وضعیت کاربر : مهمان

پارک ملی دویی کان تان-لامپان


امتیاز :

| 4.4 از 5 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

رشته کوه کان تان در پارک ملی دویی کان تان، مرزی طبیعی بین استان های لامپان و لامپانگ است. خط راه آهن شمالی تا چیانگ مای از بزرگ ترین تونل ریلی کشور عبور می کند، طول این تونل 1352 متر است و عبور از آن پنج دقیقه طول می کشد. این کوه ها هم جنگل دست نخورده دارند و هم درختان کاج.

نحوه رفت و آمد


مقالات مرتبط

طبیعت، سواحل و جزایر تایلند

8 نظر

تایلند کشوری است که منابع طبیعی سرشاری دارد از جمله گونه های مختلف گیاهی و جانوری و همچنین این کشور دارای مناطق اکولوژیک متمایزی است. بیش از 100 پارک ملی در تایلند وجود دارد که شامل بیش از 20 پارک ملی دریایی می باشند، هر پارک جاذبه های منحصر به فرد خود، امکانات ویژه و فرصت دیدن حیوانات تایلند را برای بازدیدکنندگان فراهم ساخته است. کسانی که به سفرهای تفریحی، گردش در کوهستان، عکاسی، شکار پرندگان، چادر زدن، غواصی با وسایل مخصوص و یا نزدیک شدن به حیوانات عجیب تایلند علاقمند هستند در تایلند می توانند از گزینه های بسیار زیاد پیش رویشان به دلخواه یک یا چند مورد را انتخاب کنند. بازدیدکنندگانی که به تایلند می آیند با دیدن سواحل تایلند یا یکی از جزایر متعدد این کشور می توانند فرصت استراحت، تجربه کردن یک زندگی دریایی عجیب و یا حتی فرصت فراگیری غواصی با وسایل مخصوص را حاصل کنند. به هر حال، بازدیدکننده ها در تایلند، چه در کنار دریا، جزیره یا پارک ملی می توانند گونه های گیاهی و جانوری منحصر به فرد و مناطق اکولوژیک متمایز را از جنگل های معتدل کوههای شمال و جلگه های مرکزی تایلند گرفته تا دشت های هموار شمال شرق و جنگل های باتلاقی سواحل جنوبی کشف کنند. حیوانات تایلند نه تنها شامل فیل و میمون هستند بلکه خرس و نهنگ ، که بزرگترین ماهی دنیا محسوب می شود را نیز در بر می گیرند.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


واقعا زیباست

نام فرستنده : مریم تاریخ ارسال : 1395/1/30

پارک ملی دویی کان تان-لامپان خیلی نمای خوبی داره و تو عکسایی که گذاشتید یه عکس تابلو هست اون دقیقا مرز بین این دو استان در تایلند هست

نام فرستنده : کاظمی تاریخ ارسال : 1395/3/10

این عکس خیلی نمای قشنگی داره و جایی که قرار گرفته واقعا زیباست.

نام فرستنده : سمانه تاریخ ارسال : 1395/3/11

Doi Khun Tan National Park

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  6:00 تا  18:00
  • قیمت بلیط ورودی برای هر نفر بزرگسالان 100 بات و هر کودک 50 بات می باشد.
  •  مو 8 تامبانپلادوک، آمپوئه مائه تا، لامپان، تایلند
  • 053546335
  • dnp.go.th
  • موجود نیست

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+