خطر است؟ جاده های تایلند چگونه اند؟ در تایلند باید از کدام سمت رانندگی کرد؟

خارجی ها باید هنگام رانندگی با اتومبیل یا موتورسیکلت در تایلند به چند نکته توجه کنند:

موتورسواران در تایلند به لحاظ قانونی باید در سمت چپ جاده حرکت کنند و فرمان اتومبیل ها در سمت راست قرار دارد.

بیشتر رانندگان تایلند، خوش رفتار هستند، تقریباً مؤدبانه رفتار می کنند و منش و برخورد آنها در یک سطح خاص است. در تایلند به ندرت صدای بوق اتومبیل ها را می شنوید و رانندگان هرگز خشم خود را بروز نمی دهند. با این وجود، در داخل و اطراف بانکوک، ترافیک نسبتاً سنگین است و در واقع کسی از آرام رانندگی کردن استقبال نمی کند و شیوه رانندگی تند و پر تکاپو در تایلند یک شیوه عادی شمرده می شود.

در بسیاری از جاده های روستایی و یا حتی در کوچه های کوچک بانکوک می بینید که موتورسیکلت ها، اتومبیل ها و حتی گاه کامیون های 12 چرخه (در یک مسیر) در تردد هستند. در بسیاری از جاده های بانکوک در ساعات خاصی از روز، جهت های یک مسیره تغییر می کنند بنابراین اوضاع پیچیده تر می شود. اگر با حالت تدافعی رانندگی کنید می توانید از خود در برابر ترافیک غیر منتظره پیش رو محافظت کنید.

رانندگی کردن در مناطق روستایی تایلند در شب بسیار خطرناک است به ویژه در تعطیلات و آخر هفته ها که خطر رانندگان مست و گیج بیشتر می شود. علاوه براین، چراغ های بسیاری از اتومبیل ها شکسته شده اند و بعضی از اتومبیل ها اصلاً چراغ ندارند و رانندگان اتوبوس های حمل و نقل عمومی نیز درسراشیبی های تپه ها با یکدیگر مسابقه می دهند و به خیال اینکه می توانند خواب را از سر خود بپرانند با سرعت از پیچ های خطرناک عبور می کنند، بنابراین باید بسیار مراقب باشید.

قوانین و مقررات راهنمایی رانندگی در تایلند چگونه است؟

سیستم جاده ای تایلند خوب است و تابلوهای عبور و مرور، تابلوهای هشدار دهنده و تابلوهای نشان دهنده مقررات جاده ها به درستی در جاده ها نصب شده اند. داشتن گواهی نامه رانندگی برای راندن اتومبیل در تایلند اجباری است و گواهی نامه های بین المللی رانندگی ارزش بیشتری دارند اما گاه همراه داشتن یک گواهی نامه معتبر از کشور خود نیز برای رانندگی کردن در این کشور کفایت می کند. طبق مقررات راهنمایی رانندگی تایلند، هیچ کس نباید در حالت مستی رانندگی کند، فرد باید هوش و حواسش کاملاً سر جا باشد و قدرت بینایی خوبی داشته باشد و نباید با حالت خواب آلودگی رانندگی نماید. اگر بر اثر خواب آلودگی نمی توانید رانندگی کنید بهتر است در کنار جاده توقف کنید و استراحت نمایید.

آیا برای رانندگی کردن در تایلند باید گواهی نامه رانندگی بین المللی داشته باشیم؟

بله، اگر قصد دارید در تایلند رانندگی کنید باید گواهی نامه رانندگی بین المللی داشته باشید. اما بازدیدکنندگانی که برای کوتاه مدت در تایلند اقامت می کنند می توانند با داشتن یک گواهی نامه معتبر از کشور خود، به طور قانونی رانندگی کنند اما داشتن گواهی نامه بین المللی در اولویت قرار دارد.

گواهی نامه رانندگی بین المللی

اگر می خواهید گواهی نامه رانندگی بین المللی بگیرید باید مدارک زیر را همراه خود داشته باشید:

پاسپورتی که ویزای غیره مهاجرتی نداشته باشد.

یک نامه درباره محل اقامت فعلی تان که مورد تأیید سفارت کشورتان باشد را ارائه دهید.

ساعات کار: 8:30 تا 12:00 ، 13:00 تا 16:30است و شما می توانید درخواست دریافت گواهی نامه رانندگی بین المللی را هر روز حداکثر تا ساعت 3:30 عصر ارائه دهید.

تلفن: 02723615, 02725416, 0275322

بی تی اس و ام ار تی (BTS - MRT) چه هستند؟

بی تی اس یک سرویس ریلی برقی مرتفع است که به "ترن هوایی" یا همان بی تی اس معروف است.

می توانید به آسانی در خیابان های اصلی بانکوک با BTS (ترن هوایی) سفر کنید؛ مناطق دیدنی که در نزدیکی ایستگاههای BTS قرار دارند شامل مرکز خرید ام بی کی، سیام پاراگون، بازار آخر هفته چاتوچاک (Chatuchak Weekend Market) و عمارت ویکتوری هستند. اگرچه با BTS نمی توان به منطقه تاریخی راتاکاسین (Rattakosin)در بانکوک رسید اما خط سیر BTS به رودخانه چائو پرایا وصل می شود که از آنجا می توان با قایق به مناطق دیدنی مانند گراند پالاس و معبد آرون (Wat Arun) رفت. خط سیر BTS در چند نقطه به ام ار تی (MRT – قطار زیر زمینی) نیز وصل می شود.

MRT یک سرویس قطار برقی زیرزمینی است. در بانکوک مناطق دیدنی که MRT در آنها ایستگاه دارد شامل بازار شبانه سوانلوم (Suan Lum) و میدان مسابقه بوکس ، Queen Sirikit Convention Center ، بازار هفتگی چاتوچاک و مرکز فرهنگی تایلند می باشند. خط سیر ام ار تی به ایستگاه قطار بانکوک هوالامپونگ ( که بانکوک را به سایر نقاط تایلند متصل می کند ) در نزدیکی محله چینی ها (Chinatown) وصل است. بی تی اس و ام ار تی تا نیمه شب کار می کنند.

وضعیت قایق ها، کشتی ها و قایق موتوری های تایلند چگونه است؟

قایق های تندروی رودخانه و کانال های آب مرتب در چند مسیر در حال تردد هستند و ترافیک جاده ای روی آنها تأثیر نمی گذارد، قیمت بلیط این وسایل نقلیه نیز ارزان است. قایق هایی که در رودخانه چائو پرایا و یا کانال های متعدد " راههای باریک پشت خانه ها" تردد می کنند یکی از وسایل نقلیه ای هستند که با سفر با آنها می توانید در پول و وقت خود صرفه جویی کنید. یکی از معاملاتی که در تایلند، یک معامله خوب محسوب می شود این است که بتوان با قایق ظرف یک ساعت و نیم یک سفر رفت و برگشت با قایق از اسکله نزدیک هتل اورینتال (Mandarin Oriental Bangkok) به نونتابوری (Nonthaburi)، در حومه بانکوک داشت، که البته بلیط هر نفر برای این سفرحدود 10 بات است. قایق های کانال کلونگ سائن سائپ نیز با همین قیمت در بانکوک تردد می کنند.

قایق های رود چائو پرایا که در این رود بزرگ تردد می کنند حدود 20 ایستگاه اصلی دارند. این قایق ها بسیار سریعتر می توانند مسیر مشابهی که در جاده طی می شود را بپیمایند. مثلاً سفر از گراند پالاس به منطقه سیلوم با توجه به ترافیک جاده ها، با تاکسی بیش از یک ساعت به طول می انجامد اما قایق هایی که در امتداد همین جاده حرکت می کنند با توجه به زمان روز، حدود 15 یا 20 دقیقه طول می کشد تا به مقصد برسند. از انجایی که خط حرکت بی تی اس در ساپان تاکسین ساتورن به رودخانه وصل می شود مطلوب است که بخش هایی از مسیر را با قایق یا قطار طی کنید.

قایق هایی که در این رودخانه تردد می کنند طویل، پرسرعت، و معمولاً به رنگ سفید و دارای خطوط قرمز رنگ هستند. کرایه قایق با توجه به مقصد، متفاوت است؛ کرایه این قایق ها بین 5 الی 10 بات است. به نظر می رسد قایق ها هر بیست دقیقه یکبار از راه می رسند و کارشان را از ساعت 5:30 شروع می کنند و اخرین قایق نیز ساعت 18:00 اسکله را ترک می کند.

