وضعیت کاربر : مهمان

تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش اول


امتیاز :

| 5 از 1 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

طول سفر: 4 ساعت

مبدأ: پل گالاتا

مقصد: بازار ماهی کاراکوی

ويژه: خانواده ها، جوانان، افراد مجرد، عشاق، کسانی که برای اولین بار به ترکیه سفر می کنند


نگاهی به برنامه سفر

برای به دست آوردن چشم‌اندازی متفاوت از استانبول مطمئن شوید که از اطراف شهر پر جنب و جوش جدید بازدید کرده‌اید. تور پیاده‌روی راحت ما شما را به قصرهای زیبا، مغازه‌های بزرگ و خیابان‌های شلوغ می‌برد. از بسیاری جهات شهر جدید تا حدودی روح استانبول است. میدان تقسیم مرکز تظاهرات صلح‌آمیز بوده و به نظر می‌رسد که ساکنان نزدیک به آن زندگی خود را داشته باشند. دوست داریم که تور را از قصر باشکوه دلمه‌باغچه شروع کنیم که سبک روکو (Rocco) دارد. بعد از بازدید از قصر، هزاران تابلوی دیگر وجود دارند که شما را دعوت به بازدید از خیابان استقلال و خیابان فرانسه ‌می‌کنند. امیدوارم که از تور پیاده‌روی شهر جدید استانبول لذت ببرید!

خلاصه برنامه سفر

پل گالاتا، قصر دلمه باغچه، محوطه بیرونی قصر، قسمت سلام‌لیک قصر، قسمت حرم قصر، میدان تقسیم، گروه موسیقی نظامی عثمانی، خیابان استقلال، پاساژ گل، در‌های دانشگاه گالاتاسرای، خیابان فرانسه، آپارتمان‌های مصری، کلیسای سنت آنتونی، شیرینی ‌‌پزی مارکز، منزل درویش چرخان، Galip Dede Caddesi، برج گالاتا، نمایش‌های Kafkas، راه ‌‌پله کاماندو، بازار ماهی کاراکوی

پل گالاتا | Galata Koprusu

پل پرانرژی گالاتا باعث ارتباط شهر قدیمی و تاریخی استانبول و شهر جدید به شما می‌شود. این پل دو طرفه همیشه مملو از عابرین و سرشار از زندگی است. ماهیگیران محلی که در طبقه بالا قرار دارند تلاش ‌می‌کنند تا با استفاده از قلاب‌های خود ماهی بگیرند و رستوران‌ها و فروشگاه‌های بی ‌‌شماری نیز در پایین منتظر شما هستند تا از آن‌ها خرید کنید. ما عاشق فضای اطراف پل هستیم و مهم نیست که چه ساعتی از روز آنجا هستید، رستوران‌های کنار آب در سطح پایین‌تر گالاتا بعد از تاریک شدن هوا بسیار زیبا هستیند. در دوران قسطنطنیه، ‌بیزانس یک زنجیر بزرگ قابل تنظیم در عرض Golden Horn جایی که الان پل گالاتا قرار دارد کشید تا کشتی‌های ناخواسته را از ورود از سمت رودخانه بسفر متوقف کند. گروه‌های زیادی تلاش کردند تا این زنجیر را پاره کنند ولی نتوانستند تا این‌که در سال 1453 عثمان این کار را انجام داد. عثمانی‌های برای ساختن پلی دائمی در محلی که زنجیر قرار دارد مدت‌ها بحث کردند ولی برای صدها سال چیزی به‌جز مجموعه‌ای از قایق‌ها که به هم متصل شده بودند وجود نداشت. لئوناردو داوینچی به استانبول دعوت شد و طرح پلی را پیشنهاد کرد که مورد تائید سلطان قرار گرفت. وقتی سلطان از میکل ‌‌آنژ خواست که بعد از لئوناردو داوینچی طرحی برای پل ارائه کند او پاسخ منفی داد. سرانجام در اواسط دهه 1800 عثمانی‌ها شروع به ساخت یک سری پل‌های چوبی در بالا و پایین Golden Horn کردند و برخی نیز مقدار عوارض عبور را تغییر دادند. در اوایل دهه 2000 آن‌ها آخرین پل‌های چوبی را با تیرهای بتونی تعویض و پل فعلی گالاتا را ایجاد کردند.

* از جنوب شرقی پل گالاتا سوار تراموای T1 در ایستگاه ایمونو (Eminönü) و از شمال وارد ایستگاه کاباتاش (Kabataş) شوید. شما می‌توانید در هرکدام از ایستگاه‌های تراموای T1 سوار آن نیز شوید.

کاخ دلمه باغچه

در اواخر دهه 1800 چند سلطان تنبل و ناکارآمد شروع به تضعیف امپراتوری عثمانی کردند به نحوی که سلطان عبدالمجید اول، سی و یکمین سلطان امپراتوری، در تلاش برای به دست آوردن شکوه قبلی امپراتوری تصمیم به ساخت قصر دلمه باغچه گرفت. سلطان فکر کرد که قصر قبلی خیلی متمایل به شرق است و احساس کرد که نیاز به قصری مشابه با قصرهای روکوی اتریش و فرانسه دارند. ساخت این قصر از سال 1843 تا 1853 طول کشید، ولی وقتی او کار را تمام کرد نتیجه کار قصری بود که هر ملکه سلطنتی دلش می‌خواست آنجا سکونت داشته باشد. کل قصر شامل 2/11 آکر زمین است که دارای 285 اتاق، 46 تالار، 6 حمام و 68 توالت است. البته نکته جالب توجه محلی است که برای ساختن قصر در نظر گرفته شده بود، این ‌مکان درواقع بخشی از سد روی رودخانه بود که قرار بود آبگیری شود، ولی به آن دلمه باغچه به معنی پر از باغ گفته می‌شود. دلمه باغچه سومین کاخ اداری سلطنتی عثمانی‌ها شد، اولین قصر امروز دانشگاه استانبول شده و دومین آن قصر توپکاپی است و از سال 1887 تا 1909 قصر دیگری نیز در مجاورت قصر یلدیز (Yıldız) و دقیقاً در شمال آن قرار داشت. در پایان، ساختن قصر دلمه باغچه کمکی به حفظ امپراتوری نکرد زیرا قبل از این‌که امپراتوری عثمانی در سال 1922 از قدرت ساقط شود تنها 6 سلطان در آن زندگی کردند. وقتی‌که در سال 1924 حکومت جدید ترکیه پیروز شد، آن‌ها به‌سرعت قصر دلمه باغچه را به موزه تبدیل کردند.

محوطه بیرونی کاخ دلما باغچه

در محوطه بیرونی قصر، مسجد منحصربه‌فرد قصر (Mescit) قرار دارد. اگرچه این مسجد خیلی بزرگ نیست ولی به دلیل داشتن لوستری کم ارتفاع و سنگین با 4400 پوند شعله که دقیقاً در مرکز آن قرار دارد، از بقیه مساجد متمایز است. همان‌طور که به ساختمان‌های اصلی قصر نزدیک می‌شوید یکراست سراغ دروازه باشکوه خزانه (Hazine Kapisi) می‌روید که محل فروش بلیت نیز است. برای بازدید بیشتر نیاز به تهیه بلیت است. اگر در تابستان از قصر بازدید می‌کنید یک فرصت دیگر نیز دارید، زیرا هفت روز هفته رأس هر ساعت نگهبان نزدیک باجه فروش بلیت عوض می‌شود. بعدازظهر سه‌شنبه در نزدیکی دروازه خزانه قصر، گروه موسیقی ینی‌چری (Janissary) به رایگان برنامه اجرا ‌می‌کند. اگر یک روز سه شنبه تابستان آنجا نیستید می‌توانید اجرای گروه را در موزه نظامی که شرح آن در ادامه این تور خواهد آمد یا در قصر توپکاپی در تور پیاده شهر قدیم استانبول ببینید.

پس از این‌که وارد محوطه قصر شدید باغ‌های زیادی را خواهید دید که راهنماهای تور را آنجا خواهید دید، دروازه سلطنتی واقعاً زیبا است. تنها هدف واقعی از وجود این دروازه آن بود که سلطان از این‌که در مشترک برای بازدیدکنندگان و میهمانان استفاده کند خیلی ناراحت بود. قبل از این‌که وارد قصر شوید مطمئن شوید که از قایق سلطنتی که پشت قصر به آب انداخته شده بازدید کرده‌اید. درهای کشتی سلطنتی بسیار باشکوه و شبیه به هیچ کدام از درهای دیگر نیستند. معمولاً حداقل یکی از درها دارای یک نگهبان است ولی با هرکدام از آن‌ها می‌توان عکس گرفت.

بازدید از قسمت سلام‌لیک (Selamlik) کاخ دلما باغچه قصر (تور 45 دقیقه‌ای)

اگر شما برای بازدید از یک قسمت قصر وقت دارید مطمئن باشید که آن قسمت سلام‌لیک (Selamlik) (که تحت عنوان مابین همایون نیز شناخته شده) است، در اینجا سلطان میزبان مناسبت‌ها، میهمان‌های عالی مقام و سخنرانی‌ها بود. تور زمانی جذابیت واقعی خود را به دست می‌آورد که حدود نیمی از مسیر را طی و از طریق پلکان‌های کریستالی نعل اسبی دوقلو به طبقه بالا بروید، اینجا بهترین ‌مکان قصر برای عکسبرداری است. پلکان به دلیل وجود لوستر بزرگ به این نام خوانده نمی‌شود، بلکه علت نامگذاری آن وجود ستون‌های کریستالی باکارات (Baccarat) با رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز است. در اغلب موارد افراد محلی را خواهید دید که به خاطر زیبایی نور طبیعی که از نورگیرهای سقف وارد می‌شود عکس‌های مراسم عروسی خودشان را روی این پله‌ها می‌گیرند.

