وضعیت کاربر : مهمان

جزیره پایام


امتیاز :

| 5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

جزیره پایام که در 33 کیلومتری رانونگ در دریا قرار دارد به دلیل سواحل ماسه ای طویل و سفید و جنگل انبوهش معروف است. یک اجتماع بزرگ در این جزیره زندگی می کنند و به مراقبت از جزیره کمک می کنند. دریای اطراف این جزیره پر از جزایر مرجانی زیبا است. تماشایی ترین ساحل این جزیره ساحل غربی آن است که در آن کلبه هایی ییلاقی نیز برای گردشگران مهیا می باشد. بهترین ساحلی که می توان روی ماسه های آن دراز کشید هات کام است که در جنوب جزیره قرار دارد و ماسه های سفید و تمیز و یک محیط آرام و ساکت دارد. یکی دیگر از کارهای معروفی که در اینجا انجام می شود تماشای پرندگان مهاجری است که در زمستان ها از نوامبر تا مارس به این جزیره سفر می کنند.

نحوه رفت و آمد

با سایر وسایل نقلیه: گردشگران برای سفر به کا پایام باید از اسکله رانونگ قایق کرایه کنند، کرایه این قایق ها برای هر سفر 1000 بات است. بازدیدکنندگان می توانند از تفریحگاه کا پایام نیز قایق پرسرعت کرایه کنند و به این جزیره بیایند. قیمت کرایه این قایق ها بین 2000 الی 4000 بات است و این قیمت به اندازه قایق بستگی دارد. با تماس با تلفن های 077812297,013230436 می توان جا رزرو کرد.


مقالات مرتبط

طرز تهیه و پخت غذاهای تایلندی

3 نظر

اگرچه جالب بودن طعم و مزه غذاهای تایلندی در حد گران بودن منوی رستوران های تایلندی است اما تهیه و طبخ غذاهای تایلندی کار دشواری نیست. درواقع، طرزپخت غذاهای تایلندی خیلی آسان است البته به شرطی که بتوانید مواد لازم یا جایگزین های مناسب را برای پخت غذای مورد نظرتان تهیه کنید. اگرچه ممکن است تهیه بسیاری از مواد لازم غذاهای تایلندی در خارج از این کشور سخت باشد اما در بسیاری از دستور پخت غذاها، مواد جایگزینی که می توان در این غذاها به کار برد ذکر شده اند و شما با کمی تجربه می توانید یک جایگزین را با خلاقیت در غذای مورد نظرتان به کار ببرید و آن را تبدیل به یک غذای منحصر به فرد برای خود کنید. اگر مواد لازم و طرز پخت غذا را در اختیار داشته باشید تنها چیزی که نیاز دارید سایر وسایل لازم هستند مانند ماهی تاوه چینی و هاون و دسته هاون ( البته اگر بخواهید خودتان چیلی یا سالاد تند مزه مورد نظرتان را درست کنید). دستور پخت های رایج آشپزی تایلندی را در فهرست زیر مرور کنید.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

Koh Phayam

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  9:30 تا 14:00
  •  رایگان
  •  رانونگ، تایلند
  • موجود نیست
  • موجود نیست
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+