ممکن است هنگام سوار شدن در قایق های قایق های تندروی رودخانه (River Express) سردرگم شوید و اشتباهاً سوار قایق های دیگر شوید. در هر اسکله، یک سرویس عبور از عرض رودخانه (کرایه آن حدود 2 یا 3 بات است) نیز وجود دارد که قایق های آن تقریباً در طول تمام ساعات روز در تردد هستند. این قایق ها بسیار کوچکتر از قایق هایی که در طول رودخانه حرکت می کنند هستند و از آنجایی که نسبتاً خالی هستند معمولاً در کنار اسکله منتظر آمدن مسافرها می مانند. وقتی صدای نزدیک شدن یکی از قایق های تندروی رودخانه (River Express) را می شنوید و یا آن را می بینید درنگ نکنید زیرا آنها فقط چند لحظه توقف می کنند. همه با عجله سعی می کنند هرچه سریعتر سوار قایق شوند و یا از آن پیاده شوند و اگر کمی درنگ کنید جای خود را در قایق از دست می دهید. شما می توانید بلیط قایق را در اسکله خریداری نمایید و یا در خود قایق بلیط بخرید. نام اسکله ها به زبان انگلیسی و تایلندی نوشته شده اند بنابراین به راحتی متوجه می شوید که به مقصد رسیده اید و باید پیاده شوید.

آیا دسترسی به سرویس حمل و نقل محلی آسان است؟

وسایل معمولی حمل و نقل محلی که به آسانی در تایلند یافت می شوند شامل این موارد می باشند: اتوبوس، تاکسی، توک توک ، قطار هوایی (BTS)، تاکسی های متورسیکلتی، MRT (قطار زیرزمینی) و تاکسی های رودخانه. این وسایل نقلیه همیشه در تایلند وجود دارند و دسترسی به آنها آسان است.

برای انتخاب نوع وسیله حمل و نقل چگونه می توان اطلاعات حاصل کرد؟

شما می توانید در فرودگاه به اطلاعات و گزینه های حمل و نقل دسترسی یابید. شما می توانید در دفاتر اطلاعات هتل ها نیز به این اطلاعات دست یابید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب نمایید لطفاً به این صفحه سر بزنید:

www.worldinbag.com


مقالات مرتبط

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در سفر به تایلند چه لباسهایی بپیوشیم بهتره؟

نام فرستنده : لیلا تاریخ ارسال : 1395/2/21

سلام. چون تایلند آب و هوای گرم و مرطوب داره از لباس های کتان و نخی استفاده کنین بهتره.

نام فرستنده : ماندانا تاریخ ارسال : 1395/2/22

بانکوک با پاتایا از نظر فاصله زمانی چقدر با هم فاصله دارند؟

نام فرستنده : مجتبی تاریخ ارسال : 1395/2/21

بانکوک با پاتایا حدودا 1 ساعت با ماشین شخصی و تقریبا 1:30 دقیقه با اتوبوس فاصله است و قیمت آن 1000 بات می باشد.

نام فرستنده : هلی تاریخ ارسال : 1395/2/22

از بانکوک تا پاتایا حدود 1 فاصله با ماشین شخصی و تقریبا 1:30 دقیقه با اتوبوس فاصله است. قیمت آن نیز 1000 بات می باشد.

نام فرستنده : علی تاریخ ارسال : 1395/2/22

ایستگاه قطار هواهین در تایلند خیلی زیباست و دارای معماری فوق العاده خوبی هست که نشان از قدمت این ایستگاه داره ، در گذشته این ایستگاه زیبا برای رفت و آمد خانواده سلطنتی استفاده میشده

نام فرستنده : بنفشه تاریخ ارسال : 1395/3/8

تایلند شبکه حمل و نقل خوبی داره مثل قطارهای هوایی، اتوبوس ها و مترو، قیمتش هم ارزون هستش ولی حیف که بعضی از گردشگرایی که به تایلند میرن خیلی از این وسایل نقلیه عمومی اطلاع ندارن و گاهی اوقات هزینه های زیادی رو بابت ش می پردازن.

نام فرستنده : قدیری تاریخ ارسال : 1395/3/13

به نظر شما اتومبیل کرایه کنیم برای گردش در تایلند یا از قطار استفاده کنیم؟ لطفا راهنمایی کنید

نام فرستنده : ارسلان تاریخ ارسال : 1395/3/16

به نظر من اگه اتومبیل کرایه کنین خیلی بهتره البته هزینه ش یه مقدار بالا میشه که باید اون رو هم در نظر داشته باشین.

