وضعیت کاربر : مهمان

پارک ملی چائه سان


امتیاز :

| 4.5 از 4 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

پارک ملی چائه سان در لامپانگ، مکانی مناسب برای استراحت و گذراندن تعطیلات است که در منطقه موآئنگ پان قرار دارد. این پارک ملی منطقه ای کوهستانی است و دارای جنگل های انبوه است. جاذبه اصلی آن یک چشمه آبگرم است که دمای آبش که روی یک بستر سنگی می ریزد 73 درجه سلسیوس است. گرمای چشمه آبگرم منظره ای مه آلود و تماشایی می سازد که به ویژه هنگام صبح، بسیار زیبا است. امکان استحمام برای بازدیدکنندگان فراهم است تا بتوانند کیفیت عالی مواد معدنی چشمه آبگرم اینجا را نیز لمس کنند. آبشار چائه سان که آبشاری شش ردیفی و با آبی زلال است که از کوه های بلند جاری می شود، فقط یک کیلومتر با اینجا فاصله دارد. امکانات اقامت و مکان چادر زدن نیز برای بازدیدکنندگان در اینجا مهیا است.

نحوه رفت و آمد


مقالات مرتبط

آنچه باید درباره غذاها و نوشیدنی‌های تایلندی بدانید

2 نظر

اگرچه غذاهای تایلندی به داشتن مزه تند معروف هستند اما در واقع بین طعم های مختلف از جمله تند، ترش، شیرین، شور و تلخ در غذاهای تایلندی یک تعادل مناسب برقرار است. این شهرت چیزی فراتر از ترکیب کردن مزه ها در یک غذای اختصاصی برای استفاده از مزه های متضاد دو یا سه غذای مختلف است. به همین علت است که تایلندی ها دیگران را در غذای خود سهیم می کنند و غذاهای پخته شده به سبک آشپزی خانگی خود را بهتر می خورند. یکی از ابعاد متمایز غذای تایلندی این است که تقریباً در همه ی این غذاها از سبزیجات تازه و ادویه جات از جمله سس ماهی استفاده می شود البته استفاده از سس ماهی یکی از مشکلات گیاهخواران است با این حال با گفتن کلمه "جی" می توانید نشان دهید که گیاهخوار هستید. بی تردید تنوع خاصی در غذاهای مناطق مختلف تایلند وجود دارد؛ علت این تنوع، نفوذ همسایگانی مانند چین، لائوس، میانمار و مالزی بر این کشور است. اگرچه بعضی از رستوران های تایلندی در پخت غذاهای خاص تخصص دارند اما باید بدانید که در هر رستورانی فهرست ی بلند شامل غذاهای تایلندی و غربی وجود دارند و غذاهای تایلندی متنوعی که در نقاط مختلف این کشور طبخ می شوند را در کنار غذاهای بین المللی عرضه می کنند.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


با توجه به تصاویری که از این پارک دارم میبینم باید دیدن از این مکان تفریحی خیلی جالب باشه. لامپانگ از مناطق کدامیک از شهرهای تایلند هستش؟

نام فرستنده : مینا رمضانی تاریخ ارسال : 1395/2/21

با عکس هایی که دیدم سوالی برام پیش تومد که آیا میشه در پارک ملی چائه سان دوچرخه سواری هم کرد ؟

نام فرستنده : خانم مقدم تاریخ ارسال : 1395/3/10

سلام تقریبا در تمامی پارک های ملی و حفاظت شده تایلند امکان طبیعت گردی با دوچرخه وجود دارد. البته معمولا در ورودیه های این پارک ها اطلاعات کامل به گردشگران درباره مناطقی که نمی توان با وسایل نقلیه رفت و آمد کرد داده می شود.

نام فرستنده : جهان در کیف تاریخ ارسال : 1395/3/13

Chae Son National Park

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  8:00 تا  18:00
  • قیمت بلیط ورودی برای هر نفر بزرگسال 200 و هر کودک 100 بات می باشد.
  •  آمپوئه موآئنگ چان، لامپانگ، تایلند
  • 054380000,0898513355
  • dnp.go.th
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+