پس از این‌که پله‌ها را طی و وارد تالار بزرگ سفرا (Süfera Salonu) می‌شوید، در اینجا احساس می‌کنید که ترکیب منحصربه‌فردی از سالن باله اروپایی و سالن پذیرایی قرون‌وسطی وجود دارد. شما در ابتدا مجذوب سقف طلاکاری شده و لوستر کریستالی می‌شوید، ولی جذاب‌ترین بخش این سالن فرش 950 فوت مربعی ایرانی است. دانستن اندازه واقعی این فرش به شما کمک ‌می‌کند تا متوجه شوید تالار سفرا تا چه اندازه بزرگ است. البته سلطان قصد داشته تا یک ساعت از جنس نقره نیز از مصر داشته باشد تا قدرت او را به میهمانان نشان دهد. این ساعت هنوز هم ساعت را به‌طور دقیق نشان می‌دهد و جالب این‌که علاوه بر ساعت، تاریخ، فشار هوا و دما را نیز نشان می‌دهد که برای آن روزها خیلی باابهت بوده است. با توجه به تقارن بین آینه‌های بلند 10 فوتی روی دیوارهای پشتی، لامپ‌های خیابانی کریستالی و زیبای اروپایی در چهار گوشه اتاق و قالیچه‌های 150 ساله از پوست خرس به نظر می‌رسد که سلطان دچار نوعی عقده بوده است.

با ادامه مسیر در تالار سفرا شما وارد بخش‌های زیبای دیگری همانند اتاق غذاخوری (اتاق خصوصی) و حمام مرمر مصری سلطان می‌شوید، ولی چیزی که در سرتاسر قصر باعث تعجب خواهد شد، تالار 21500 فوت مربعی تشریفات (Muayede Salonu) است. بله 21500 فوت مربع! تالار تشریفات گنجایش 2500 میهمان را دارد و گنبد بالای آن 118 فوت ارتفاع و 82 فوت عرض دارد. باوجود چنین اتاق بزرگی البته شما نیاز به داشتن فرش 1330 فوت مربع و بزرگ‌ترین لوستر دنیا دارید. این لوستر 9000 پوندی در سال 1853 ساخته شده و هدیه ملکه ویکتوریا است و تقریباً 700 لامپ دارد! سالن آن‌قدر بزرگ است که در سال 1924 رئیس‌جمهور آتاتورک، دولت جدید التاسیس ترکیه، اولین پیام خود را از اینجا برای همه مردم ترکیه فرستاد. این سالن که نقطه انتهایی تور سلام‌لیک (Selamlık) است، جایی است که تابوت رئیس‌جمهور آتاتورک بعد از مرکش در سال 1938 در آنجا در معرض دید عموم قرار گرفت.

بازدید از قسمت حرم قصر دلمه باغچه (تور 30 دقیقه‌ای)

حرم دلمه باغچه ممکن است همتراز با قسمت سلام‌لیک (Selamlık) و به زیبایی حرم تاریخی قصر توپکاپی نباشد، ولی ارزش این‌که وقت‌تان را صرف بازدید از آن کنید را دارد. حرم خصوصی‌ترین بخش قصر بوده است، حرم در عربی به معنی ممنوع است، سلطان همراه با مادر، زن‌ها (او می‌توانست تا چهار زن داشته باشد)، همخوابه‌ها (زنانی که از نظر جنسی ارتباطی با سلطان نداشتند)، سوگلی‌ها (دوست دخترها)، خواجه‌های سیاه (که غدد جنسی آن‌ها بریده شده بود) و کودکام همگی در حرم زندگی می‌کردند. هدف اصلی از وجود این همه زن و دوست دختر این بود که برای کشور عثمانی ورثه‌ای باقی بماند و وجود آن‌ها برای خوشگذرانی جنسی نبود. ملکه مادر مشخص می‌کرد که کدامیک از زن‌ها ‌می‌توانند با سلطان یا جامعه رابطه داشته باشند و در این زمینه بسیار دقیق عمل می‌کرد.

همچنان که به حرم وارد می‌شوید و از پله‌های خلیفه بالا می‌روید، دقت کنید که اینجا تنها جایی است که دارای لوستری با کریستال‌های رنگی است. با ادامه مسیر وارد سالن آبی می‌شوید که اصولاً نمونه کوچک‌تر و آبی تالار سفرا در بخش سلام‌لیک (Selamlık) است. به‌جزئیات آبی رنگ قالیچه‌ها، اثاثیه، اشعار و حتی پرده‌ها توجه کنید. ما عاشق نقاشی‌های روی سقف با تزئینات طلایی هستیم. اگر عاشق سالن آبی هستید، خوشحال خواهید شد اگر بدانید که این سالن خواهر دو قلوی دیگری دارد که به جای رنگ آبی، به رنگ صورتی است و به آن سالن صورتی می‌گویند.

شما می‌توانید اتاق‌های جالب دیگری مثل سالن استراحت بعد از ختنه، تالار منشی که اتاق کاشی‌کاری شده نیز نامیده می‌شود و اتاق ملکه مادر نیز شوید، ولی بهترین ‌مکان اتاق سلطان است که اتاق آتاتورک خوانده می‌شود. اگرچه در این اتاق شش سلطان مختلف در فاصله سال‌های بین 1856 تا 1922 سکونت داشته‌اند، ولی این اتاق نامش را از هیچکدام از این سلطان‌ها نگرفته بلکه این نام را از اولین رئیس‌جمهور ترکیه مدرن، مصطفی کمال آتاترگ گرفته است. آتاتورک در سال 1938 و ساعت 9:05 صبح در همین اتاق مرد. روتختی، به احترام آتاتورک ساخته و روی تخت بزرگی که برای سلطان عبدالعزیز 330 پوندی ساخته شده کشیده شده است. فضای بیرون روتختی جدیدتر بسیار زیبا تزئین شده و جالب توجه است زیرا 6 سلطان در آنجا زندگی می‌کردند و بقیه قصر نیز با استفاده از کریستال و جزئیات روکو (Rocco) تزئین شده‌اند.

نکاتی برای بازدید از قصر دلمه باغچه:

تورهای با راهنما: تنها راه برای ورود به محوطه قصر این است که از یک تور دارای راهنما بلیت خریداری کنید. تورهای همراه با راهنمای قسمت داخلی قصر هر 25 دقیقه و به دو زبان ترکی و انگلیسی شروع و Selamlık و حرم بازدید می‌شود. شما آزاد هستید تا ساعت 17:00 از تور خودتان جدا شوید.

ساعات تور: سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه تا شنبه از ساعت 9:00 تا 4 بعدازظهر، از اواخر اکتبر تا مارس موزه ساعت 3 بعدازظهر بسته می‌شود، روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه تعطیل است. با دیر رسیدن به این موزه آن را از دست ندهید زیرا تعداد بلیط‌هایی که ایام شلوغ فروخته می‌شود 3000 عدد است.

هزینه تور: تور Selamlık 30 لیره ترکیه، تور حرم 20 لیره ترکیه و قیمت یک بلیت برای هر دو تور 40 لیره ترکیه است. پیشنهاد می‌کنیم که فقط بلیت Selamlık را خریداری کنید.

میدان تقسیم

در مرکز میدان بزرگ بنای یادبود جمهوریت (Cumhuriyet Aniti) قرار دارد که نشان‌دهنده تشکیل حکومت جدید ترکیه است. بنای یادبود در وسط فلکه‌ای قرار دارد که بیشتر میدان را در بر گرفته و در هر دو طرف آن تصویر اولین رئیس‌جمهور ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک قرار دارد. در یک طرف از این بنای بزرگ رئیس‌جمهور با لباس نظامی و در پیشاپیش گروهی از مبارزان در جنگ استقلال ترکیه در سال 1920 قرار دارد. در طرف دیگر بنا، رئیس‌جمهور با لباس معمولی و در پیشاپیش کشاورزان، کارگران و اشخاص عادی قرار دارد تا نشان دهد او سیاستمداری برخواسته از مردم است.

کافه تقسیمودا (Taksimoda) در هتل تقسیم (Taxim) محل بسیار خوبی برای استراحت است زیرا طبقه همکف آن با پنجره‌های بزرگی که تا زیر سقف امتداد دارند رو به میدان است و تابستان‌ها باز است.

نکاتی برای بازدید از میدان تقسیم:

اتوبوس شماره 87 با هزینه 15 لیره ترکیه از میدان تقسیم شما را به کلیسای چورا می‌‌‌برد، ‌این کلیسا به خاطر موزائیک‌های دیدنیش شناخته شده است. کلیسای چورا پنجشنبه تا سه ‌‌شنبه از ساعت 9:00 تا 17:00 و در تابستان تا ساعت 19:00 باز است. بیشتر مردم سوار اتوبوس میدان امینونو (Eminönü) که در مسیر تور پیاده‌روی بازار قرار دارد می‌شوند.

گروه موسیقی نظامی عثمانی (مهتر)

اگر شما بتوانید زمانتان را برای بازدید از شهر جدید تنظیم کنید می‌‌‌توانید روزهای چهارشنبه تا شنبه در ساعت 3 و 4 بعدازظهر گروه موسیقی نظامی سنتی عثمانی (مهتر) را در موزه نظامی ببینید. بسیاری از گردشگرها بعد از این‌که موسیقیدان‌ها هسته مرکزی گروه را چیدند به آن گروه ینی ‌‌چری (Janissary) می‌‌‌گویند. هیچ کس برای دیدن بچه‌هایی که پرچم دست می‌‌‌گیرند و هم‌چنین به خاطر نام به دیدن موسیقیدان‌ها نمی‌‌‌آید. زمانی که این گروه در بیش از 1000 سال قبل تشکیل شد اولین گروه موسیقی نظامی در دنیا بود. گفته می‌شود وقتی شهر جدیدی تصرف می‌شد آن‌ها پیشاپیش ارتش مارش می‌‌‌زدند تا پیروزی ارتش را اعلام کنند. صداهایی این‌چنینی گوشخراشند ولی نشانه منحصربه‌فردی از قدرت نیز هستند.