نام فرستنده : مقدسی تاریخ ارسال : 1395/4/15

جدیدترین مقالات

 1. تبت فرودگاه ناگچو داگرینگ؛ تبت
 2. تبت فرودگاه نگاری گونسا؛ تبت
 3. تبت فرودگاه شیگاتسه پیس؛ تبت
 4. تبت فرودگاه بین المللی میلین نیینگچی؛ تبت
 5. تبت فرودگاه بین المللی کامدو بانگدا؛ تبت
 6. تبت فرودگاه بین المللی گونکار لهاسا؛ تبت
 7. چین فرودگاه بین المللی شی‌آن شیان یانگ؛ چین
 8. چین فرودگاه بین المللی شیامن؛ چین
 9. چین فرودگاه بین المللی ووهان تیانهه؛ چین
 10. چین فرودگاه بین المللی اورومچی دیووپو؛ چین
 11. چین فرودگاه بین المللی چینگدائو لیوتینگ؛ چین
 12. ترکیه فرودگاه قارص هاراکانی؛ ترکیه
 13. ترکیه فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل؛ ترکیه
 14. ترکیه فرودگاه ارزنجان؛ ترکیه
 15. ترکیه فرودگاه الازیغ؛ ترکیه
 16. ترکیه فرودگاه دیاربکر؛ ترکیه
 17. ترکیه فرودگاه دنیزلی چارداک؛ ترکیه
 18. ترکیه فرودگاه چاناق‌قلعه؛ ترکیه
 19. ترکیه فرودگاه بینگول؛ ترکیه
 20. ترکیه فرودگاه بتمن؛ ترکیه
 21. ترکیه فرودگاه بالیکسیر کوکا سییت؛ ترکیه
 22. ترکیه فرودگاه بالیکسیر؛ ترکیه
 23. ترکیه فرودگاه آیدین؛ ترکیه
 24. ترکیه فرودگاه آلانیا قاضی‌پاشا؛ ترکیه
 25. ترکیه فرودگاه آماسیه مرزیفون؛ ترکیه
 26. ترکیه فرودگاه آغری احمد هانی؛ ترکیه
 27. ترکیه فرودگاه بین المللی ترابزون؛ ترکیه
 28. ترکیه فرودگاه بین المللی شانلی اورفا؛ ترکیه
 29. ترکیه فرودگاه بین المللی سامسون چهارشنبه؛ ترکیه
 30. ترکیه فرودگاه بین المللی نوشهیر کاپادوکیه؛ ترکیه
 31. ترکیه فرودگاه بین المللی مالاتیا ارهاچ؛ ترکیه
 32. ترکیه فرودگاه بین المللی ظفر؛ ترکیه
 33. ترکیه فرودگاه بین المللی قونیه؛ ترکیه
 34. ترکیه فرودگاه بین المللی قیصریه ارکیلت؛ ترکیه
 35. ترکیه فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن؛ ترکیه
 36. ترکیه فرودگاه بین المللی آتاتورک؛ ترکیه
 37. ترکیه فرودگاه بین المللی اگوزلی غازی عینتاب؛ ترکیه
 38. ترکیه فرودگاه بین المللی ارزروم؛ ترکیه
 39. ترکیه فرودگاه بین المللی دالامان؛ ترکیه
 40. ویتنام معرفی مختصر فرودگاه های داخلی ویتنام
 41. ویتنام فرودگاه بین‌المللی دانانگ؛ ویتنام
 42. ویتنام فرودگاه بین‌المللی نوا به؛ ویتنام
 43. ویتنام فرودگاه بین‌المللی تان سون نهات؛ ویتنام
 44. سنگاپور فرودگاه سلتر سنگاپور
 45. سنگاپور فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور
 46. فیلیپین فرودگاه بین المللی ایلوئیلو؛ فیلیپین
 47. فیلیپین فرودگاه بین المللی لائواگ؛ فیلیپین
 48. فیلیپین فرودگاه بین المللی کالیبو؛ فیلیپین
 49. فیلیپین فرودگاه بین المللی فرانسیسکو بانگوی؛ فیلیپین
 50. فیلیپین فرودگاه بین المللی ماکتان - سیبو؛ فیلیپین
 51. فیلیپین فرودگاه بین المللی دیوسدادو ماکاپاگال (کلارک)؛ فیلیپین
 52. فیلیپین فرودگاه بین المللی نینوی آکوئینو؛ فیلیپین
 53. هندوستان فرودگاه کازی نزرول اسلام؛ هند
 54. هندوستان فرودگاه کوچ بیهار؛ هند
 55. هندوستان فرودگاه بهالا؛ هند
 56. هندوستان فرودگاه الله آباد؛ هند
 57. هندوستان فرودگاه گوراکپور؛ هند
 58. هندوستان فرودگاه غیرنظامی کانپور؛ هند
 59. هندوستان فرودگاه پانتنگر؛ هند
 60. هندوستان فرودگاه جولی گرنت؛ هند
 61. هندوستان فرودگاه بهارکوت؛ هند
 62. هندوستان فرودگاه آگرتلا؛ هند
 63. هندوستان فرودگاه نادیرگول؛ هند
 64. هندوستان فرودگاه بگومپت؛ هند
 65. هندوستان فرودگاه توتی کورین؛ هند
 66. هندوستان فرودگاه سالم؛ هند
 67. هندوستان فرودگاه پاتانکوت؛ هند
 68. هندوستان فرودگاه سهنول؛ هند
 69. هندوستان فرودگاه باتیندا؛ هند
 70. هندوستان فرودگاه پودوچری؛ هند
 71. هندوستان فرودگاه اوتکلا؛ هند
 72. هندوستان فرودگاه هیراکود؛ هند
 73. هندوستان فرودگاه برهامپور؛ هند
 74. هندوستان فرودگاه دیماپور؛ هند
 75. هندوستان فرودگاه لنگپوی؛ هند
 76. هندوستان فرودگاه بالجک؛ هند
 77. هندوستان فرودگاه شیلانگ؛ هند
 78. هندوستان فرودگاه ناواپارا؛ هند
 79. هندوستان فرودگاه جهارسوگودا؛ هند
 80. هندوستان فرودگاه غیرنظامی خاجوراهو؛ هند
 81. هندوستان فرودگاه جبالپور؛ هند
 82. هندوستان فرودگاه دیوی اهیلیابای هولکار؛ هند
 83. هندوستان ترمینال هوایی راجماتا ویجایا راج سیندیا؛ هند
 84. هندوستان فرودگاه آگاتی؛ هند
 85. هندوستان فرودگاه کویلون؛ هند
 86. هندوستان فرودگاه میسور؛ هند
 87. هندوستان فرودگاه هوبلی؛ هند
 88. هندوستان فرودگاه بلگائوم؛ هند
 89. هندوستان فرودگاه نظامی جاکور؛ هند
 90. هندوستان فرودگاه سوناری؛ هند
 91. هندوستان فرودگاه دانباد؛ هند
 92. هندوستان فرودگاه کوشک باکولا ریمپچ؛ هند
 93. هندوستان فرودگاه جامو؛ هند
 94. هندوستان فرودگاه شیملا؛ هند
 95. هندوستان فرودگاه گاگال؛ هند
 96. هندوستان فرودگاه کارنال؛ هند
 97. هندوستان فرودگاه هیسار؛ هند
 98. هندوستان فرودگاه سورات؛ هند
 99. هندوستان فرودگاه راجکوت؛ هند
 100. هندوستان فرودگاه پوربندر؛ هند
 101. هندوستان فرودگاه جام نگر؛ هند
 102. هندوستان فرودگاه باونگر؛ هند
 103. هندوستان فرودگاه کاندلا؛ هند
 104. هندوستان فرودگاه بوج؛ هند
 105. هندوستان فرودگاه هارنی سیویل؛ هند
 106. هندوستان فرودگاه سفدرجونگ؛ هند
 107. هندوستان فرودگاه دیو؛ هند
 108. هندوستان فرودگاه سوامی ویوکاناندا؛ هند
 109. هندوستان فرودگاه رایگار؛ هند
 110. هندوستان فرودگاه بیلاسپور؛ هند
 111. هندوستان فرودگاه تزپور؛ هند
 112. هندوستان فرودگاه سیچار؛ هند
 113. هندوستان فرودگاه لیلاباری؛ هند
 114. هندوستان فرودگاه جورهت؛ هند
 115. هندوستان فرودگاه دایبروگار؛ هند
 116. هندوستان فرودگاه پاسیگات؛ هند
 117. هندوستان فرودگاه آلونگ؛ هند
 118. هندوستان فرودگاه ویجایاوادا؛ هند
 119. هندوستان فرودگاه تیروپاتی؛ هند
 120. هندوستان فرودگاه راجاهموندری؛ هند
 121. هندوستان فرودگاه کاداپا؛ هند
 122. هندوستان فرودگاه آگرا؛ هند
 123. هندوستان فرودگاه جیپور؛ هند
 124. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریرا گوپیناز بوردولوئی؛ هند
 125. هندوستان فرودگاه بین المللی ویر سوارکار؛ هند
 126. هندوستان فرودگاه بین المللی کلکته نتاجی سوباش چاندرا بوز؛ هند
 127. هندوستان فرودگاه بین المللی لعل بهادر شاستری؛ هند
