وضعیت کاربر : مهمان

پارک ملی تاسکین ماهارات


امتیاز :

| 4.5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

این پارک قبلاً به پارک ملی کرایاک یایی معروف بود این نام را از روی نام یک درخت معروف تایلندی به ارتفاع پنجاه متر و محیط 16 متر انتخاب کرده بودند. این پارک به مساحت 14900 هکتار، بیشتر پوشیده از کوه های بلند است و مناظر بسیار تماشایی و خیره کننده ای دارد از جمله نام تاک مائه یا پا، که یک پل سنگی طبیعی است و همچنین درختان غول اسازی کاباک. این پل سنگی با ارتفاع 25 متر از دو صخره به هم چسبیده تشکیل شده است و یک نهر آب از زیر آن عبور می کند. حدود 78.5 متر آن طرف تر از صخره ها، یک غار دارای استالاگمیت و استالاکتیت های زیبا قرار دارد. کسانی که پرندگان را دوست دارند نباید فرصت دیدن پرندگان بومی و مهاجر این پارک را از دست دهند. گردشگران می توانند برای اقامت در کلبه های ییلاقی و یا مکان های چادر زدن کمپ کنند.

نحوه رفت و آمد

با اتومبیل: این پارک ملی در تامبان مائه تور و پا ور، 2 کیلومتر آن طرف تر از کیلومتر 26 در بزرگراه شماره 105 تاک مائه سات قرار دارد.


مقالات مرتبط

طرز تهیه و پخت غذاهای تایلندی

3 نظر

اگرچه جالب بودن طعم و مزه غذاهای تایلندی در حد گران بودن منوی رستوران های تایلندی است اما تهیه و طبخ غذاهای تایلندی کار دشواری نیست. درواقع، طرزپخت غذاهای تایلندی خیلی آسان است البته به شرطی که بتوانید مواد لازم یا جایگزین های مناسب را برای پخت غذای مورد نظرتان تهیه کنید. اگرچه ممکن است تهیه بسیاری از مواد لازم غذاهای تایلندی در خارج از این کشور سخت باشد اما در بسیاری از دستور پخت غذاها، مواد جایگزینی که می توان در این غذاها به کار برد ذکر شده اند و شما با کمی تجربه می توانید یک جایگزین را با خلاقیت در غذای مورد نظرتان به کار ببرید و آن را تبدیل به یک غذای منحصر به فرد برای خود کنید. اگر مواد لازم و طرز پخت غذا را در اختیار داشته باشید تنها چیزی که نیاز دارید سایر وسایل لازم هستند مانند ماهی تاوه چینی و هاون و دسته هاون ( البته اگر بخواهید خودتان چیلی یا سالاد تند مزه مورد نظرتان را درست کنید). دستور پخت های رایج آشپزی تایلندی را در فهرست زیر مرور کنید.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

Taksin Maharat National Park

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  6:00 تا 18:00
  • قیمت بلیط ورودی برای هر نفر بزرگسال 200 بات و هر کودک 100 بات می باشد.
  • تامبان مائه تو، تامبان پرا وو، آمپوئه موآئنگ، تاک، تایلند
  •  055511429
  • dnp.go.th
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+