گروه‌ها عمدتاً از دهل‌هایی به نام نقاره (که توسط مهتر اختراع شده)، ‌سنج‌هایی به نام زیل (Zil)(که آن هم در ترکیه اختراع شده)، ‌و ترامپت‌هایی به نام نی، فلوت‌هایی (صدای خیلی مهیبی ندارند)، ‌زنگ‌ها و چند نفر با سبیل و لباس‌های رنگی تشکیل شده است. اجرای آن‌ها که 20 دقیقه طول می‌‌‌کشد کمی ساده و پیش پا افتاده دیده می‌شود ولی فرصت خوبی برای عکس گرفتن فراهم کرده و با خانواده‌های رفتاری دوستانه دارند. اگر وقت ندارید اجرای این گروه را اینجا ببینید مشکلی نیست زیرا می‌‌‌توانید در تابستان سه ‌‌شنبه‌ها بعدازظهر داخل قصر دلمه باغچه و چهارشنبه تا دوشنبه ساعت 2:30 بعدازظهر در قصر توپکاپی آن‌ها را مشاهده کنید. اگر فقط به دنبال فرصتی برای عکس گرفتن هستید طی دو روز بازدید می‌‌‌توانید در خیابان نوزانده‌های محلی متعددی را مشاهده کنید که شبیه به مهتر لباس پوشیده‌اند.

موزه نظامی که مهتر بیشتر در آن اجرا دارد بسیار خسته کننده است و می‌‌‌توانید بازدید از آن را حذف کنید. بازدید از این موزه دارای 22 اتاق و قدمتی 1000 ساله با بیش از 9000 قطعه اثر باستانی است خسته کننده است به‌خصوص اگر گروه موسیقی را نیز نبینید.

نکاتی برای بازدید از اجرای گروه موسیقی نظامی عثمانی:

هزینه: رایگان

زمان اجرا: 20 دقیقه اجرا هر روز چهارشنبه-شنبه ساعت 15:00 و 16:00 بعدازظهر. برنامه این گروه‌ها تغییر ‌می‌کند و گروه‌های مختلف در ماه‌های تابستان در کل شهر برنامه اجرا ‌می‌کنند.

خیابان استقلال | İstiklal Caddesi

قلب جوان و پرطراوت بی ‌‌اوغلو (Beyoğlu) همراه با مغازه‌ها، رستوران‌ها، تئاترها و احساس قدم زدن در پاریس مدرن. عابران این خیابان که 1 مایل طول دارد را بسیار دوست دارند، ولی در نیم مایل اول ما به دنبال تراموای قرمز تاریخی هستیم. در سال 1869 خط تراموایی برای اتصال میدان تقسیم به شمال و تونل Funicular به جنوب افتتاح شد، این کار قبلاً توسط اسب و درشکه انجام می‌شد. تراموا بسیار محبوب بود ولی وقتی در سال 1960 استانبول فعالیت تمام ترامواها را متوقف کرد، 30 سال طول کشید تا این مسیر دوباره بازگشایی شود. وقتی در این خیابان قدم می‌‌‌زنید، احساس می‌‌‌کنید در اروپا هستید. این احساس نه به خاطر مهاجران اروپایی است که در طی زمان اینجا آمدند، بلکه ناشی از آتش‌سوزی بزرگ پرا (Pera) است که در سال 1870 رخ داد و بسیاری از ساختمان‌ها را از بین برد. تخریب ناشی از آتش‌سوزی به محلی‌ها این ا‌مکان را داد تا بسیاری از ساختمان‌های محلی را به سبک Rues پاریس بسازند. آن‌ها حتی روی این خیابان یک نام اروپایی گذاشته و آن را Grande Rue De Pera نامیدند.

پاساژ گل | Çiçek Pasaji

دهه 1920 تا دهه 1940 اوج دوران Grande Rue De Pera بود و بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ و ازجمله تعداد زیادی مغازه گل فروشی وارد این خیابان شدند. بیشترین تعداد مغازه‌های گل فروشی در طبقه اول ساختمان Cite De Pera قرار دارند. گلفروشی‌های طبقه اول آن‌قدر مشهور هستند که این طبقه را پاساژ گل می‌‌‌نامند. پاساژ گل تا سال 1978 که سقف بازار فرو ریخت و بیشتر گلفروشی‌ها از آنجا رفتند پابرجا بود. هرچند تنها بخشی از سقف قدیمی آن باقی‌مانده ولی سالن اصلی Cite De Pera ارزش یک بازدید سریع را داشته و هنوز هم زیبا و مملو از رستوران‌های کمی گران است. فروشگاه‌های پاساژ اروپا که در نزدیکی Cite De Pera قرار دارد هنوز هم مورد توجه افراد محلی است.

در‌های دانشگاه گالاتاسرای | Galatasaray Lisesi Gates

درهای روکش شده دانشگاه گالاتاسرای که در سال 1481 تأسیس شده است. فضای بیرون این دانشگاه معمولاٌاز ساعت 9:00 تا 17:00 به روی عموم باز است ولی بیشتر مردم فقط جلوی درهای بزرگ جمع می‌شوند و از آن‌ها عکس می‌‌‌گیرند. میدام گالاتاسرا که در جنوب درها قرار دارد محل برای برگزاری جلسه با دوستان و صحبت در مورد همه چیز از استیکال (Istikal) تا خرید است. ما عاشق این هستیم که میدان تا چه اندازه مدرن احساس می‌شود؛ در این میدان احساس می‌‌‌کنید که در مرکز شهر لندن قرار دارید.


