وضعیت کاربر : مهمان

پرا تامناک کائو کو


امتیاز :

| 4.25 از 4 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

پرا تامناک کائو کو در کوه کائویا قرار دارد. این کاخ برای بازدید همایونی پادشاه از اینجا برای نظارت بر پروژه های نوین سلطنتی و همچنین دیدار با مردم در منطقه کائو پو و مناطق نزدیک آن ساخته شد. این یک ساختمان بتنی نیمه مدور و دارای 15 اتاق است که با سایر مکان ها فرق دارد. بازدیدکنندگان می توانند برای دیدن اطراف کاخ از افسران کسب اجازه کنند.

...

...

نحوه رفت و آمد

"با اتومبیل: در بزرگراه 2196 حرکت کنید تا به کیلومتر 29 برسید، 4 کیلومتر دیگر جلو بروید و به سمت چپ بپیچید تا به کاخ برسید. این مسیر شیب تندی دارد و باید با اتومبیل های سالم و دارای موتورهای پرقدرت این مسیر را بپیمایید. از پتچابان تا کائو پو، در بزرگراه شماره 21 حرکت کنید، فاصله پتچابان-لام ساک تا سه راه نا نگوا 13 کیلومتر است. به سمت چپ بپیچید و در بزرگراه شماره 2258، سی کیلومتر دیگر به جلو بروید. در غیر این صورت می توانید وارد بزرگراه شماره 12 شوید و از پیتسانولک-لام ساک، مسافت 100 کیلومتر را به جلو طی کنید. در بان کامپ سان، به سمت چپ بپیچید و به طرف کائو کو بروید و یک مسافت 33 کیلومتری را در بزرگراه 2196 بپیمایید.


مقالات مرتبط

فرودگاه‌های داخلی تایلند

5 نظر

تایلند چندین فرودگاه دارد که خدمات پرواز داخلی و بین المللی را فراهم می سازند و همچنین چند فرودگاه دیگر دارد که فقط پروازهای داخلی در آنها انجام می شود. شرکت های هواپیمایی داخلی مانند تای ایرویز(TAI airways) و شرکت های هواپیمایی بین المللی از جمله ایر آسیا، در مسیرهای متعدد داخلی و بین المللی به فرودگاههای مختلف تایلند و از آنها به نقاط دیگر پرواز می کنند. فرودگاه بین المللی سووارنابومی بانکوک ( BKK ) مهمترین فرودگاه تایلند است و به عنوان یک مرکز برای مسافرین ترانزیت بین المللی و همچنین به عنوان یک دروازه به سوی مقصدهای مختلف در تایلند عمل می کند. پوکت ( HKT )، چیانگ مای (CNX ) ، هات یایی (HDY ) و کوه سامویی (USM ) از جمله فرودگاههای مهم تایلند هستند که سفرهای هوایی به تایلند و از تایلند به خارج از آن را انجام می دهند. درخصوص پروازهای داخلی به مراکز استانی کوچکتر، معمولاً باید از بانکوک یا یکی از فرودگاههای بین المللی مذکور، عازم سایر نقاط این کشور شد.

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

Phra Tamnak Khao Kho

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  8:00 تا 17:00
  • ...
  •  تامبان کائو کو، آمپوئه کائو کو، پتچابان، تایلند
  • 055252742
  • ...
  • ...

محصولات مرتبط

|

جدیدترین مکان ها

بیشتر
کمتر

عضویت در خبرنامه

+