 128. هندوستان فرودگاه بین المللی چودری چاران سینگ؛ هند
 129. هندوستان فرودگاه بین المللی راجیو گاندی؛ هند
 130. هندوستان فرودگاه بین المللی تیروچیراپالی؛ هند
 131. هندوستان فرودگاه بین المللی مادورای؛ هند
 132. هندوستان فرودگاه بین المللی کویمباتور؛ هند
 133. هندوستان فرودگاه بین المللی چنای؛ هند
 134. هندوستان فرودگاه بین المللی چیپور؛ هند
 135. هندوستان فرودگاه بین المللی سری گورو رام داس جی؛ هند
 136. هندوستان فرودگاه بین المللی بیجو پاتنایک؛ هند
 137. هندوستان فرودگاه بین المللی ایمپال؛ هند
 138. هندوستان فرودگاه بین المللی دکتر باباساهب آمبدکار؛ هند
 139. هندوستان فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی؛ هند
 140. هندوستان فرودگاه بین المللی راجا بهوجا؛ هند
 141. هندوستان فرودگاه بین المللی تریواندروم؛ هند
 142. هندوستان فرودگاه بین المللی کالیکوت؛ هند
 143. هندوستان فرودگاه بین المللی کوچین؛ هند
 144. هندوستان فرودگاه بین المللی منگلور؛ هند
 145. هندوستان فرودگاه بین المللی کمپگودا؛ هند
 146. هندوستان فرودگاه بین المللی سرینگر؛ هند
 147. هندوستان فرودگاه بین المللی سردار ولابهبهی پتل؛ هند
 148. هندوستان فرودگاه بین المللی گوا؛ هند
 149. هندوستان فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی؛ هند
 150. هندوستان فرودگاه بین المللی گایا؛ هند
 151. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریا گوپیناژ بوردولوئی؛ هند
 152. هندوستان فرودگاه بین المللی بوگاپورام؛ هند
 153. هندوستان فرودگاه بین المللی ویساکاپاتنام؛ هند
 154. ویتنام فعالیتهای سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در ویتنام
 155. ویتنام گردش در ویتنام با تورهای غذا و نوشیدنی
 156. ویتنام فعالیتهای فرهنگی و بازدید از جاذبه های فرهنگی ویتنام
 157. ویتنام سفرهای تفریحی با قایق در دلتای رودخانه مكونگ
 158. ویتنام مسابقه بین المللی آتش بازی دانانگ
 159. ویتنام رویداد دوسالانه‌ی فرهنگی هوئه در ویتنام
 160. ویتنام هفته گردشگری هالونگ
 161. ویتنام فستیوال بزرگ قوم خمر در ویتنام؛ اوك اوم بوك
 162. ویتنام ادای احترام به درگذشتگان در فستیوال كاته ویتنام
 163. ویتنام فستیوال كئو پاگودا در ویتنام
 164. ویتنام فستیوال و مراسم مسابقه گاوها در شهرهای ویتنام
 165. ویتنام فستیوال نیمه پاییز در ویتنام
 166. ویتنام طرز تهیه و پخت نودل سرخ شده با بوك چوبی و گوشت گوساله
 167. ویتنام طرز تهیه و پخت فو با تاس كباب گوساله
 168. ویتنام دانستنی‌های جالب درباره فست فودها در ویتنام
 169. ویتنام استفاده از چاپ استیك در فرهنگ غذایی ویتنام
 170. ویتنام ادویه های رایج در آشپزی ویتنامی
 171. ویتنام فرهنگ غذایی مردم ویتنام
 172. ویتنام فست فودهای بین المللی و بومی ویتنام
 173. ویتنام میوه‌های جالب و منحصر به فرد استوایی در ویتنام
 174. ویتنام برگزاری مراسم عروسی و ماه عسل در ویتنام
 175. ویتنام مدیتیشن و یوگا در خلوت‌گاه‌های بکر و بی نظیر ویتنام
 176. ویتنام فعالیت های تندرستی، اسپا و آب گرم در ویتنام
 177. ویتنام تورها و گشت های پرنده نگری در ویتنام
 178. ویتنام نه منطقه برتر برای راهپیمایی در بهشت رویایی ویتنام
 179. ویتنام طبیعت گردی و تجربه سفر سبز در ویتنام
 180. ویتنام تجربه گلف در ویتنام
 181. ویتنام صخره نوردی در صخره های آهکی خلیج ‌هالونگ
 182. ویتنام آنچه که باید درباره نوشیدنی های ویتنامی بدانید
 183. ویتنام آنچه که باید درباره غذاهای ویتنامی بدانید
 184. ویتنام انواع اقامتگاه کاندو، آپارتمان و عمارتهای تجهیز شده در ویتنام
 185. ویتنام شرایط استفاده از خانه های اجاره ای در ویتنام
 186. ویتنام ویلاها و کلبه های ساحلی و جنگلی از بهترین اقامتگاه های ویتنام
 187. ویتنام سفر به ویتنام با قایق
 188. ویتنام سفر به ویتنام با خودرو
 189. ویتنام سفر به ویتنام با قطار
 190. ویتنام سفر به ویتنام با هواپیما
 191. ویتنام خدمات پستی در ویتنام
 192. ویتنام شبکه تلفن و ارتباطات در ویتنام
 193. ویتنام زبان و الفبای ویتنامی
 194. ویتنام سیاست داخلی و خارجی ویتنام
 195. ویتنام اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه ویتنام
 196. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای رانندگی در هند
 197. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای سفر با قطار در هند
 198. هندوستان سفر در جنوب هند تجربه‌ای دلپذیر از فرهنگی غنی و غذاهای دلپذیر
 199. هندوستان برنامه سفر از شمال شرق هند به نپال و بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی آن
 200. هندوستان برنامه سفر راجستان؛ سفر در شمال فرهنگی هند
 201. هندوستان برنامه سفر مثلث طلایی و ویژگی های برجسته راجستان در هند
 202. هندوستان بازدید از گنجینه های طبیعی کانگچنزونگا و بهترین مناظر از قله‌های برفی هیمالیا
 203. هندوستان گشت و گذار در صومعه های لاداخ و بازدید از قله‌های برفی هیمالیا در شهر لِه
 204. هندوستان تور هند واقعی؛ بازدید از شهرهای تاریخی و پارک‌های ملی بکر هند
 205. هندوستان برنامه سفر بازدید بنگلور و میسور و پارک‌های ملی جنوب هند
 206. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه آبی برای گردشگران در هند
 207. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه زمینی و هوایی برای گردشگران در هند
 208. هندوستان فعالیت‌های سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در هند
 209. هندوستان جشن پوشکار ملا و نمایشگاه سالیانه شتر پوشکار در هند
 210. هندوستان فستیوال سراوانی ملا؛ مشهورترین جشن 30 روزه در معبد دوگهار در هند
 211. هندوستان فستیوال دیوالی؛ جشنواره نورها در هند
 212. هندوستان جشن دوسرا؛ محبوب‌‌‌‌‌ترین فستیوال در سراسر هند
 213. هندوستان جشن گانش چاتورتی در هند
 214. هندوستان جشن جانماشتامی؛ روز تولد کریشنا معروف‌ترین خدای هندوها در هند
 215. هندوستان روز استقلال هند
 216. هندوستان فستیوال آمارنات یاترا در هند
 217. هندوستان فستیوال مارها یا ناگ پانچامی؛ مراسمی به احترام مار سبز افسانه‌‌‌‌ای هزار سر در هند
 218. هندوستان جشن پیمان خواهری و برادری رخشا بندان در هند
 219. هندوستان فستیوال تیج؛ پیام آور فصل باران در هند
 220. هندوستان سفر در داخل هند با هواپیما