مقاله مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده است

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

جدیدترین مقالات

 1. تبت فرودگاه ناگچو داگرینگ؛ تبت
 2. تبت فرودگاه نگاری گونسا؛ تبت
 3. تبت فرودگاه شیگاتسه پیس؛ تبت
 4. تبت فرودگاه بین المللی میلین نیینگچی؛ تبت
 5. تبت فرودگاه بین المللی کامدو بانگدا؛ تبت
 6. تبت فرودگاه بین المللی گونکار لهاسا؛ تبت
 7. چین فرودگاه بین المللی شی‌آن شیان یانگ؛ چین
 8. چین فرودگاه بین المللی شیامن؛ چین
 9. چین فرودگاه بین المللی ووهان تیانهه؛ چین
 10. چین فرودگاه بین المللی اورومچی دیووپو؛ چین
 11. چین فرودگاه بین المللی چینگدائو لیوتینگ؛ چین
 12. ترکیه فرودگاه قارص هاراکانی؛ ترکیه
 13. ترکیه فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل؛ ترکیه
 14. ترکیه فرودگاه ارزنجان؛ ترکیه
 15. ترکیه فرودگاه الازیغ؛ ترکیه
 16. ترکیه فرودگاه دیاربکر؛ ترکیه
 17. ترکیه فرودگاه دنیزلی چارداک؛ ترکیه
 18. ترکیه فرودگاه چاناق‌قلعه؛ ترکیه
 19. ترکیه فرودگاه بینگول؛ ترکیه
 20. ترکیه فرودگاه بتمن؛ ترکیه
 21. ترکیه فرودگاه بالیکسیر کوکا سییت؛ ترکیه
 22. ترکیه فرودگاه بالیکسیر؛ ترکیه
 23. ترکیه فرودگاه آیدین؛ ترکیه
 24. ترکیه فرودگاه آلانیا قاضی‌پاشا؛ ترکیه
 25. ترکیه فرودگاه آماسیه مرزیفون؛ ترکیه
 26. ترکیه فرودگاه آغری احمد هانی؛ ترکیه
 27. ترکیه فرودگاه بین المللی ترابزون؛ ترکیه
 28. ترکیه فرودگاه بین المللی شانلی اورفا؛ ترکیه
 29. ترکیه فرودگاه بین المللی سامسون چهارشنبه؛ ترکیه
 30. ترکیه فرودگاه بین المللی نوشهیر کاپادوکیه؛ ترکیه
 31. ترکیه فرودگاه بین المللی مالاتیا ارهاچ؛ ترکیه
 32. ترکیه فرودگاه بین المللی ظفر؛ ترکیه
 33. ترکیه فرودگاه بین المللی قونیه؛ ترکیه
 34. ترکیه فرودگاه بین المللی قیصریه ارکیلت؛ ترکیه
 35. ترکیه فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن؛ ترکیه
 36. ترکیه فرودگاه بین المللی آتاتورک؛ ترکیه
 37. ترکیه فرودگاه بین المللی اگوزلی غازی عینتاب؛ ترکیه
 38. ترکیه فرودگاه بین المللی ارزروم؛ ترکیه
 39. ترکیه فرودگاه بین المللی دالامان؛ ترکیه
 40. ویتنام معرفی مختصر فرودگاه های داخلی ویتنام
 41. ویتنام فرودگاه بین‌المللی دانانگ؛ ویتنام
 42. ویتنام فرودگاه بین‌المللی نوا به؛ ویتنام
 43. ویتنام فرودگاه بین‌المللی تان سون نهات؛ ویتنام
 44. سنگاپور فرودگاه سلتر سنگاپور
 45. سنگاپور فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور
 46. فیلیپین فرودگاه بین المللی ایلوئیلو؛ فیلیپین
 47. فیلیپین فرودگاه بین المللی لائواگ؛ فیلیپین
 48. فیلیپین فرودگاه بین المللی کالیبو؛ فیلیپین
 49. فیلیپین فرودگاه بین المللی فرانسیسکو بانگوی؛ فیلیپین
 50. فیلیپین فرودگاه بین المللی ماکتان - سیبو؛ فیلیپین
 51. فیلیپین فرودگاه بین المللی دیوسدادو ماکاپاگال (کلارک)؛ فیلیپین
 52. فیلیپین فرودگاه بین المللی نینوی آکوئینو؛ فیلیپین
 53. هندوستان فرودگاه کازی نزرول اسلام؛ هند
 54. هندوستان فرودگاه کوچ بیهار؛ هند
 55. هندوستان فرودگاه بهالا؛ هند
 56. هندوستان فرودگاه الله آباد؛ هند
 57. هندوستان فرودگاه گوراکپور؛ هند
 58. هندوستان فرودگاه غیرنظامی کانپور؛ هند
 59. هندوستان فرودگاه پانتنگر؛ هند
 60. هندوستان فرودگاه جولی گرنت؛ هند
 61. هندوستان فرودگاه بهارکوت؛ هند
 62. هندوستان فرودگاه آگرتلا؛ هند
 63. هندوستان فرودگاه نادیرگول؛ هند
 64. هندوستان فرودگاه بگومپت؛ هند
 65. هندوستان فرودگاه توتی کورین؛ هند
 66. هندوستان فرودگاه سالم؛ هند
 67. هندوستان فرودگاه پاتانکوت؛ هند
 68. هندوستان فرودگاه سهنول؛ هند
 69. هندوستان فرودگاه باتیندا؛ هند
 70. هندوستان فرودگاه پودوچری؛ هند
 71. هندوستان فرودگاه اوتکلا؛ هند
 72. هندوستان فرودگاه هیراکود؛ هند
 73. هندوستان فرودگاه برهامپور؛ هند
 74. هندوستان فرودگاه دیماپور؛ هند
 75. هندوستان فرودگاه لنگپوی؛ هند
 76. هندوستان فرودگاه بالجک؛ هند
 77. هندوستان فرودگاه شیلانگ؛ هند
 78. هندوستان فرودگاه ناواپارا؛ هند
 79. هندوستان فرودگاه جهارسوگودا؛ هند
 80. هندوستان فرودگاه غیرنظامی خاجوراهو؛ هند
 81. هندوستان فرودگاه جبالپور؛ هند
 82. هندوستان فرودگاه دیوی اهیلیابای هولکار؛ هند
 83. هندوستان ترمینال هوایی راجماتا ویجایا راج سیندیا؛ هند
 84. هندوستان فرودگاه آگاتی؛ هند
 85. هندوستان فرودگاه کویلون؛ هند
 86. هندوستان فرودگاه میسور؛ هند
 87. هندوستان فرودگاه هوبلی؛ هند
 88. هندوستان فرودگاه بلگائوم؛ هند
 89. هندوستان فرودگاه نظامی جاکور؛ هند
 90. هندوستان فرودگاه سوناری؛ هند
 91. هندوستان فرودگاه دانباد؛ هند
 92. هندوستان فرودگاه کوشک باکولا ریمپچ؛ هند
 93. هندوستان فرودگاه جامو؛ هند
 94. هندوستان فرودگاه شیملا؛ هند
 95. هندوستان فرودگاه گاگال؛ هند
 96. هندوستان فرودگاه کارنال؛ هند
 97. هندوستان فرودگاه هیسار؛ هند
 98. هندوستان فرودگاه سورات؛ هند
 99. هندوستان فرودگاه راجکوت؛ هند
 100. هندوستان فرودگاه پوربندر؛ هند
 101. هندوستان فرودگاه جام نگر؛ هند
 102. هندوستان فرودگاه باونگر؛ هند
 103. هندوستان فرودگاه کاندلا؛ هند
 104. هندوستان فرودگاه بوج؛ هند
 105. هندوستان فرودگاه هارنی سیویل؛ هند
 106. هندوستان فرودگاه سفدرجونگ؛ هند
 107. هندوستان فرودگاه دیو؛ هند
 108. هندوستان فرودگاه سوامی ویوکاناندا؛ هند
 109. هندوستان فرودگاه رایگار؛ هند
 110. هندوستان فرودگاه بیلاسپور؛ هند
 111. هندوستان فرودگاه تزپور؛ هند
 112. هندوستان فرودگاه سیچار؛ هند
 113. هندوستان فرودگاه لیلاباری؛ هند
 114. هندوستان فرودگاه جورهت؛ هند
 115. هندوستان فرودگاه دایبروگار؛ هند
 116. هندوستان فرودگاه پاسیگات؛ هند
 117. هندوستان فرودگاه آلونگ؛ هند
 118. هندوستان فرودگاه ویجایاوادا؛ هند
 119. هندوستان فرودگاه تیروپاتی؛ هند
 120. هندوستان فرودگاه راجاهموندری؛ هند
 121. هندوستان فرودگاه کاداپا؛ هند
 122. هندوستان فرودگاه آگرا؛ هند
 123. هندوستان فرودگاه جیپور؛ هند
 124. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریرا گوپیناز بوردولوئی؛ هند
 125. هندوستان فرودگاه بین المللی ویر سوارکار؛ هند
 126. هندوستان فرودگاه بین المللی کلکته نتاجی سوباش چاندرا بوز؛ هند
 127. هندوستان فرودگاه بین المللی لعل بهادر شاستری؛ هند
 128. هندوستان فرودگاه بین المللی چودری چاران سینگ؛ هند
 129. هندوستان فرودگاه بین المللی راجیو گاندی؛ هند
 130. هندوستان فرودگاه بین المللی تیروچیراپالی؛ هند
 131. هندوستان فرودگاه بین المللی مادورای؛ هند
 132. هندوستان فرودگاه بین المللی کویمباتور؛ هند
 133. هندوستان فرودگاه بین المللی چنای؛ هند
 134. هندوستان فرودگاه بین المللی چیپور؛ هند
 135. هندوستان فرودگاه بین المللی سری گورو رام داس جی؛ هند
 136. هندوستان فرودگاه بین المللی بیجو پاتنایک؛ هند
 137. هندوستان فرودگاه بین المللی ایمپال؛ هند
 138. هندوستان فرودگاه بین المللی دکتر باباساهب آمبدکار؛ هند
 139. هندوستان فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی؛ هند
 140. هندوستان فرودگاه بین المللی راجا بهوجا؛ هند
 141. هندوستان فرودگاه بین المللی تریواندروم؛ هند
 142. هندوستان فرودگاه بین المللی کالیکوت؛ هند
 143. هندوستان فرودگاه بین المللی کوچین؛ هند
 144. هندوستان فرودگاه بین المللی منگلور؛ هند
 145. هندوستان فرودگاه بین المللی کمپگودا؛ هند
 146. هندوستان فرودگاه بین المللی سرینگر؛ هند
 147. هندوستان فرودگاه بین المللی سردار ولابهبهی پتل؛ هند
 148. هندوستان فرودگاه بین المللی گوا؛ هند
 149. هندوستان فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی؛ هند
 150. هندوستان فرودگاه بین المللی گایا؛ هند
 151. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریا گوپیناژ بوردولوئی؛ هند
 152. هندوستان فرودگاه بین المللی بوگاپورام؛ هند
 153. هندوستان فرودگاه بین المللی ویساکاپاتنام؛ هند
 154. ویتنام فعالیتهای سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در ویتنام
 155. ویتنام گردش در ویتنام با تورهای غذا و نوشیدنی
 156. ویتنام فعالیتهای فرهنگی و بازدید از جاذبه های فرهنگی ویتنام
 157. ویتنام سفرهای تفریحی با قایق در دلتای رودخانه مكونگ
 158. ویتنام مسابقه بین المللی آتش بازی دانانگ
 159. ویتنام رویداد دوسالانه‌ی فرهنگی هوئه در ویتنام
