وضعیت کاربر : مهمان

موزه اوب کام


امتیاز :

| 4.6 از 5 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

اگرچه، اوب کام در مقایسه با سایر موزه ها و مقاصد فرهنگی کمتر مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد اما یک تاریخ جامع یک هزار ساله از فرهنگ مردم لانا و تایی را در خود جای داده است.
در این موزه مجموعه های خصوصی صنایع دستی قدیمی، منسوجات، تمثال های بودا و اشیاء زندگی روزمره که به جولاساک سوریاچای (Julasak Suriyachai) تعلق دارند که از خاندان سلطنتی لانای باستانی به او رسیده اند به نمایش گذاشته شده اند.

...

...

نحوه رفت و آمد


مقالات مرتبط

مقاصد گردشگران تجملی در تایلند

8 نظر

هر نقطه ای از تایلند که به عنوان مقصد انتخاب گردد می تواند سطحی باورنکردنی از تجمل را عرضه دارد، خواه این مقصد در شمال در چیانگ مای باشد و خواه گردشگر در بانکوک بماند، چون هر مقصدی که انتخاب شود ماهیت و جذابیت خاص خود را دارد. هر شهر عمده ای تفریحگاهی دارد که شبیه آن را هرگز ندیده اید، خواه از طراحی سنتی هتل های چیانگ مای یا از شیکو مدرن بودن بانکوک یا از زیبایی کنار ساحل پوکت برخوردار باشد. در هر مقصدی محل های اقامت عالی یافت می شود و می توان به فعالیت های متعددی پرداخت. یکی از مزایای واقعی تایلند این است که هیچ دو مقصدی یکسان نیست. هر محلی غذا و فرهنگ و حتی در برخی از موارد زبان خاص خود را دارد و این تضمین می کند هر مکان جدید شگفتی ها و لذات خاص خود را خواهد داشت. حتی نقاط دور دست و دورافتاده اغلب اقامتگاه هایی درجه یک برای انتخاب مسافر دارند و این به معنی آن است که می توان به سیر و سفر در تفریبا هر نقطه ای از کشور پرداخت، بدون آنکه از نظر محل اقامت مشکلی وجود داشته باشد. گردشگر می تواند مطمئن باشد به هر محلی که برود آن محل از ویژگی های خاص خود برخوردار خواهد بود. همچنین، سفر در تایلند فوق العاده آسان و ساده است و می توان بی خطر و به راحتی از یک تفریحگاه به تفریحگاه دیگر رفت.

فرودگاه بین المللی چیانگ رایی

نظر

شعار: شمالی ترین نقطه سیام، دویی تانگ زیبا، گنجینه فرهنگ، با خوشمزه ترین برنج، لیچی خوش طعم و شیرین، زنان زیبا، خوش عطرترین چای، آناناس نانگ لائه. فرودگاه بین المللی چیانگ رایی (IATA: CEI, ICAO: VTCT ) در شهر چیانگ رایی واقع در شمال تایلند قرار دارد. این فرودگاه با مرکز شهر 10 کلیومتر فاصله دارد. از 1998 میلادی تاکنون، شرکت فرودگاههای عمومی تایلند ( AOT ) با مسئولیت محدود اداره این فرودگاه را در دست دارد. با جاده پاهونیوتین ( شاهراه ) که به فرودگاه متصل می شود می توانید به آن دسترسی داشته باشید، این جاده از جنوب به مرکز شهر چیانگ مایی؛ پایانه اتوبوس 2 می رود و در ادامه به بانکوک می رسد و از شمال به مائه چان، مائه سایی و مرز تایلند و میانمار می رود. یک جاده جدید ( جاده ویانگ بوراپا) که پس از خروج از فرودگاه با پیچیدن به سمت چپ می توان به آن راه یافت نیز از جنوب به مرکز شهر ختم می شود، این جاده چندان پرتردد نیست زیرا اتوبوس های درون شهری که عازم شمال هستند از آن عبور نمی کنند. این جاده از طریق جاده پائو کان که از کنار استودیوم استانی چیانگ رایی عبور می کند به جاده پاهونیوتین می پیوندد. این فرودگاه هر سال بیش از 500000 مسافر و 2700 تن بار را جابجا می کند و 3900 پرواز در آن انجام می شود. این فرودگاه یک پایانه مسافربری دارد که فروشگاه Dairy Queen و همچنین یک قهوه خانه Black Canyon Coffee در آن وجود دارد، مسافرین داخلی و بین المللی که وارد فرودگاه می شوند و یا از آن خارج می شوند از هر دوی اینها که در یک طبقه قرار دارند اما در دو مکان مجزا هستند استفاده می کنند. نشانی: تایلند، 57100 استان چیانگ رایی، منطقه موانگ، ناحیه بان دو، جاده سانامبین، 404 مو 10

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


من در تایلند موزه های زیادی رفتم ، ولی یادمه که یکی از اونا یه غار مصنوعی که طلاکاری شده بود داشت .آیا موزه اوب کام همون موزه است؟

نام فرستنده : اسماعیل تاریخ ارسال : 1395/3/10

بله موزه اوب کام در تایلند دارای غاری می باشد که به وسیله طلا تزیین شده است.

نام فرستنده : سارا تاریخ ارسال : 1395/3/11

Oub Kham Museum

  • یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه
  •  8:00 تا  17:00
  • قیمت بلیط ورودی برای هر نفر بزرگسال 300 بات و برای هر کودک 200 بات می باشد.
  •  نزدیک بازار دن ها، آمپوئه موآئنگ، چیانگ رای، تایلند
  • 053713349
  • ...
  • ...

محصولات مرتبط

|

عضویت در خبرنامه

+