 221. هندوستان اطلاعات گمرک و مهاجرت در سفر به هند
 222. هندوستان اطلاعات ویزا و گذرنامه در سفر به هند
 223. هندوستان شرکت های هواپیمایی که به هند پرواز دارند
 224. هندوستان سفر به هند با اتوبوس
 225. هندوستان سفر به هند با خودرو
 226. هندوستان سفر به هند با قطار
 227. فیلیپین طراح مد فیلیپینی فرانسیس لیبیران؛ طراحی بهترین لباس‌های شب
 228. فیلیپین طراح مد فیلیپینی میچ دالچی؛ دختری که کلاه‌های زیادی می پوشد
 229. فیلیپین طراح مد فیلیپینی اِزرا سانتوس؛ آیکون مُد دبی
 230. فیلیپین طراح مد فیلیپینی پویی کویینونِس پروژه‌ی مُد بیلیبید
 231. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مونیک لوئیلیِر طراح لباس عروسی محبوب هالیوود
 232. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مایکل کینکو؛ طراح استثنایی آسیا
 233. فیلیپین رویدادها و فستیوال‌های فیلیپین در ماه ژانویه - بخش اول
 234. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیکو فیلیپینی
 235. فیلیپین طرز تهیه و پخت مورکون فیلیپینی
 236. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف مکادو فیلیپینی
 237. فیلیپین طرز تهیه کرم کارامل به سبک فیلیپینی
 238. فیلیپین طرز تهیه و پخت کاره کاره فیلیپینی
 239. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف کالدرتا فیلیپینی
 240. فیلیپین محدودیت های غذایی و غذاهای حلال در فیلیپین
 241. فیلیپین سبک غذایی فیلیپینی‌ها و رژیم خوراکی ساده و کارآمد
 242. فیلیپین فرهنگ غذایی رایج در میان فیلیپینی ها
 243. فیلیپین آنچه که باید درباره نوشیدنی‌های غیر الکلی فیلیپینی بدانید
 244. فیلیپین تنوع میوه‌های استوایی و دسرهای هیجان انگیز در فیلیپین
 245. تبت مسابقات اسب دوانی در جشن سال نوی تبتی
 246. تبت برنامه سفر گشت و گذار در دشت‌های وسیع و مرتفع گانان لاین در تبت
 247. تبت ماجراجویی‌ها در هزو؛ محل اتصال دشت‌های مرکزی و منطقه تبتی آمدو
 248. تبت برنامه سفر بازدید از شهرهای لینکسیا و زیایهی در تبت
 249. تبت برنامه سفر تمدد اعصاب در مراتع سبز جنوب گانسو؛ تبت
 250. تبت برنامه سفر بازدید از صومعه‌های شیگاتسه؛ دومین شهر بزرگ تبت
 251. تبت گشت و گذار در داتونگ؛ بخش خودمختار کینگهای چین
 252. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش دوم
 253. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش اول
 254. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش دوم
 255. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش اول
 256. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اطلاعات کاربردی در ویتنام
 257. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره نیازمندی های خاص در سفر به ویتنام
 258. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره رویدادها و فستیوالهای ویتنام
 259. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره غذاها و فرهنگ ویتنامی
 260. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره جاذبه های گردشگری و سرگرمی ها در ویتنام
 261. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره بهداشت و امنیت در ویتنام
 262. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره دانگ ویتنام و موضوع پول
 263. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اقامتگاه ها و هتل های ویتنام
 264. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره سفر در داخل ویتنام
 265. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره فرودگاه های ویتنام
 266. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره ویزا و گمرک ویتنام
 267. ویتنام پاسخ به سوالات رایج و اطلاعات بیشتر درباره ویتنام
 268. ویتنام كونگ چی؛ برندی مطرح در لباس‌های باشکوه شب
 269. ویتنام داگما؛ برندی ویتنامی از الیاف كاملا طبیعی
 270. ویتنام ماگون؛ برندی نوظهور در پوشاک زنانه ویتنامی
 271. ویتنام لوسینه؛ برند نوظهور لباس های مدرن زیر ویتنامی
 272. ویتنام مای وِی دکو؛ یكی از بهترین برندهای اقلام خانگی در هوشی‌مین
 273. ویتنام مین هان؛ برنده‌ی ویتنامی جوایز متعدد طراحی در دنیای مد
 274. ویتنام دو مان كوئونگ؛ برجسته‌ترین طراح مدهای گران قیمت در ویتنام
 275. ویتنام ماسیمو فراری؛ طراح ویتنامی بزرگ‌ترین برندهای جهان
 276. ویتنام كای سیلك؛ یکی از موفق‌ترین طراحان مد ویتنام
 277. ویتنام نن گوین كونگ چی؛ طراح ویتنامی با شهرت جهانی
 278. ویتنام مركز خرید میدان سایگون؛ بهشت عاشقان خرید
 279. ویتنام مرکز خرید دایمند پلازا در هوشی‌مین
 280. تبت برنامه سفر بازدید از سرزمین بومی مردم توو در منطقه هاژو تبت
 281. تبت کوه پیمایی در دامنه‌های کوه مقدس و پوشیده از برف میلی در تبت
 282. تبت گشت در اطراف شهر شینینگ؛ دروازه فلات کینگهای تبت
 283. تبت برنامه سفر بازدید از دریاچه مقدس لامو لاتسو در تبت
 284. تبت راهپیمایی اطراف رودخانه یارلونگ تسانگپو تبت؛ مرتفع‌ترین رودخانه جهان
 285. تبت کوه پیمایی در مرتفع‌ترین قله جهان؛ اورست
 286. ویتنام هانوی و هوشی‌مین برترین مقاصد خرید در ویتنام
 287. ویتنام آثار هنری معاصر ویتنام؛ یادگاری و سوغاتی ارزشمند
 288. ویتنام صنایع دستی سنتی و محلی ویتنامی
 289. ویتنام البسه و پوشاک ویتنامی؛ بهترین یادگاری و سوغاتی از ویتنام
 290. ویتنام کشف دیدنی های شگفت انگیز طبیعی و فرهنگی ویتنام در دو هفته
 291. ویتنام برنامه سفر یك هفته ای در شمال ویتنام
 292. ویتنام بازدید از شهر هوشی‌مین در یك هفته
 293. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه - هوی آن در سه روز
 294. ویتنام برنامه سفر بازدید از هانوی در سه روز
 295. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه در سه روز
 296. ویتنام برنامه سفر هوشی‌مین در سه روز
 297. ویتنام فستیوال معبد كی یپ باك در ویتنام
 298. ویتنام فستیوال مبارزه گاو وحشی دو سون در ویتنام
 299. ویتنام روز ملی استقلال ویتنام
 300. ویتنام فستیوال وو لان یا روز مادر ویتنامی
 301. ویتنام فستیوال آفت زدایی در ویتنام
 302. ویتنام مراسم روز جهانی كودك در ویتنام
 303. ویتنام فستیوال معبد با چوآ سو در ویتنام
 304. ویتنام فستیوال بازار عشق كائو وای و عاشقانه های رایج آن در ویتنام
