وضعیت کاربر : مهمان

پارک ملی نامتوک نگاو


امتیاز :

| 5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

می توان از راه دور آبشار پرشیب نگاو که در تامبان نگاو در نزدیکی پارک ملی کلانگ پراو قرار دارد را دید زیرا ارتفاع 300 متری آن موجب شده است این آبشار مسلط بر نقاط اطرافش باشد. ماجراجویی هایی که در اینجا می توان انجام داد شامل گردش تا نوک آبشار می باشند. آبشارهای زیادی در این منطقه وجود دارد مانند نام توک کلانگ پرا و نام توک بانگ رین که هردویشان مانند آبشار نگاو شگفت انگیز و تماشایی هستند. دیگر جاذبه ای که در این منطقه قرار دارد یک چشمه آبگرم به نام بو نام ران پان رانگ است. این چشمه آبگرم گِلی دارای 13 سرچشمه عمیق است. امکانات استحکام و foot onsen (برکه یا حوضچه کوچکی که می توان کنار آن نشست و پاهای خود را در آب گرم فرو برد.) نیز برای بازدیدکنندگان وجود دارد. در طول ماه مه تا دسامبر، بازدیدکنندگان می توانند در کلانگ یائه نیز رفتینگ کنند. امکانات اقامت نیز در اینجا فراهم است.

نحوه رفت و آمد

با سایر وسایل نقلیه: از رانونگ، حدود 13 کیلومتر در بزگراه شماره 4 (رانونگ-راتچاکروت) پیش بروید و بعد به سمت چپ بپیچید و 2 کیلومتر دیگر پیش بروید تا به دفتر این مکان برسید.


مقالات مرتبط

مقاصد گردشگران خانوادگی در تایلند

4 نظر

خانواده هایی که به تایلند سفر می کنند می توانند به فعالیت های متعددی بپردازند و از مکان های زیادی دیدن کنند. تعداد زیادی فعالیت برای انتخاب این خانواده ها در هفت محلی که برگزیده ایم در زیر می آید. این هفت محل بانکوک، پاتایا، چیانگ مای، پارک ملی کائو یایی، پوکت ، کانچانابوری و آیوتایا هستند. این مکان ها نقاط شروعی عالی برای بازدید خانواده ها هستند زیرا فرودگاه هایی عمده دارند، یا به راحتی می توان از بانکوک و همچنین از آیوتایا، کائو یایی و کانچانابوری، به این نقاط رفت. بحث درباره نوع تعطیلی مورد نظر گردشگر و نوع فعالیت هایی که می خواهد انجام دهد و مکان هایی که می خواهد برود، فکر خوبی است. اگر گردشگر دوست دارد در هوای آزاد و در طبیعت باشد، شاید بهتر است به دیدن پارک ملی کائو یایی یا کانچانابوری برود، که نزدیک مرز تایلند با میانمار است و با این وجود تنها با چند ساعت رانندگی با اتومبیل می توان از بانکوک به آنجا رسید. گردشگر می تواند با قطار صبح به کانچانابوری برود ( که سفری بسیار لذت بخش است) و اندکی بیشتر با فرهنگ محلی آشنا شود. اگر گردشگر و فرزندانش ساحل دریا را دوست دارند، حتما باید انجام دادن تمام فعالیت هایی که در زیر می آید ( و می توان آنها را در پوکت و پاتایا انجام داد) بررسی کند و اگر به دنبال فرهنگ و تاریخ باشد، باید ( شاید در سر راه خود به چیانگ مای و کوه های شمال) به دیدن آیوتایا پایتخت سابق تایلند برود. صفحات این سایت گردشگر را با تمام این مکان های هیجان انگیز و مسحور کننده (از جمله با بانکوک هیجان انگیز و مسحور کننده) آشنا می کنند. اینک تمام این شهرها فعالیت ها، هتل ها و استراحتگاه های مناسب برای خانواده ها تهیه کرده اند که خدمات متعددی ( از جمله خدمات مراقبت از کودکان) را ارائه می دهند و شاید گردشگر بخواهد از آنها بهره مند شود. اندکی تحقیق و برنامه ریزی به خانواده گردشگر کمک می کند تا بیشترین بهره را از سفر به تایلند ببرد.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

Namtok Ngao National Park

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  8:30 تا 16:30
  • موجود نیست
  •  رانونگ، تایلند
  • 025620760 
  • dnp.go.th
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+