وضعیت کاربر : مهمان

پارک ملی کائو سوک


امتیاز :

| 4.5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

پارک ملی جزیره سوک در سال 1980 میلادی به عنوان پارک ملی اعلام شد و یک جنگل بارانی دست نخورده است که با رشته کوه های سنگ آهکی و صخره های بلند احاطه شده است. این پارک مساحتی در حدود 646 کیلومتر مربع را اشغال کرده است و جاذبه های اصلی آن شامل نامتوک مائه یایی و نامتوک سیپ اد چان هستند که می توان با اتومبیل به آن ها رفت اما می توان با پای پیاده به سایر آبشارها و غارها رفت.
این منطقه زیستگاه حیوانات وحشی مانند فیل، گربه وحشی، سروو، میمون های دم دراز، ببر و خرس است. در اینجا می توان گونه های نادر گل ها را نیز یافت اما چیزی که بیشتر بازدیدکنندگان به دنبال دیدن آن هستند بوا پوت یا رافلسیا کری میر است، این گل فقط در اینجا یافت می شود و ادعا می شود که بزرگ ترین گل جهان است و در ماه های اکتبر و دسامبر که شکفته می شود قطر آن به 80 سانت می رسد. توجه داشته باشید که برای دیدن این گل، به 5 الی 8 ساعت پیاده روی نیاز است. کلبه های پارک و سایر کلبه های کارآفرینی و فضای برپا کردن چادر و خانه های روی کلک ها نیز در این پارک مهیا هستند.

نحوه رفت و آمد


مقالات مرتبط

فعالیت‌ها و سرگرمی‌های ماجراجویانه زمینی برای گردشگران در تایلند

1 نظر

زمین های متنوع تایلند شامل مناطق ساخته شده و مناطق بکر و دست نخورده ای هستند که می توان انواع و اقسام فعالیت های زمینی در محیط باز را در آنها انجام داد. امکانات انجام فعالیت های پینتبال و پرش بانگی در نزدیکی مراکز گردشگری مانند سامویی و پاتایا فراهم است اما امکانات فعالیت های زمینی متعددی وجود دارد که در مناطق محافظت شده اما سالم انجام می شوند. فعالیت هایی مانند اسب سواری، فیل سواری، سیاحت در غار و صخره نوردی موجب می شوند بازدیدکنندگان در حین گردش و سیاحت در مناطق حومه و ییلاقی این کشور، اوقات خوشی داشته باشند و سرگرم شوند. بازدیدکنندگان با رانندگی خارج جاده ای 4WD ، موتورسواری در مناطق کوهستانی و گردش در جنگل می توانند به دورافتاده ترین مناطق تایلند بروند و دهکده های قبایل تپه نشین را ببینند و جانوران وحشی شگفت انگیز و در معرض انقراض را تماشا کنند. مهم نیست سطح فعالیت شما چیست، فرصت های متعددی برای تجربه کردن جاذبه های طبیعی عالی تایلند وجود دارد.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

Khao Sok National Park

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  6:00 تا 18:00
  • قیمت بلیط ورودی برای هر نفر بزرگسال 300 بات و هر کودک 150 بات می باشد.
  •  مو 6 تامبان کلانگ سوک، آمپوئه پانوم، سورات تانی، تایلند
  • 077395154-5
  • dnp.go.th
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+