 305. ویتنام فستیوال دهكده مارهای له مات و غذاهای خوشمزه آن در ویتنام
 306. ویتنام روز جهانی كارگر در ویتنام
 307. ویتنام جشن ملی روز اتحاد و همبستگی در ویتنام
 308. ویتنام فستیوال نهنگ‌ها؛ نجات دهندگان ماهیگیران در ویتنام
 309. ویتنام مراسم گرامیداشت و سالمرگ پادشاهان هونگ در ویتنام
 310. ویتنام جشنواره و مسابقه فیل‌ها در سراسر ویتنام
 311. ویتنام فستیوال غذای سرد یا عید مردگان در ویتنام
 312. ویتنام فستیوال چو دونگ تو در ویتنام
 313. ویتنام فستیوال قربانی كردن گاو وحشی در ویتنام
 314. ویتنام تشكر از قدیسان نگهبان در فستیوال رونگ پوك ویتنام
 315. ویتنام فستیوال عاشقانه نویی با در ویتنام
 316. ویتنام کمپینگ و چادر زدن در طبیعت بکر ویتنام
 317. ویتنام شرایط استفاده از مهمانخانه‌ها و اقامتگاه های ارزان قیمت تخت و صبحانه در ویتنام
 318. ویتنام شرایط مسافرخانه ها و پردیس ها در سفر به ویتنام
 319. ویتنام زندگی با اهالی بومی و استفاده از اقامتگاه های بومی در ویتنام
 320. ویتنام اقامتگاه های زیبا و رویایی بوتیک در سواحل و جنگل های انبوه ویتنام
 321. ویتنام اقامتگاه‌های سلامتی و تندرستی و اسپاها در ویتنام
 322. ویتنام آپارتمان‌های اجاره ای و تجهیز شده در شهرهای بزرگ ویتنام
 323. ویتنام آب و هوای ویتنام
 324. ویتنام زیبایی های بکر و رویایی طبیعت ویتنام
 325. ویتنام دین و مذهب در ویتنام
 326. ویتنام ارتباطات غیرکلامی در ویتنام
 327. ویتنام فرهنگ تواضع و فروتنی در ویتنام
 328. ویتنام تاریخ معاصر ویتنام
 329. ویتنام تاریخ ویتنام باستان
 330. ویتنام گاهشمار تاریخ ویتنام
 331. ویتنام ویژگی های منحصر به فرد جغرافیایی ویتنام
 332. ویتنام اطلاعات مفید و مختصر درباره ویتنام
 333. هندوستان پاسخ به سؤالات رایج درباره تلفن ثابت و موبایل در هند
 334. هندوستان سافاری جیپ در اوتارانچال هند
 335. هندوستان دنیای وحشی شرق هیمالیا در هند
 336. هندوستان شکوه جنوب هند در تور طبیعت گردی تپه های مالابار
 337. هندوستان برنامه سفر مخصوص دوستداران یوگا در هند
 338. هندوستان تور سافاری و بازدید از حیات وحشی پارک ملی رویال چیتوان نپال
 339. هندوستان سافاری برای بازدید از ببرهای هندی در پارک‌های ملی هند
 340. هندوستان تورهای بازدید از قبایل چاتیسگار در هند
 341. هندوستان تجربه‌ای تکرار ناشدنی؛ سافاری با فیل‌های عظیم‌الجثه در هند
 342. هندوستان برنامه سفر صید شیر ماهی در شمال هند
 343. هندوستان برنامه سفر بازدید و سافاری حیات وحش شرق هند
 344. هندوستان گشت و گذار در طبیعت هند با پای پیاده
 345. هندوستان تور طبیعت گردی در جنگل‌های انبوه تنمالا در کرالا
 346. هندوستان با تور پرنده نگری هند از تاج محل دیدن کنید
 347. هندوستان تعطیلات آخر هفته در پارک ملی رانتامبور
 348. هندوستان تور پرنده نگری در طبیعت سرزمین هند
 349. هندوستان غنای فرهنگی و تاریخی گوا قدیم در سفری 3 روزه
 350. هندوستان قایقرانی در آب‌های خروشان منطقه کوهستانی ریشیکش
 351. هندوستان زندگی و تفریحات شبانه در هند
 352. هندوستان راس یاترا بزرگ‌ترین فستیوال مذهبی به احترام لرد جاگانات در هند
 353. هندوستان عید فطر در میان مسلمانان هند
 354. هندوستان عید قربان در میان مسلمانان هند
 355. هندوستان فستیوال پورام در هند
 356. هندوستان فستیوال بایساخی؛ جشن برداشت محصول در پنجاب هند
 357. هندوستان فستیوال کوم میلا یا کومبه میلا؛ مهم‌ترین و قدیمی‌‌‌‌‌ترین فستیوال هندو در هند
 358. هندوستان فستیوال ماهاویر جانما کالیاناک؛ جشن تولد مَهاویرا در هند
 359. هندوستان جشن راما نوامی؛ تولد راما در هند
 360. هندوستان کارناوال‌های ماردی گرا؛ سه شنبه‌ی چرب در هند
 361. هندوستان فستیوال هولی؛ جشنواره‌‌ی رنگ‌ها در هند
 362. هندوستان جشن ماها شیوارتری؛ شب بزرگ شیوا در هند
 363. هندوستان فستیوال شناور یا فلوت در هند
 364. هندوستان فستیوال واسانت پانچامی؛ پنجمین روز بهار در هند
 365. هندوستان روز جمهوری؛ اجرای قانون اساسی هند
 366. هندوستان فستیوال سانکرانتی و پونگال؛ برداشت تامیل در هند
 367. هندوستان شرایط سفر زنان تنها در هند
 368. هندوستان سفر به هند با هواپیما
 369. هندوستان زبان و الفبای هندی و شبکه تلفن و ارتباطات در هند
 370. هندوستان سیاست داخلی و خارجی هند
 371. هندوستان اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه هند
 372. هندوستان آب و هوای متنوع هند
 373. هندوستان زیبایی‌های بکر و رؤیایی طبیعت هند
 374. فیلیپین طراح مد فیلیپینی راجو لورل؛ حامی زنان اقلیت و کارآفرینی
 375. فیلیپین طراح مد فیلیپینی جوزی ناتوری؛ از وال استریت تا صحنه‌ی مُد
 376. فیلیپین طراح مد فیلیپینی خوزه پیتوی مورِنو؛ سزار مد آسیا
 377. فیلیپین مهم‌ترین نکات برای خرید در سفر به فیلیپین
 378. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در سیبو؛ فیلیپین
 379. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در مانیل
 380. فیلیپین محبوب‌ترین سوغاتی‌هایی که می‌توان در فیلیپین خرید
 381. فیلیپین برنامه سفر گشت در جزیره باشکوه پالاوان در فیلیپین
 382. فیلیپین غذاهای پرطرفدار خیابانی و ارزان قیمت در فیلیپین
 383. فیلیپین آنچه باید درباره خوراک‌های فیلیپینی به سبک چینی بدانید
 384. فیلیپین انواع رستوران‌ها و فست فودهای زنجیره ای در فیلیپین
 385. فیلیپین انواع غذاهای بین المللی و غربی در فیلیپین
 386. فیلیپین سبک‌ها و روش‌های متنوع آشپزی فیلیپینی
 387. فیلیپین آنچه که باید درباره غذاهای فیلیپینی بدانید
 388. فیلیپین اقامتگاه‌های ارزان قیمت و در دسترس فیلیپین
 389. فیلیپین انواع آپارتمان‌ها و ویلاهای خصوصی در فیلیپین
 390. ویتنام فستیوال ترو ترم در ویتنام
 391. ویتنام فستیوال دژ كو لوآ در ویتنام
 392. ویتنام فستیوال گیونگ در ویتنام
 393. ویتنام فستیوال هوئونگ پاگودا در ویتنام
 394. ویتنام فستیوال بای دن پاگودا در ویتنام
 395. ویتنام سال نو میلادی در ویتنام
 396. ویتنام سال نوی ویتنامی یا عید تت
 397. ویتنام درباره رویدادهای و فستیوال های ویتنام
 398. ویتنام گردشگران سالمند در ویتنام
 399. ویتنام ویتنام بهشتی خوردنی برای گیاه خواران
 400. ویتنام سفر برای بازماندگان جنگ در ویتنام
بیشتر
کمتر

