وضعیت کاربر : مهمان

مرکز آموزش علوم ساموت ساکان


امتیاز :

| 4.5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

در داخل این ساختمان، نمایشگاه ستاره شناسی و فضا با عنوان زمین و منظومه شمسی، سیاحت در ماه و زندگی ستارگان ثابت برپاست که در آن یک پروژکتور ستارگان را در یک گنبد کوچک نشان می دهد، یک سخنرانی در مینی تئاتر ارائه می شود و نمایشگاهی با عنوان "انسان ها و اندازه گیری و محاسبات"، که تاریخ طولانی اندازه گیری و محاسبات را شرح می دهد در آن وجود دارد.
در خارج از این ساختمان، باغ های علمی مانند باغ زمین شناسی، باغ سلامت، پارک موزه فیزیک، باغ کشاورزی ارگانیک و باغ گیاهان دارویی وجود دارند. فعالیت هایی که در این باغ ها انجام می شوند با جغرافیای طبیعی و اصیل و ناب ادغام شده اند. این موزه ها روزهای دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 باز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با تلفن 034421014 تماس بگیرید.

نحوه رفت و آمد


مقالات مرتبط

فعالیت‌ها و سرگرمی‌های ماجراجویانه زمینی برای گردشگران در تایلند

1 نظر

زمین های متنوع تایلند شامل مناطق ساخته شده و مناطق بکر و دست نخورده ای هستند که می توان انواع و اقسام فعالیت های زمینی در محیط باز را در آنها انجام داد. امکانات انجام فعالیت های پینتبال و پرش بانگی در نزدیکی مراکز گردشگری مانند سامویی و پاتایا فراهم است اما امکانات فعالیت های زمینی متعددی وجود دارد که در مناطق محافظت شده اما سالم انجام می شوند. فعالیت هایی مانند اسب سواری، فیل سواری، سیاحت در غار و صخره نوردی موجب می شوند بازدیدکنندگان در حین گردش و سیاحت در مناطق حومه و ییلاقی این کشور، اوقات خوشی داشته باشند و سرگرم شوند. بازدیدکنندگان با رانندگی خارج جاده ای 4WD ، موتورسواری در مناطق کوهستانی و گردش در جنگل می توانند به دورافتاده ترین مناطق تایلند بروند و دهکده های قبایل تپه نشین را ببینند و جانوران وحشی شگفت انگیز و در معرض انقراض را تماشا کنند. مهم نیست سطح فعالیت شما چیست، فرصت های متعددی برای تجربه کردن جاذبه های طبیعی عالی تایلند وجود دارد.

خرید کردن برای گردشگران خانوادگی در تایلند

3 نظر

ممکن است گردشگری که از تعطیلات خود در تایلند لذت می برد فراموش کند از فرصت های بی نظیری که برای خرید کالاهای ارزانی که برای فروش عرضه می شوند، استفاده کند. گردشگر نباید تا یکی دو روز آخر منتظر بماند تا هدیه عجیب، اسباب بازی، مبل و یا کالای خاصی را که سوغاتی خاصی از سفر به تایلند است، خریداری کند یا سفارش دهد. در خیابان ها و مراکز خرید، در فروشگاه ها و در بازارها، در کوهستان و در سواحل، هر گردشگری می تواند چیزی را که می خواهد پیدا کند و کسانی که به دنبال حراج هستند از زیبایی و کیفیت اقلامی که به حراج می‌رسد متحیر می‌شوند. گردشگر باید یک راهنمایی مفید درخرید کردن به یاد داشته باشد: اگر چیزی در فروشگاهی در تایلند که دور تا دور آن را بسیاری از اقلام مشابه گرفته است خوب به نظر بیاید، حتما در منزل او در کشورش عالی به نظر خواهد آمد. در اینجا راهنمایی هایی درباره فهرست خرید گردشگر ارائه می‌گردد.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

Samut Sakhon Science Centre For Education

  • دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
  •  8:30 تا 16:30
  • موجود نیست
  •  تامبان کاک کام، آمپوئه موئنگ، ساموت ساکان، تایلند
  • 034421014
  • موجود نیست
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+