 160. ویتنام هفته گردشگری هالونگ
 161. ویتنام فستیوال بزرگ قوم خمر در ویتنام؛ اوك اوم بوك
 162. ویتنام ادای احترام به درگذشتگان در فستیوال كاته ویتنام
 163. ویتنام فستیوال كئو پاگودا در ویتنام
 164. ویتنام فستیوال و مراسم مسابقه گاوها در شهرهای ویتنام
 165. ویتنام فستیوال نیمه پاییز در ویتنام
 166. ویتنام طرز تهیه و پخت نودل سرخ شده با بوك چوبی و گوشت گوساله
 167. ویتنام طرز تهیه و پخت فو با تاس كباب گوساله
 168. ویتنام دانستنی‌های جالب درباره فست فودها در ویتنام
 169. ویتنام استفاده از چاپ استیك در فرهنگ غذایی ویتنام
 170. ویتنام ادویه های رایج در آشپزی ویتنامی
 171. ویتنام فرهنگ غذایی مردم ویتنام
 172. ویتنام فست فودهای بین المللی و بومی ویتنام
 173. ویتنام میوه‌های جالب و منحصر به فرد استوایی در ویتنام
 174. ویتنام برگزاری مراسم عروسی و ماه عسل در ویتنام
 175. ویتنام مدیتیشن و یوگا در خلوت‌گاه‌های بکر و بی نظیر ویتنام
 176. ویتنام فعالیت های تندرستی، اسپا و آب گرم در ویتنام
 177. ویتنام تورها و گشت های پرنده نگری در ویتنام
 178. ویتنام نه منطقه برتر برای راهپیمایی در بهشت رویایی ویتنام
 179. ویتنام طبیعت گردی و تجربه سفر سبز در ویتنام
 180. ویتنام تجربه گلف در ویتنام
 181. ویتنام صخره نوردی در صخره های آهکی خلیج ‌هالونگ
 182. ویتنام آنچه که باید درباره نوشیدنی های ویتنامی بدانید
 183. ویتنام آنچه که باید درباره غذاهای ویتنامی بدانید
 184. ویتنام انواع اقامتگاه کاندو، آپارتمان و عمارتهای تجهیز شده در ویتنام
 185. ویتنام شرایط استفاده از خانه های اجاره ای در ویتنام
 186. ویتنام ویلاها و کلبه های ساحلی و جنگلی از بهترین اقامتگاه های ویتنام
 187. ویتنام سفر به ویتنام با قایق
 188. ویتنام سفر به ویتنام با خودرو
 189. ویتنام سفر به ویتنام با قطار
 190. ویتنام سفر به ویتنام با هواپیما
 191. ویتنام خدمات پستی در ویتنام
 192. ویتنام شبکه تلفن و ارتباطات در ویتنام
 193. ویتنام زبان و الفبای ویتنامی
 194. ویتنام سیاست داخلی و خارجی ویتنام
 195. ویتنام اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه ویتنام
 196. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای رانندگی در هند
 197. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای سفر با قطار در هند
 198. هندوستان سفر در جنوب هند تجربه‌ای دلپذیر از فرهنگی غنی و غذاهای دلپذیر
 199. هندوستان برنامه سفر از شمال شرق هند به نپال و بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی آن
 200. هندوستان برنامه سفر راجستان؛ سفر در شمال فرهنگی هند
 201. هندوستان برنامه سفر مثلث طلایی و ویژگی های برجسته راجستان در هند
 202. هندوستان بازدید از گنجینه های طبیعی کانگچنزونگا و بهترین مناظر از قله‌های برفی هیمالیا
 203. هندوستان گشت و گذار در صومعه های لاداخ و بازدید از قله‌های برفی هیمالیا در شهر لِه
 204. هندوستان تور هند واقعی؛ بازدید از شهرهای تاریخی و پارک‌های ملی بکر هند
 205. هندوستان برنامه سفر بازدید بنگلور و میسور و پارک‌های ملی جنوب هند
 206. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه آبی برای گردشگران در هند
 207. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه زمینی و هوایی برای گردشگران در هند
 208. هندوستان فعالیت‌های سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در هند
 209. هندوستان جشن پوشکار ملا و نمایشگاه سالیانه شتر پوشکار در هند
 210. هندوستان فستیوال سراوانی ملا؛ مشهورترین جشن 30 روزه در معبد دوگهار در هند
 211. هندوستان فستیوال دیوالی؛ جشنواره نورها در هند
 212. هندوستان جشن دوسرا؛ محبوب‌‌‌‌‌ترین فستیوال در سراسر هند
 213. هندوستان جشن گانش چاتورتی در هند
 214. هندوستان جشن جانماشتامی؛ روز تولد کریشنا معروف‌ترین خدای هندوها در هند
 215. هندوستان روز استقلال هند
 216. هندوستان فستیوال آمارنات یاترا در هند
 217. هندوستان فستیوال مارها یا ناگ پانچامی؛ مراسمی به احترام مار سبز افسانه‌‌‌‌ای هزار سر در هند
 218. هندوستان جشن پیمان خواهری و برادری رخشا بندان در هند
 219. هندوستان فستیوال تیج؛ پیام آور فصل باران در هند
 220. هندوستان سفر در داخل هند با هواپیما
 221. هندوستان اطلاعات گمرک و مهاجرت در سفر به هند
 222. هندوستان اطلاعات ویزا و گذرنامه در سفر به هند
 223. هندوستان شرکت های هواپیمایی که به هند پرواز دارند
 224. هندوستان سفر به هند با اتوبوس
 225. هندوستان سفر به هند با خودرو
 226. هندوستان سفر به هند با قطار
 227. فیلیپین طراح مد فیلیپینی فرانسیس لیبیران؛ طراحی بهترین لباس‌های شب
 228. فیلیپین طراح مد فیلیپینی میچ دالچی؛ دختری که کلاه‌های زیادی می پوشد
 229. فیلیپین طراح مد فیلیپینی اِزرا سانتوس؛ آیکون مُد دبی
 230. فیلیپین طراح مد فیلیپینی پویی کویینونِس پروژه‌ی مُد بیلیبید
 231. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مونیک لوئیلیِر طراح لباس عروسی محبوب هالیوود
 232. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مایکل کینکو؛ طراح استثنایی آسیا
 233. فیلیپین رویدادها و فستیوال‌های فیلیپین در ماه ژانویه - بخش اول
 234. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیکو فیلیپینی
 235. فیلیپین طرز تهیه و پخت مورکون فیلیپینی
 236. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف مکادو فیلیپینی
 237. فیلیپین طرز تهیه کرم کارامل به سبک فیلیپینی
 238. فیلیپین طرز تهیه و پخت کاره کاره فیلیپینی
 239. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف کالدرتا فیلیپینی
 240. فیلیپین محدودیت های غذایی و غذاهای حلال در فیلیپین
 241. فیلیپین سبک غذایی فیلیپینی‌ها و رژیم خوراکی ساده و کارآمد
 242. فیلیپین فرهنگ غذایی رایج در میان فیلیپینی ها
 243. فیلیپین آنچه که باید درباره نوشیدنی‌های غیر الکلی فیلیپینی بدانید
 244. فیلیپین تنوع میوه‌های استوایی و دسرهای هیجان انگیز در فیلیپین
 245. تبت مسابقات اسب دوانی در جشن سال نوی تبتی
 246. تبت برنامه سفر گشت و گذار در دشت‌های وسیع و مرتفع گانان لاین در تبت
 247. تبت ماجراجویی‌ها در هزو؛ محل اتصال دشت‌های مرکزی و منطقه تبتی آمدو
 248. تبت برنامه سفر بازدید از شهرهای لینکسیا و زیایهی در تبت
 249. تبت برنامه سفر تمدد اعصاب در مراتع سبز جنوب گانسو؛ تبت
 250. تبت برنامه سفر بازدید از صومعه‌های شیگاتسه؛ دومین شهر بزرگ تبت
 251. تبت گشت و گذار در داتونگ؛ بخش خودمختار کینگهای چین
 252. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش دوم
 253. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش اول
 254. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش دوم
 255. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش اول
 256. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اطلاعات کاربردی در ویتنام
 257. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره نیازمندی های خاص در سفر به ویتنام
 258. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره رویدادها و فستیوالهای ویتنام
 259. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره غذاها و فرهنگ ویتنامی
 260. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره جاذبه های گردشگری و سرگرمی ها در ویتنام
 261. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره بهداشت و امنیت در ویتنام
 262. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره دانگ ویتنام و موضوع پول
 263. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اقامتگاه ها و هتل های ویتنام
 264. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره سفر در داخل ویتنام
 265. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره فرودگاه های ویتنام
 266. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره ویزا و گمرک ویتنام
 267. ویتنام پاسخ به سوالات رایج و اطلاعات بیشتر درباره ویتنام
 268. ویتنام كونگ چی؛ برندی مطرح در لباس‌های باشکوه شب
 269. ویتنام داگما؛ برندی ویتنامی از الیاف كاملا طبیعی
 270. ویتنام ماگون؛ برندی نوظهور در پوشاک زنانه ویتنامی
 271. ویتنام لوسینه؛ برند نوظهور لباس های مدرن زیر ویتنامی
 272. ویتنام مای وِی دکو؛ یكی از بهترین برندهای اقلام خانگی در هوشی‌مین