محصولات مرتبط

|

جدیدترین مکان ها

 1. مقبره‌ی فولینگ
 2. مانگروهای لنکاوی
 3. قصر سلطنتی شن‌یانگ
 4. موزه کاخ ملی تایپه | Taipei National Palace Museum
 5. کوهستان علی | Ali Mountain
 6. شهر باید پر شود
 7. منطقه دیدنی کوهستان هنگشان
 8. کندی پنکالان بوجانگ | Candi Pengkalan Bujang
 9. کوهستان ووتای | Wutai
 10. کندی بندانگ دالام بوکیت باتو پاهات | Candi Bendang Dalam
 11. معبد جینکی | Jinci
 12. موزه باستان‌شناسی دره بوجانگ بوکیت باتو پاهات | Bujang Valley Bukit Batu Pahat
 13. معبد شوانگ لین
 14. چشمه‌های آب گرم اولو لگونگ | Ulu Legong
 15. پاگودای چوبی در شهرستان یینگ شیان
 16. مسجد ظهیر
 17. گوک بائو جنیانگ کامپونگ گادینگ | Gok Bau Jeniang Kampung Gadin
 18. پیاده‌رو درختی در سونگای سدیم | Tree Top Walk Sungai Sedim
 19. غارهای دست ساز یون گانگ | Yungang Grottoes
 20. پکان رابو | Koperasi Pekan Rabu
 21. داتای بای لنکاوی
 22. گذرگاه شان‌های گوآن دیوار بزرگ چین | Shanhaiguan
 23. هشت معبد بیرونی
 24. عقاب لنکاوی و پارک لاگندا | Lagenda
 25. گشت‌زنی در رودخانه کیلیم لنکاوی | Kilim
 26. برج رادیو و تلویزیون تیانجین
 27. پارک آبی تیانجین
 28. کوهستان باشیان | Baxian
 29. برج الور ستار | Menara Alor Setar
 30. معبد ملکه آسمان | بهشت
 31. دریاچه دایانگ بونتینگ یا تاسیک دایانگ بونتیگ لنکاوی | Dayang Bunting
 32. کلیسای جامع سنت ژوزف، تیانجین
 33. منطقه دیدنی کوهستان پانشان
 34. پارک دریایی ‌جزیره پایر | Pulau Payar Marine Park
 35. گذرگاه هوآنگ یاگوآن دیوار بزرگ چین
 36. ماشین کابلی لنکاوی
 37. رودخانه های‌هه تیانجین | Haihe
 38. مسجد بزرگ
 39. ساحل ماسه‌های سیاه در جزیره لنکاوی
 40. قلعه داگو | Dagu Fort
 41. جزیره لنکاوی
 42. معبد بودایی دابی | Dabei
 43. پارک ملی ‌جزیره کوکوپ جوهور | Pulau Kukup National Park
 44. موزه ماهیگیران تانجونگ بالو | Tanjung Balau Fishermen Museum
 45. باغ‌وحش جوهور
 46. خیابان فرهنگی باستانی | Ancient Cultural Street
 47. معبد بودای یشمی
 48. دژ قدیمی جوهور یا کوتا جوهور لاما | Kota Johor Lama
 49. مزرعه تمساح تلوک سنگات | Teluk Sengat Crocodile Farm
 50. مرکز مالی جهانی شانگهای
 51. گالری ماوار | Mawar
 52. برج تلویزیونی مروارید شرقی شانگهای
 53. موزه کوتاتینگی | Kota Tinggi Museum
 54. موزه‌ی شانگهای
 55. پارک ملی تانجونگ پیای | Tanjung Piai
 56. باغ یو یوان
 57. خیابان نانجینگ
 58. مسجد سلطان ابوبکر
 59. آبشار کوتاتینگی | Kota Tinggi Waterfall
 60. باند شانگهای
 61. موزه سلطنتی ابوبکر | Muzium Diraja Sultan Abu Bakar
 62. سالن اجتماعات عمومی
 63. باغ وحش چونگ‌کینگ
 64. گونونگ لدانگ، کوه اوفیر | Gunung Ledang Mount Ophir
 65. مرزرعه میوه دیزارو
 66. دره کوتانگ رودخانه یانگ تسه | Qutang
 67. رودخانه یانگ تسه
 68. ساحل دیزارو | Desaru
 69. ‌جزیره اور | Pulau Aur
 70. جزیره‌ی حیرت انگیز راوا | Stunning Rawa Island
 71. ‌جزیره راوا | Pulau Rawa
 72. جزایر سیبو | Pulau Sibu
 73. پارک ملی انداو رومپین | Endau Rompin
 74. کوتا اسکندر جوهور | Kota Iskandar Johor
 75. لگولند | Legoland
 76. پارک باتلاقی | Wetland Park
 77. باغ گیاه شناسی پوتراجایا تامان بوتانی | Putrajaya Botanical Garden Taman Botani
 78. پل پوترا | Putra Bridge
 79. پارک میراث کشاورزی | Agriculture Heritage Park
 80. پِردانا پوترا | Perdana Putra
 81. کاخ دادگستری | Palace Of Justice
 82. باغ دوستی چین - مالزی | The China - Malaysia Friendship Garden
 83. کروز پوتراجایا | Putrajaya Cruise
 84. مسجد پوترا | Putra Mosque
 85. مکان تستی رستوران-1
 86. موزه و نگارخانه‌ی بانک نگارای مالزی
 87. تایلند ساختمان قدیمی بان سینگهاتا
 88. تایلند بان تانگ نانگ اوک
 89. تایلند بان نا سامای
 90. تایلند پرا تات کانگ کائو نویی
 91. تایلند وات ماها تان (یاسوتان)
 92. تایلند وات سوپاتانارام
 93. تایلند وات نانگ بوا
 94. تایلند وات چائنگ
 95. تایلند وات تانگ سی موآئنگ
 96. تایلند پارک ملی پا تائم
 97. تایلند مائه نام سونگ سی
 98. تایلند پارک جنگلی پانوم ساوای
 99. تایلند پارک ملی کائو پرا ویهانس
 100. تایلند وات پا ماها جدی کائو (وات لارن کواد)
 101. تایلند نانگ هان
 102. تایلند پرا تان چوئنگ
 103. تایلند پارک سومدت پرا سریناکاریندرا در رویی ات
 104. تایلند بوئنگ پلان چایی
 105. تایلند وات کلانگ مینگ موئنگ
 106. تایلند وات بوراپا پیرام
 107. تایلند موزه ملی رویی ات
 108. تایلند وات پو چایی
 109. تایلند پل دوستی تایلند-لائوس
 110. تایلند سالا کائو کو یا وات کائک
 111. تایلند پارک جنگلی نامتوگ تاو تو
 112. تایلند ابوسوت چوبی وات پاروئن سونگتام
 113. تایلند وات تام کلانگ فن
 114. تایلند فسیل‌های صدف های چند میلیون ساله
 115. تایلند مقبره شاه نارسوان کبیر
 116. تایلند مزرعه چوکچای
 117. تایلند سد لام پرا پلوئنگ
 118. تایلند کائو پائنگ ما
 119. تایلند پراسات پانوم وان
 120. تایلند وات کاو چان نگام
 121. تایلند سد لام تاکونگ
 122. تایلند پارک ملی کائو یایی
 123. تایلند وات سالا لویی
 124. تایلند باغ‌وحش ناکان راتچاسیما
 125. تایلند پرا تات پانوم
 126. تایلند نامتوک تات تان
 127. تایلند پارک ملی ماکداهان
 128. تایلند هو کائو ماکداهان
 129. تایلند پرا تات نا دان
 130. تایلند منطقه امن و حفاظت شده حیات‌وحش پو لوانگ
 131. تایلند پارک ملی پو روا
 132. تایلند پارک ملی پو کرادوئنگ
 133. تایلند هونگ مون مانگ یا موزه شهر کان کائن
 134. تایلند پارک ملی پو پا
 135. تایلند پارک ملی پو ویانگ
 136. تایلند سد ابولراتانا یا پونگ نیپ
 137. تایلند وات سی بان روانگ
 138. تایلند وات کلانگ
 139. تایلند پاتاساتان فو پو
 140. تایلند مرکز تبلیغات هنری، فرهنگی و گردشگری
 141. تایلند اثر تاریخی پرایا چایسانتان (چائو سومپامیت)
 142. تایلند پرا تات نانگ سام موئن
 143. تایلند مکان مقدس چائو پو پرایا لائه
 144. تایلند سد چالابهورن / سد نام پروم
 145. تایلند پارک ملی تان تان
 146. تایلند اثر تاریخی پرایا پاکدی چامپون (لائه)
 147. تایلند کا سوان تائنگ
 148. تایلند منطقه مقدس بان کاک نگیو (پراسات بان کاک نگیو)
 149. تایلند مرکز فرهنگی پایین شمال شرق
 150. تایلند پارک پرندگان (سوان نوک)
 151. تایلند پارک تاریخی پانوم رانگ
 152. تایلند مرکز هنرهای دستی بان کام پرا
 153. تایلند معبد پرا لاو تپ نیمیت (وات پرا لاو تپ نیمیت)
 154. تایلند پرا مونگکان مینگ موئنگ
 155. تایلند دهکده مو لام
 156. تایلند مرکز صلیب سرخ کائو لان تایی
 157. تایلند جزیره ماک
 158. تایلند جزیره کرادات
 159. تایلند جزیره کام
 160. تایلند ستون شهر
 161. تایلند وات یوتا نیمیت
 162. تایلند وات باپهارام
 163. تایلند جزیره لائویا
 164. تایلند لا لو
 165. تایلند پارک ملی تا پرایا
 166. تایلند پارک ملی پانگ سیدا
 167. تایلند ساکائو و ساکوان
 168. تایلند هات مائه رامپائنگ-بان کان او
 169. تایلند کاو لائم یا
 170. تایلند پرا چدی کلانگ نام (وات ساموت کانگکا یا وات پاک نام)
 171. تایلند جزیره مان نای
 172. تایلند کاو چاماو-پارک ملی کاو ونگ
 173. تایلند او کای- لائم تان
 174. تایلند نامتوک کلانگ پلا کانگ
 175. تایلند وات سارانات تامارام
 176. تایلند سوان سان
 177. تایلند وات پا پرادو
 178. تایلند موزه نمایش سایه های دات بان دان
 179. تایلند مقبره شاه تاکسین
 180. تایلند بنای یادبود سانتون پو
 181. تایلند لائم مائه فیم
 182. تایلند بان فی
 183. تایلند نامتوک تان تیپ
 184. تایلند آبشار تاکرو و آبشار سالادای
