وضعیت کاربر : مهمان

جزیره لیبونگ


امتیاز :

| 4.5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

جزیره لیبونگ، بزرگ ترین جزیره ترانگز در تامبان لیبونگ قرار دارد و بخشی از منطقه حفاظت شده حیات وحش مجمع الجزایر لیبونگ است که مقر این جزایر در آن قرار دارد. جزیره لیبونگ با مساحت 40000 کیلومتر مربع، بهشت دوستداران تعطیلات است و دارای دهکده های ماهیگیری متعددی است که بیشتر ساکنان آن ها مسلمان هستند.
این جزیره دارای دماغه ها و سواحل متعددی مانند ساحل تاپ، دماغه چو هوی، دماغه توات و دماغه تو چای است. بازدیدکنندگان می توانند هنگام جزر از دماغه چو هوی تا جزیره توپ را با پای پیاده بروند، پرندگان دریایی و پرندگان مردابی بسیار زیادی در فصل مهاجرت از اقلیم های خنک تر به جزیره توپ می آیند. در این جزیره انبوه علف های دریایی وجود دارد که در آن ها می توان گله های گاوهای دریایی کمیاب را دید. اینجا زیستگاه انواع پرندگان بومی و مهاجری است که تعدادشان در زمستان ها زیاد می شود.
بازدیدکنندگان می توانند از جزیره لیبونگ منظره جزیره چائو مایی و دماغه چائو مایی را ببینند. برای آمدن به این جزیره سوار قایق هایی شوید که هر یک ساعت یکبار از اسکله هات یائو بان چائو مایی راهی اینجا می شوند. کرایه این سفر 30 دقیقه ای، 400 بات برای یک قایق دربست است. امکانات اقامت نیز در این جزیره فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با منطقه حفاظت شده حیات وحش مجمع الجزایر لیبونگ، صندوق پستی 5، آمپوئه کانتانگ، ترانگ و با تلفن 075251932 تماس بگیرید.

نحوه رفت و آمد


مقالات مرتبط

فرودگاه‌های داخلی تایلند

5 نظر

تایلند چندین فرودگاه دارد که خدمات پرواز داخلی و بین المللی را فراهم می سازند و همچنین چند فرودگاه دیگر دارد که فقط پروازهای داخلی در آنها انجام می شود. شرکت های هواپیمایی داخلی مانند تای ایرویز(TAI airways) و شرکت های هواپیمایی بین المللی از جمله ایر آسیا، در مسیرهای متعدد داخلی و بین المللی به فرودگاههای مختلف تایلند و از آنها به نقاط دیگر پرواز می کنند. فرودگاه بین المللی سووارنابومی بانکوک ( BKK ) مهمترین فرودگاه تایلند است و به عنوان یک مرکز برای مسافرین ترانزیت بین المللی و همچنین به عنوان یک دروازه به سوی مقصدهای مختلف در تایلند عمل می کند. پوکت ( HKT )، چیانگ مای (CNX ) ، هات یایی (HDY ) و کوه سامویی (USM ) از جمله فرودگاههای مهم تایلند هستند که سفرهای هوایی به تایلند و از تایلند به خارج از آن را انجام می دهند. درخصوص پروازهای داخلی به مراکز استانی کوچکتر، معمولاً باید از بانکوک یا یکی از فرودگاههای بین المللی مذکور، عازم سایر نقاط این کشور شد.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

Koh Libong

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  7:00 تا 17:00
  •  رایگان
  • ترانگ، تایلند
  • موجود نیست
  • موجود نیست
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+