 273. ویتنام مین هان؛ برنده‌ی ویتنامی جوایز متعدد طراحی در دنیای مد
 274. ویتنام دو مان كوئونگ؛ برجسته‌ترین طراح مدهای گران قیمت در ویتنام
 275. ویتنام ماسیمو فراری؛ طراح ویتنامی بزرگ‌ترین برندهای جهان
 276. ویتنام كای سیلك؛ یکی از موفق‌ترین طراحان مد ویتنام
 277. ویتنام نن گوین كونگ چی؛ طراح ویتنامی با شهرت جهانی
 278. ویتنام مركز خرید میدان سایگون؛ بهشت عاشقان خرید
 279. ویتنام مرکز خرید دایمند پلازا در هوشی‌مین
 280. تبت برنامه سفر بازدید از سرزمین بومی مردم توو در منطقه هاژو تبت
 281. تبت کوه پیمایی در دامنه‌های کوه مقدس و پوشیده از برف میلی در تبت
 282. تبت گشت در اطراف شهر شینینگ؛ دروازه فلات کینگهای تبت
 283. تبت برنامه سفر بازدید از دریاچه مقدس لامو لاتسو در تبت
 284. تبت راهپیمایی اطراف رودخانه یارلونگ تسانگپو تبت؛ مرتفع‌ترین رودخانه جهان
 285. تبت کوه پیمایی در مرتفع‌ترین قله جهان؛ اورست
 286. ویتنام هانوی و هوشی‌مین برترین مقاصد خرید در ویتنام
 287. ویتنام آثار هنری معاصر ویتنام؛ یادگاری و سوغاتی ارزشمند
 288. ویتنام صنایع دستی سنتی و محلی ویتنامی
 289. ویتنام البسه و پوشاک ویتنامی؛ بهترین یادگاری و سوغاتی از ویتنام
 290. ویتنام کشف دیدنی های شگفت انگیز طبیعی و فرهنگی ویتنام در دو هفته
 291. ویتنام برنامه سفر یك هفته ای در شمال ویتنام
 292. ویتنام بازدید از شهر هوشی‌مین در یك هفته
 293. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه - هوی آن در سه روز
 294. ویتنام برنامه سفر بازدید از هانوی در سه روز
 295. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه در سه روز
 296. ویتنام برنامه سفر هوشی‌مین در سه روز
 297. ویتنام فستیوال معبد كی یپ باك در ویتنام
 298. ویتنام فستیوال مبارزه گاو وحشی دو سون در ویتنام
 299. ویتنام روز ملی استقلال ویتنام
 300. ویتنام فستیوال وو لان یا روز مادر ویتنامی
 301. ویتنام فستیوال آفت زدایی در ویتنام
 302. ویتنام مراسم روز جهانی كودك در ویتنام
 303. ویتنام فستیوال معبد با چوآ سو در ویتنام
 304. ویتنام فستیوال بازار عشق كائو وای و عاشقانه های رایج آن در ویتنام
 305. ویتنام فستیوال دهكده مارهای له مات و غذاهای خوشمزه آن در ویتنام
 306. ویتنام روز جهانی كارگر در ویتنام
 307. ویتنام جشن ملی روز اتحاد و همبستگی در ویتنام
 308. ویتنام فستیوال نهنگ‌ها؛ نجات دهندگان ماهیگیران در ویتنام
 309. ویتنام مراسم گرامیداشت و سالمرگ پادشاهان هونگ در ویتنام
 310. ویتنام جشنواره و مسابقه فیل‌ها در سراسر ویتنام
 311. ویتنام فستیوال غذای سرد یا عید مردگان در ویتنام
 312. ویتنام فستیوال چو دونگ تو در ویتنام
 313. ویتنام فستیوال قربانی كردن گاو وحشی در ویتنام
 314. ویتنام تشكر از قدیسان نگهبان در فستیوال رونگ پوك ویتنام
 315. ویتنام فستیوال عاشقانه نویی با در ویتنام
 316. ویتنام کمپینگ و چادر زدن در طبیعت بکر ویتنام
 317. ویتنام شرایط استفاده از مهمانخانه‌ها و اقامتگاه های ارزان قیمت تخت و صبحانه در ویتنام
 318. ویتنام شرایط مسافرخانه ها و پردیس ها در سفر به ویتنام
 319. ویتنام زندگی با اهالی بومی و استفاده از اقامتگاه های بومی در ویتنام
 320. ویتنام اقامتگاه های زیبا و رویایی بوتیک در سواحل و جنگل های انبوه ویتنام
 321. ویتنام اقامتگاه‌های سلامتی و تندرستی و اسپاها در ویتنام
 322. ویتنام آپارتمان‌های اجاره ای و تجهیز شده در شهرهای بزرگ ویتنام
 323. ویتنام آب و هوای ویتنام
 324. ویتنام زیبایی های بکر و رویایی طبیعت ویتنام
 325. ویتنام دین و مذهب در ویتنام
 326. ویتنام ارتباطات غیرکلامی در ویتنام
 327. ویتنام فرهنگ تواضع و فروتنی در ویتنام
 328. ویتنام تاریخ معاصر ویتنام
 329. ویتنام تاریخ ویتنام باستان
 330. ویتنام گاهشمار تاریخ ویتنام
 331. ویتنام ویژگی های منحصر به فرد جغرافیایی ویتنام
 332. ویتنام اطلاعات مفید و مختصر درباره ویتنام
 333. هندوستان پاسخ به سؤالات رایج درباره تلفن ثابت و موبایل در هند
 334. هندوستان سافاری جیپ در اوتارانچال هند
 335. هندوستان دنیای وحشی شرق هیمالیا در هند
 336. هندوستان شکوه جنوب هند در تور طبیعت گردی تپه های مالابار
 337. هندوستان برنامه سفر مخصوص دوستداران یوگا در هند
 338. هندوستان تور سافاری و بازدید از حیات وحشی پارک ملی رویال چیتوان نپال
 339. هندوستان سافاری برای بازدید از ببرهای هندی در پارک‌های ملی هند
 340. هندوستان تورهای بازدید از قبایل چاتیسگار در هند
 341. هندوستان تجربه‌ای تکرار ناشدنی؛ سافاری با فیل‌های عظیم‌الجثه در هند
 342. هندوستان برنامه سفر صید شیر ماهی در شمال هند
 343. هندوستان برنامه سفر بازدید و سافاری حیات وحش شرق هند
 344. هندوستان گشت و گذار در طبیعت هند با پای پیاده
 345. هندوستان تور طبیعت گردی در جنگل‌های انبوه تنمالا در کرالا
 346. هندوستان با تور پرنده نگری هند از تاج محل دیدن کنید
 347. هندوستان تعطیلات آخر هفته در پارک ملی رانتامبور
 348. هندوستان تور پرنده نگری در طبیعت سرزمین هند
 349. هندوستان غنای فرهنگی و تاریخی گوا قدیم در سفری 3 روزه
 350. هندوستان قایقرانی در آب‌های خروشان منطقه کوهستانی ریشیکش
 351. هندوستان زندگی و تفریحات شبانه در هند
 352. هندوستان راس یاترا بزرگ‌ترین فستیوال مذهبی به احترام لرد جاگانات در هند
 353. هندوستان عید فطر در میان مسلمانان هند
 354. هندوستان عید قربان در میان مسلمانان هند
 355. هندوستان فستیوال پورام در هند
 356. هندوستان فستیوال بایساخی؛ جشن برداشت محصول در پنجاب هند
 357. هندوستان فستیوال کوم میلا یا کومبه میلا؛ مهم‌ترین و قدیمی‌‌‌‌‌ترین فستیوال هندو در هند
 358. هندوستان فستیوال ماهاویر جانما کالیاناک؛ جشن تولد مَهاویرا در هند
 359. هندوستان جشن راما نوامی؛ تولد راما در هند
 360. هندوستان کارناوال‌های ماردی گرا؛ سه شنبه‌ی چرب در هند
 361. هندوستان فستیوال هولی؛ جشنواره‌‌ی رنگ‌ها در هند
 362. هندوستان جشن ماها شیوارتری؛ شب بزرگ شیوا در هند
 363. هندوستان فستیوال شناور یا فلوت در هند
 364. هندوستان فستیوال واسانت پانچامی؛ پنجمین روز بهار در هند
 365. هندوستان روز جمهوری؛ اجرای قانون اساسی هند
 366. هندوستان فستیوال سانکرانتی و پونگال؛ برداشت تامیل در هند
 367. هندوستان شرایط سفر زنان تنها در هند
 368. هندوستان سفر به هند با هواپیما
 369. هندوستان زبان و الفبای هندی و شبکه تلفن و ارتباطات در هند
 370. هندوستان سیاست داخلی و خارجی هند
 371. هندوستان اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه هند
 372. هندوستان آب و هوای متنوع هند
 373. هندوستان زیبایی‌های بکر و رؤیایی طبیعت هند
 374. فیلیپین طراح مد فیلیپینی راجو لورل؛ حامی زنان اقلیت و کارآفرینی
 375. فیلیپین طراح مد فیلیپینی جوزی ناتوری؛ از وال استریت تا صحنه‌ی مُد
 376. فیلیپین طراح مد فیلیپینی خوزه پیتوی مورِنو؛ سزار مد آسیا
 377. فیلیپین مهم‌ترین نکات برای خرید در سفر به فیلیپین
 378. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در سیبو؛ فیلیپین
 379. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در مانیل
 380. فیلیپین محبوب‌ترین سوغاتی‌هایی که می‌توان در فیلیپین خرید
 381. فیلیپین برنامه سفر گشت در جزیره باشکوه پالاوان در فیلیپین
 382. فیلیپین غذاهای پرطرفدار خیابانی و ارزان قیمت در فیلیپین
 383. فیلیپین آنچه باید درباره خوراک‌های فیلیپینی به سبک چینی بدانید
 384. فیلیپین انواع رستوران‌ها و فست فودهای زنجیره ای در فیلیپین
 385. فیلیپین انواع غذاهای بین المللی و غربی در فیلیپین
 386. فیلیپین سبک‌ها و روش‌های متنوع آشپزی فیلیپینی
 387. فیلیپین آنچه که باید درباره غذاهای فیلیپینی بدانید
 388. فیلیپین اقامتگاه‌های ارزان قیمت و در دسترس فیلیپین
 389. فیلیپین انواع آپارتمان‌ها و ویلاهای خصوصی در فیلیپین
 390. ویتنام فستیوال ترو ترم در ویتنام
 391. ویتنام فستیوال دژ كو لوآ در ویتنام
 392. ویتنام فستیوال گیونگ در ویتنام
 393. ویتنام فستیوال هوئونگ پاگودا در ویتنام
 394. ویتنام فستیوال بای دن پاگودا در ویتنام
 395. ویتنام سال نو میلادی در ویتنام
 396. ویتنام سال نوی ویتنامی یا عید تت
 397. ویتنام درباره رویدادهای و فستیوال های ویتنام
 398. ویتنام گردشگران سالمند در ویتنام
 399. ویتنام ویتنام بهشتی خوردنی برای گیاه خواران
 400. ویتنام سفر برای بازماندگان جنگ در ویتنام
بیشتر
کمتر