 185. تایلند کائنگ هین پوئنگ
 186. تایلند ساختمان چائو پرایا ابهایهوبات
 187. تایلند پارک ملی تاپ لان
 188. تایلند شهر باستانی سی ماهوسوت
 189. تایلند مکان باستانی سا موراکوت
 190. تایلند وات کائو پیچیت
 191. تایلند هنر در بهشت
 192. تایلند --
 193. تایلند وات یاناسانگوارارام وراماهاویهان
 194. تایلند مینی سیام
 195. تایلند جزیره لن
 196. تایلند خانه مقدس حقیقت
 197. تایلند دهکده فیل پاتایا
 198. تایلند بان ساکاوادی
 199. تایلند دنیای زیر آب پاتایا
 200. تایلند ساحل جامتین
 201. تایلند کاو پرا تام ناک یا کاو پرا تات
 202. تایلند جزیره رانگ
 203. تایلند پارک تفریحات ماجراجویانه تری تاپ
 204. تایلند جزیره چانگ نویی
 205. تایلند جزیره نگام
 206. تایلند مزرعه پرورش ببر سی راچا
 207. تایلند باغ‌وحش باز کائو کیاو
 208. تایلند سوان نانگ نوچ (باغ نانگ نوچ)
 209. تایلند بازار شناور پاتایا
 210. تایلند پارک سه پادشاه
 211. تایلند پارک سنگی یک میلیون ساله و مزرعه پرورش تمساح
 212. تایلند موزه بطری
 213. تایلند موُسسه علوم دریایی دانشگاه بوراپا
 214. تایلند ساحل پاتایا
 215. تایلند کائو چی چان
 216. تایلند هات لائم سینگ
 217. تایلند پارک ملی نامتوک پلیو
 218. تایلند وات کاو سوکیم
 219. تایلند کای نوئن وونگ
 220. تایلند بنای یادبود تاکسین مهارات
 221. تایلند توئک دائنگ
 222. تایلند آبشارهای سویی داو
 223. تایلند کلیسای کاتولیک چانتابوری
 224. تایلند مکان مقدس ستون شهر-یالا
 225. تایلند مسجد مرکزی یالا
 226. تایلند وات کاهاپیموک
 227. تایلند چشمه آبگرم بتونگ
 228. تایلند بزرگ‌ترین صندوق پستی تایلند
 229. تایلند دهکده ساکای
 230. تایلند نامتوک لا-اونگ (آبشار رنگین کمان)
 231. تایلند نامتوک تان تو
 232. تایلند جزیره نگای یا جزیره ها یی
 233. تایلند پارک ملی هات چاو مایی
 234. تایلند جزیره کرادان
 235. تایلند جزیره ماک و تام موراکوت (غار زمردین)
 236. تایلند جزیره لیبونگ
 237. تایلند هات یاو
 238. تایلند پارک عمومی کوان تامناک چان
 239. تایلند اولین درخت کائوچو در تایلند
 240. تایلند موزه پرایا راتسادانوپرادیت ماهیسون پاکدی
 241. تایلند تبلیغات حفظ و عمران جزیره چانگ
 242. تایلند پرا بروم تات چایا
 243. تایلند پارک ملی دریایی جزیره انگ تانگ
 244. تایلند جزیره نانگ یوان
 245. تایلند نامتوک ویبهاوادی
 246. تایلند دهکده تربیت میمون‌ها (مدرسه میمون‌ها)
 247. تایلند پارک ملی تایی روم ین
 248. تایلند پارک ملی کائو سوک
 249. تایلند پاک نام تاپی (دهانه رودخانه تاپی)
 250. تایلند مؤسسه مطالعات جنوب تایلند
 251. تایلند موزه پاتامارونگ
 252. تایلند موزه ملی سونگکلا
 253. تایلند جزیره یو
 254. تایلند پل تینسولانود
 255. تایلند دریاچه سونگکلا
 256. تایلند باغ‌وحش سونگکلا
 257. تایلند لائم سامیلا
 258. تایلند پارک ملی تیل بان
 259. تایلند پارک ملی تاروتاو
 260. تایلند موزه ملی ساتان-عمارت کادن
 261. تایلند مسجد جامع ساتان یا مسجد مامبانگ
 262. تایلند پارک ملی لائم سان
 263. تایلند جزیره پایام
 264. تایلند نقطه ویکتوریا یا کا سونگ
 265. تایلند هات چان دامری
 266. تایلند پارک ملی نامتوک نگاو
 267. تایلند نامتوک تان پت
 268. تایلند نامتوک پانیابان
 269. تایلند چشمه های آبگرم و پارک عمومی راکساوارین
 270. تایلند چشم انداز کاتا کارن
 271. تایلند هات کارن
 272. تایلند هات سورین
 273. تایلند جزیره مرجانی هی
 274. تایلند موزه پوکت تایهوا
 275. تایلند بنای تاریخی دو قهرمان
 276. تایلند هات پاتونگ
 277. تایلند جزیره راچا
 278. تایلند هات نایی هان
 279. تایلند هات کامالا
 280. تایلند هات کاتا
 281. تایلند لائم پرومتپ
 282. تایلند نامتوک تاموت
 283. تایلند جزیره سی و جزیره ها
 284. تایلند وات تام کاها ساوان
 285. تایلند نامتوک پرایوان
 286. تایلند عمارت پرایا تاکارات (چوای)
 287. تایلند چشمه های آبگرم بان بو دان
 288. تایلند نامتوک سائنگ تانگ
 289. تایلند نامتوک هین لات
 290. تایلند وات رات اپاتام یا وات بانگ ریانگ
 291. تایلند پارک ملی کاو لاک لام رو
 292. تایلند جزیره تاپو (جزیره جیمز باند)
 293. تایلند پارک ملی کائو لامپی هات تایی موآئنگ
 294. تایلند خلیج پانگ نگا یا پارک ملی پانگ نگا
 295. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سیمیلان
 296. تایلند هات کائو لاک
 297. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سورین
 298. تایلند شهر باستانی یارانگ
 299. تایلند وات مانچارینتاواپیویهان
 300. تایلند مؤسسه هنری فرهنگی کالایانیواتانا
 301. تایلند هات واسوکری
 302. تایلند هات کالالای
 303. تایلند مرکز مطالعات طبیعی یارنینگ
 304. تایلند گورستان کائو مائه ایم کو نیاو
 305. تایلند بان یاکانگ
 306. تایلند بان تان
 307. تایلند آبشار چات وارین
 308. تایلند مرکز مطالعات و پژوهش طبیعت جنگلی مردابی سیریندهورن پیت
 309. تایلند جزیره یائو
 310. تایلند هات ناراتات
 311. تایلند پارک ملی کائو لوانگ
 312. تایلند ائو کانوم
 313. تایلند آبشار سی کیت
 314. تایلند وات پرا ماهاتات وراماهاویهان
 315. تایلند ساحل غار پرانانگ
 316. تایلند تال وائک یا دریای جدا شده
 317. تایلند جزیره پودا
 318. تایلند جزیره هونگ
 319. تایلند ساحل ناپارات تارا
 320. تایلند نامتوک ران کلانگ تام
 321. تایلند موزه وات کلانگ تام
 322. تایلند پارک ملی تان بوک ترانی
 323. تایلند پارک ملی کائو پانوم پنچا
 324. تایلند پا پرو تا پوم کلانگ سونگ نام
 325. تایلند برکه زمردین
 326. تایلند ائو نانگ
 327. تایلند کائو کاناپ نام
 328. تایلند جزیره تائو
 329. تایلند وات پراتات ساوی
 330. تایلند پارک ملی دریایی جزیره چامپون
 331. تایلند جزیره مافراو
 332. تایلند وات پرادوئم
 333. تایلند وات کائو فا سالا لوی
 334. تایلند موزه ملی چامپون
 335. تایلند ائو تانگ ماکام
 336. تایلند وات پا للای
 337. تایلند وات نو پاتونگکان یا وات ماکام نو
 338. تایلند وات کائه
 339. تایلند مرکز تبلیغات صنعتی منطقه
 340. تایلند پارک ملی پو تویی
 341. تایلند تام وروان
 342. تایلند بوئنگ چاواک
 343. تایلند دهکده‌های بوفالو
 344. تایلند برج بانهارن-جامسی
 345. تایلند وات پرا پرانگ و کوره های باستانی
 346. تایلند موزه ملی این بوری
 347. تایلند وات بات
 348. تایلند وات نا پراتات
 349. تایلند وات پرا نان چاکراسی وراویهان
 350. تایلند وات ساوانپ اروم
 351. تایلند پرا پاتا نیراروکانتارای چایوات چاتوراتیت
 352. تایلند وات پرا پاتاچای
 353. تایلند مزارع گل‌های آفتابگردان
 354. تایلند تام دائو کاو کائه
 355. تایلند پارک ملی نامتوک چت سائو نویی
 356. تایلند مواک لک اربورتوم
 357. تایلند مزرعه تمساح و باغ‌وحش
 358. تایلند وات ساتاتام
 359. تایلند وات بان لائم یا وات پت ساموت وراهیوان
 360. تایلند کلیسای مریم مقدس یا اتسانا ویهان مائپرا بانگکوئت
 361. تایلند پارک یادبود شاه راما دوم
 362. تایلند وات امپاوان چتیارام
 363. تایلند بازار شناور امپاوا
 364. تایلند وات کولا مانی
 365. تایلند بنای بادبود دوقلوهای چانگ-انگ سیامی و موزه قایق
 366. تایلند دان هوی لات
 367. تایلند زیارتگاه پان تایی نوراسینگ
 368. تایلند مرکز آموزش علوم ساموت ساکان
 369. تایلند وات یایی کام پراسات
 370. تایلند موزه اراوان
 371. تایلند ساحل بانگ پو
 372. تایلند بازار شناور بانگ نامپوئنگ
 373. تایلند موزه نیروی دریایی
 374. تایلند چشمه آبگرم بو کلاوئنگ
 375. تایلند بازار شناور دامنوئن سادواک
 376. تایلند موزه ملی راتچابوری
 377. تایلند پرانبوری
 378. تایلند کائو چانگ کراچوک
بیشتر
کمتر

عضویت در خبرنامه

+