محصولات مرتبط

|

جدیدترین مکان ها

 1. مقبره‌ی فولینگ
 2. مانگروهای لنکاوی
 3. قصر سلطنتی شن‌یانگ
 4. موزه کاخ ملی تایپه | Taipei National Palace Museum
 5. کوهستان علی | Ali Mountain
 6. شهر باید پر شود
 7. منطقه دیدنی کوهستان هنگشان
 8. کندی پنکالان بوجانگ | Candi Pengkalan Bujang
 9. کوهستان ووتای | Wutai
 10. کندی بندانگ دالام بوکیت باتو پاهات | Candi Bendang Dalam
 11. معبد جینکی | Jinci
 12. موزه باستان‌شناسی دره بوجانگ بوکیت باتو پاهات | Bujang Valley Bukit Batu Pahat
 13. معبد شوانگ لین
 14. چشمه‌های آب گرم اولو لگونگ | Ulu Legong
 15. پاگودای چوبی در شهرستان یینگ شیان
 16. مسجد ظهیر
 17. گوک بائو جنیانگ کامپونگ گادینگ | Gok Bau Jeniang Kampung Gadin
 18. پیاده‌رو درختی در سونگای سدیم | Tree Top Walk Sungai Sedim
 19. غارهای دست ساز یون گانگ | Yungang Grottoes
 20. پکان رابو | Koperasi Pekan Rabu
 21. داتای بای لنکاوی
 22. گذرگاه شان‌های گوآن دیوار بزرگ چین | Shanhaiguan
 23. هشت معبد بیرونی
 24. عقاب لنکاوی و پارک لاگندا | Lagenda
 25. گشت‌زنی در رودخانه کیلیم لنکاوی | Kilim
 26. برج رادیو و تلویزیون تیانجین
 27. پارک آبی تیانجین
 28. کوهستان باشیان | Baxian
 29. برج الور ستار | Menara Alor Setar
 30. معبد ملکه آسمان | بهشت
 31. دریاچه دایانگ بونتینگ یا تاسیک دایانگ بونتیگ لنکاوی | Dayang Bunting
 32. کلیسای جامع سنت ژوزف، تیانجین
 33. منطقه دیدنی کوهستان پانشان
 34. پارک دریایی ‌جزیره پایر | Pulau Payar Marine Park
 35. گذرگاه هوآنگ یاگوآن دیوار بزرگ چین
 36. ماشین کابلی لنکاوی
 37. رودخانه های‌هه تیانجین | Haihe
 38. مسجد بزرگ
 39. ساحل ماسه‌های سیاه در جزیره لنکاوی
 40. قلعه داگو | Dagu Fort
 41. جزیره لنکاوی
 42. معبد بودایی دابی | Dabei
 43. پارک ملی ‌جزیره کوکوپ جوهور | Pulau Kukup National Park
 44. موزه ماهیگیران تانجونگ بالو | Tanjung Balau Fishermen Museum
 45. باغ‌وحش جوهور
 46. خیابان فرهنگی باستانی | Ancient Cultural Street
 47. معبد بودای یشمی
 48. دژ قدیمی جوهور یا کوتا جوهور لاما | Kota Johor Lama
 49. مزرعه تمساح تلوک سنگات | Teluk Sengat Crocodile Farm
 50. مرکز مالی جهانی شانگهای
 51. گالری ماوار | Mawar
 52. برج تلویزیونی مروارید شرقی شانگهای
 53. موزه کوتاتینگی | Kota Tinggi Museum
 54. موزه‌ی شانگهای
 55. پارک ملی تانجونگ پیای | Tanjung Piai
 56. باغ یو یوان
 57. خیابان نانجینگ
 58. مسجد سلطان ابوبکر
 59. آبشار کوتاتینگی | Kota Tinggi Waterfall
 60. باند شانگهای
 61. موزه سلطنتی ابوبکر | Muzium Diraja Sultan Abu Bakar
 62. سالن اجتماعات عمومی
 63. باغ وحش چونگ‌کینگ
 64. گونونگ لدانگ، کوه اوفیر | Gunung Ledang Mount Ophir
 65. مرزرعه میوه دیزارو
 66. دره کوتانگ رودخانه یانگ تسه | Qutang
 67. رودخانه یانگ تسه
 68. ساحل دیزارو | Desaru
 69. ‌جزیره اور | Pulau Aur
 70. جزیره‌ی حیرت انگیز راوا | Stunning Rawa Island
 71. ‌جزیره راوا | Pulau Rawa
 72. جزایر سیبو | Pulau Sibu
 73. پارک ملی انداو رومپین | Endau Rompin
 74. کوتا اسکندر جوهور | Kota Iskandar Johor
 75. لگولند | Legoland
 76. پارک باتلاقی | Wetland Park
 77. باغ گیاه شناسی پوتراجایا تامان بوتانی | Putrajaya Botanical Garden Taman Botani
 78. پل پوترا | Putra Bridge
 79. پارک میراث کشاورزی | Agriculture Heritage Park
 80. پِردانا پوترا | Perdana Putra
 81. کاخ دادگستری | Palace Of Justice
 82. باغ دوستی چین - مالزی | The China - Malaysia Friendship Garden
 83. کروز پوتراجایا | Putrajaya Cruise
 84. مسجد پوترا | Putra Mosque
 85. مکان تستی رستوران-1
 86. موزه و نگارخانه‌ی بانک نگارای مالزی
 87. تایلند ساختمان قدیمی بان سینگهاتا
 88. تایلند بان تانگ نانگ اوک
 89. تایلند بان نا سامای
 90. تایلند پرا تات کانگ کائو نویی
 91. تایلند وات ماها تان (یاسوتان)
 92. تایلند وات سوپاتانارام
 93. تایلند وات نانگ بوا
 94. تایلند وات چائنگ
 95. تایلند وات تانگ سی موآئنگ
 96. تایلند پارک ملی پا تائم
 97. تایلند مائه نام سونگ سی
 98. تایلند پارک جنگلی پانوم ساوای
 99. تایلند پارک ملی کائو پرا ویهانس
 100. تایلند وات پا ماها جدی کائو (وات لارن کواد)
 101. تایلند نانگ هان
 102. تایلند پرا تان چوئنگ
 103. تایلند پارک سومدت پرا سریناکاریندرا در رویی ات
 104. تایلند بوئنگ پلان چایی
 105. تایلند وات کلانگ مینگ موئنگ
 106. تایلند وات بوراپا پیرام
 107. تایلند موزه ملی رویی ات
 108. تایلند وات پو چایی
 109. تایلند پل دوستی تایلند-لائوس
 110. تایلند سالا کائو کو یا وات کائک
 111. تایلند پارک جنگلی نامتوگ تاو تو
 112. تایلند ابوسوت چوبی وات پاروئن سونگتام
 113. تایلند وات تام کلانگ فن
 114. تایلند فسیل‌های صدف های چند میلیون ساله
 115. تایلند مقبره شاه نارسوان کبیر
 116. تایلند مزرعه چوکچای
 117. تایلند سد لام پرا پلوئنگ
 118. تایلند کائو پائنگ ما
 119. تایلند پراسات پانوم وان
 120. تایلند وات کاو چان نگام
 121. تایلند سد لام تاکونگ
 122. تایلند پارک ملی کائو یایی
 123. تایلند وات سالا لویی
 124. تایلند باغ‌وحش ناکان راتچاسیما
 125. تایلند پرا تات پانوم
 126. تایلند نامتوک تات تان
 127. تایلند پارک ملی ماکداهان
 128. تایلند هو کائو ماکداهان
 129. تایلند پرا تات نا دان
 130. تایلند منطقه امن و حفاظت شده حیات‌وحش پو لوانگ
 131. تایلند پارک ملی پو روا
 132. تایلند پارک ملی پو کرادوئنگ
 133. تایلند هونگ مون مانگ یا موزه شهر کان کائن
 134. تایلند پارک ملی پو پا
 135. تایلند پارک ملی پو ویانگ
 136. تایلند سد ابولراتانا یا پونگ نیپ
 137. تایلند وات سی بان روانگ
 138. تایلند وات کلانگ
 139. تایلند پاتاساتان فو پو
 140. تایلند مرکز تبلیغات هنری، فرهنگی و گردشگری
 141. تایلند اثر تاریخی پرایا چایسانتان (چائو سومپامیت)
 142. تایلند پرا تات نانگ سام موئن
 143. تایلند مکان مقدس چائو پو پرایا لائه
 144. تایلند سد چالابهورن / سد نام پروم
 145. تایلند پارک ملی تان تان
 146. تایلند اثر تاریخی پرایا پاکدی چامپون (لائه)
 147. تایلند کا سوان تائنگ
 148. تایلند منطقه مقدس بان کاک نگیو (پراسات بان کاک نگیو)
 149. تایلند مرکز فرهنگی پایین شمال شرق
 150. تایلند پارک پرندگان (سوان نوک)
 151. تایلند پارک تاریخی پانوم رانگ
 152. تایلند مرکز هنرهای دستی بان کام پرا
 153. تایلند معبد پرا لاو تپ نیمیت (وات پرا لاو تپ نیمیت)
 154. تایلند پرا مونگکان مینگ موئنگ
 155. تایلند دهکده مو لام
 156. تایلند مرکز صلیب سرخ کائو لان تایی
 157. تایلند جزیره ماک
 158. تایلند جزیره کرادات
 159. تایلند جزیره کام
 160. تایلند ستون شهر
 161. تایلند وات یوتا نیمیت
 162. تایلند وات باپهارام
 163. تایلند جزیره لائویا
 164. تایلند لا لو
 165. تایلند پارک ملی تا پرایا
 166. تایلند پارک ملی پانگ سیدا
 167. تایلند ساکائو و ساکوان
 168. تایلند هات مائه رامپائنگ-بان کان او
 169. تایلند کاو لائم یا
 170. تایلند پرا چدی کلانگ نام (وات ساموت کانگکا یا وات پاک نام)
 171. تایلند جزیره مان نای
 172. تایلند کاو چاماو-پارک ملی کاو ونگ
 173. تایلند او کای- لائم تان
 174. تایلند نامتوک کلانگ پلا کانگ
 175. تایلند وات سارانات تامارام
 176. تایلند سوان سان
 177. تایلند وات پا پرادو
 178. تایلند موزه نمایش سایه های دات بان دان
 179. تایلند مقبره شاه تاکسین
 180. تایلند بنای یادبود سانتون پو
 181. تایلند لائم مائه فیم
 182. تایلند بان فی
 183. تایلند نامتوک تان تیپ
 184. تایلند آبشار تاکرو و آبشار سالادای
 185. تایلند کائنگ هین پوئنگ
 186. تایلند ساختمان چائو پرایا ابهایهوبات
 187. تایلند پارک ملی تاپ لان
 188. تایلند شهر باستانی سی ماهوسوت
 189. تایلند مکان باستانی سا موراکوت
 190. تایلند وات کائو پیچیت
 191. تایلند هنر در بهشت
 192. تایلند --
 193. تایلند وات یاناسانگوارارام وراماهاویهان
 194. تایلند مینی سیام
 195. تایلند جزیره لن
 196. تایلند خانه مقدس حقیقت
 197. تایلند دهکده فیل پاتایا
 198. تایلند بان ساکاوادی
 199. تایلند دنیای زیر آب پاتایا
 200. تایلند ساحل جامتین
 201. تایلند کاو پرا تام ناک یا کاو پرا تات
 202. تایلند جزیره رانگ
 203. تایلند پارک تفریحات ماجراجویانه تری تاپ
 204. تایلند جزیره چانگ نویی
 205. تایلند جزیره نگام
 206. تایلند مزرعه پرورش ببر سی راچا
 207. تایلند باغ‌وحش باز کائو کیاو
 208. تایلند سوان نانگ نوچ (باغ نانگ نوچ)
 209. تایلند بازار شناور پاتایا
 210. تایلند پارک سه پادشاه
 211. تایلند پارک سنگی یک میلیون ساله و مزرعه پرورش تمساح
 212. تایلند موزه بطری
 213. تایلند موُسسه علوم دریایی دانشگاه بوراپا
 214. تایلند ساحل پاتایا
 215. تایلند کائو چی چان
 216. تایلند هات لائم سینگ
 217. تایلند پارک ملی نامتوک پلیو
 218. تایلند وات کاو سوکیم
 219. تایلند کای نوئن وونگ
 220. تایلند بنای یادبود تاکسین مهارات
 221. تایلند توئک دائنگ
 222. تایلند آبشارهای سویی داو
 223. تایلند کلیسای کاتولیک چانتابوری
 224. تایلند مکان مقدس ستون شهر-یالا
 225. تایلند مسجد مرکزی یالا
 226. تایلند وات کاهاپیموک
 227. تایلند چشمه آبگرم بتونگ
 228. تایلند بزرگ‌ترین صندوق پستی تایلند
 229. تایلند دهکده ساکای
 230. تایلند نامتوک لا-اونگ (آبشار رنگین کمان)
 231. تایلند نامتوک تان تو
 232. تایلند جزیره نگای یا جزیره ها یی
 233. تایلند پارک ملی هات چاو مایی
 234. تایلند جزیره کرادان
 235. تایلند جزیره ماک و تام موراکوت (غار زمردین)
 236. تایلند جزیره لیبونگ
 237. تایلند هات یاو
 238. تایلند پارک عمومی کوان تامناک چان
 239. تایلند اولین درخت کائوچو در تایلند
 240. تایلند موزه پرایا راتسادانوپرادیت ماهیسون پاکدی
 241. تایلند تبلیغات حفظ و عمران جزیره چانگ
 242. تایلند پرا بروم تات چایا
 243. تایلند پارک ملی دریایی جزیره انگ تانگ
 244. تایلند جزیره نانگ یوان
 245. تایلند نامتوک ویبهاوادی
 246. تایلند دهکده تربیت میمون‌ها (مدرسه میمون‌ها)
 247. تایلند پارک ملی تایی روم ین
 248. تایلند پارک ملی کائو سوک
 249. تایلند پاک نام تاپی (دهانه رودخانه تاپی)
 250. تایلند مؤسسه مطالعات جنوب تایلند
 251. تایلند موزه پاتامارونگ
 252. تایلند موزه ملی سونگکلا
 253. تایلند جزیره یو
 254. تایلند پل تینسولانود
 255. تایلند دریاچه سونگکلا
 256. تایلند باغ‌وحش سونگکلا
 257. تایلند لائم سامیلا
 258. تایلند پارک ملی تیل بان
 259. تایلند پارک ملی تاروتاو
 260. تایلند موزه ملی ساتان-عمارت کادن
 261. تایلند مسجد جامع ساتان یا مسجد مامبانگ
 262. تایلند پارک ملی لائم سان
 263. تایلند جزیره پایام
 264. تایلند نقطه ویکتوریا یا کا سونگ
 265. تایلند هات چان دامری
 266. تایلند پارک ملی نامتوک نگاو
 267. تایلند نامتوک تان پت
 268. تایلند نامتوک پانیابان
 269. تایلند چشمه های آبگرم و پارک عمومی راکساوارین
 270. تایلند چشم انداز کاتا کارن
 271. تایلند هات کارن
 272. تایلند هات سورین
 273. تایلند جزیره مرجانی هی
 274. تایلند موزه پوکت تایهوا
 275. تایلند بنای تاریخی دو قهرمان
 276. تایلند هات پاتونگ
 277. تایلند جزیره راچا
 278. تایلند هات نایی هان
 279. تایلند هات کامالا
 280. تایلند هات کاتا
 281. تایلند لائم پرومتپ
 282. تایلند نامتوک تاموت
 283. تایلند جزیره سی و جزیره ها
 284. تایلند وات تام کاها ساوان
 285. تایلند نامتوک پرایوان
 286. تایلند عمارت پرایا تاکارات (چوای)
 287. تایلند چشمه های آبگرم بان بو دان
 288. تایلند نامتوک سائنگ تانگ
 289. تایلند نامتوک هین لات
 290. تایلند وات رات اپاتام یا وات بانگ ریانگ
 291. تایلند پارک ملی کاو لاک لام رو
 292. تایلند جزیره تاپو (جزیره جیمز باند)
 293. تایلند پارک ملی کائو لامپی هات تایی موآئنگ
 294. تایلند خلیج پانگ نگا یا پارک ملی پانگ نگا
 295. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سیمیلان
 296. تایلند هات کائو لاک
 297. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سورین
 298. تایلند شهر باستانی یارانگ
 299. تایلند وات مانچارینتاواپیویهان
 300. تایلند مؤسسه هنری فرهنگی کالایانیواتانا
 301. تایلند هات واسوکری
 302. تایلند هات کالالای
 303. تایلند مرکز مطالعات طبیعی یارنینگ
 304. تایلند گورستان کائو مائه ایم کو نیاو
 305. تایلند بان یاکانگ
 306. تایلند بان تان
 307. تایلند آبشار چات وارین
 308. تایلند مرکز مطالعات و پژوهش طبیعت جنگلی مردابی سیریندهورن پیت
 309. تایلند جزیره یائو
 310. تایلند هات ناراتات
 311. تایلند پارک ملی کائو لوانگ
 312. تایلند ائو کانوم
 313. تایلند آبشار سی کیت
 314. تایلند وات پرا ماهاتات وراماهاویهان
 315. تایلند ساحل غار پرانانگ
 316. تایلند تال وائک یا دریای جدا شده
 317. تایلند جزیره پودا
 318. تایلند جزیره هونگ
 319. تایلند ساحل ناپارات تارا
 320. تایلند نامتوک ران کلانگ تام
 321. تایلند موزه وات کلانگ تام
 322. تایلند پارک ملی تان بوک ترانی
 323. تایلند پارک ملی کائو پانوم پنچا
 324. تایلند پا پرو تا پوم کلانگ سونگ نام
 325. تایلند برکه زمردین
 326. تایلند ائو نانگ
 327. تایلند کائو کاناپ نام
 328. تایلند جزیره تائو
 329. تایلند وات پراتات ساوی
 330. تایلند پارک ملی دریایی جزیره چامپون
 331. تایلند جزیره مافراو
 332. تایلند وات پرادوئم
 333. تایلند وات کائو فا سالا لوی
 334. تایلند موزه ملی چامپون
 335. تایلند ائو تانگ ماکام
 336. تایلند وات پا للای
 337. تایلند وات نو پاتونگکان یا وات ماکام نو
 338. تایلند وات کائه
 339. تایلند مرکز تبلیغات صنعتی منطقه
 340. تایلند پارک ملی پو تویی
 341. تایلند تام وروان
 342. تایلند بوئنگ چاواک
 343. تایلند دهکده‌های بوفالو
 344. تایلند برج بانهارن-جامسی
 345. تایلند وات پرا پرانگ و کوره های باستانی
 346. تایلند موزه ملی این بوری
 347. تایلند وات بات
 348. تایلند وات نا پراتات
 349. تایلند وات پرا نان چاکراسی وراویهان
 350. تایلند وات ساوانپ اروم
 351. تایلند پرا پاتا نیراروکانتارای چایوات چاتوراتیت
 352. تایلند وات پرا پاتاچای
 353. تایلند مزارع گل‌های آفتابگردان
 354. تایلند تام دائو کاو کائه
 355. تایلند پارک ملی نامتوک چت سائو نویی
 356. تایلند مواک لک اربورتوم
 357. تایلند مزرعه تمساح و باغ‌وحش
 358. تایلند وات ساتاتام
 359. تایلند وات بان لائم یا وات پت ساموت وراهیوان
 360. تایلند کلیسای مریم مقدس یا اتسانا ویهان مائپرا بانگکوئت
 361. تایلند پارک یادبود شاه راما دوم
 362. تایلند وات امپاوان چتیارام
 363. تایلند بازار شناور امپاوا
 364. تایلند وات کولا مانی
 365. تایلند بنای بادبود دوقلوهای چانگ-انگ سیامی و موزه قایق
 366. تایلند دان هوی لات
 367. تایلند زیارتگاه پان تایی نوراسینگ
 368. تایلند مرکز آموزش علوم ساموت ساکان
 369. تایلند وات یایی کام پراسات
 370. تایلند موزه اراوان
 371. تایلند ساحل بانگ پو
 372. تایلند بازار شناور بانگ نامپوئنگ
 373. تایلند موزه نیروی دریایی
 374. تایلند چشمه آبگرم بو کلاوئنگ
 375. تایلند بازار شناور دامنوئن سادواک
 376. تایلند موزه ملی راتچابوری
 377. تایلند پرانبوری
 378. تایلند کائو چانگ کراچوک
بیشتر
کمتر

عضویت در خبرنامه

+