وضعیت کاربر : مهمان

برنامه سفر پنج روزه در سنگاپور


امتیاز :

| 5 از 1 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

طول سفر: 5 روز

مبدا: سنگاپور

مقصد: سنگاپور

ویژه: جوانان، خانواده ها، کسانی که برای اولین بار به سنگاپور سفر می‌کنند.


نگاهی به برنامه سفر

این برنامه‌ی سفر 5 روزه، برای کسانی ترتیب داده شده که قصد دارند 5 روز در سنگاپور اقامت کنند، ولی برای اقامت‌های کوتاه‌تر نیز مناسب‌اند. فقط کافی است روزهایی را انتخاب کنید که بیش‌تر از همه می‌پسندید.

روز 1: کشف تاریخ سنگاپور

روز اولتان در سنگاپور را ساده و با کشف پیشنهادهای تاریخی این کشور سپری کنید. مسافرت خسته کننده است، حتی اگر فقط چند ساعت در پرواز باشید، اما اگر از کشورهای دوردستی مثل آمریکا، کانادا یا استرالیا آمده‌اید، احتمالاً دچار خستگی پرواز و سفر هستید. گذراندن اولین روز از این سفر 5 روزه به کشف موزه‌های مجهز به تهویه مطبوع، واقعاً راه خیلی خوبی است.

روزتان را با خوردن شیرینی‌های خوشمزه‌ی قنادی آه تنگز (Ah Teng’s Bakery) در هتل رافلز آغاز کنید، سپس به موزه‌ی هتل رافلز (Raffles Hotel Museum) بروید تا از نزدیک نگاهی به تاریخ یکی از مشهورترین هتل‌های تاریخی دنیا، از آغاز تا عصر طلایی سفر و دوران معاصر، بی اندازید. از آن جا که این موزه نسبتاً کوچک است و آثار نمایشی آن خیلی زیاد نیست، بهترین مکان برای عوض کردن حال و هوای سفر و علاقه پیدا کردن به تاریخ است.

از کنار آن شیرینی‌های خوشمزه عبور کنید و چند بلوک به سمت غرب هتل رافلز بروید (حدود 10 دقیقه) تا به موزه‌ی هنر سنگاپور برسید. این موزه که در سال 1996 افتتاح شده، جایگاه بزرگ‌ترین مجموعه آثار هنری مدرن جنوب شرق آسیا است. از آن جا، با طی مسافتی کوتاه به موزه‌ی ملی سنگاپور می‌رسید که قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین موزه‌ی سنگاپور است و از 11 گنجینه‌ی ملی محافظت می‌کند. این ساختمان، دو ساختمان قدیمی و جدید را به هم وصل می‌کند که بنای اصلی نئو کلاسیکال به بنای جدیدتر ساخته شده از آهن و شیشه متصل است.

تا این جا، احتمالاً از این پیاده روی و گردش حسابی گرسنه شده‌اید. پس به رستوران شف چانز (Chef Chan’s) واقع در موزه‌ی ملی بروید و ناهار بخورید، سپس به موزه‌ی تمدن‌های آسیایی بروید که فقط 5 دقیقه پیاده تا ایستگاه MRT رافلز پِلیس (Raffles Place) فاصله دارد. خود این ساختمان، اثری تاریخی و تحسین برانگیز است که به سبک معماری نئو - پالادین (Neo - Palladian) ساخته شده است و ستون‌های دوریک (Doric) باشکوهی دارد. داخل آن، 11 گالری هست که تاریخ آسیا را به نمایش گذاشته اند؛ از سکه‌ها و جواهرات متعلق به تمدن‌های اولیه‌ی جنوب آسیا تا آثار خوشنویسی متعلق به آسیای غربی اسلامی.

این موزه‌ها، معمولاً اوایل شب تعطیل می‌شوند، بنابراین وقتی دیدار از موزه‌ی تمدن‌های آسیایی را تمام کردید یا می‌توانید به هتلتان برگردید و با آرامش شام بخورید، یا سر راه تان چیزی میل کنید؛ اما تا آخر شب بیرون نمانید، چون روز دومِ این برنامه‌ی 5 روزه را باید صبح خیلی زود آغاز کنید.

روز 2: جزیره‌ی سنتوزا، سنگاپور

از لحاظ نظری، می‌توانید تمام مدت سفر به سنگاپور را در جزیره‌ی سنتوزا بگذرانید و مطلقاً هیچ جای دیگری نروید، اما از آن جا که منظور فقط گشت و گذارهای اصلی و دیدن بهترین جاهای سنگاپور است، در حال حاضر یک روز کفایت می‌کند.

سنتوزا به معنای "صلح و آرامش" است و اگر دنبال صلح و آرامش هستید، قطعاً به وفور چنین احساسی خواهید داشت؛ اما همچنین هیجان و شور زیادی نیز در این جزیره تجربه خواهید کرد

قرار است که تعطیلات هم آرامش بخش باشد هم پرهیجان و هیچ آرامشی با صدای برخورد آب‌های آبی شفاف با سواحل شنی سفید، در حالی که برگ درختان نارگیل با نسیمی ملایم تکان می‌خورد، قابل مقایسه نیست.

ساحل تانجونگ (Tanjong) سنتوزا، بهترین مکان برای آسودن در این جزیره است. ساحل سیلوسا (Silosa) مخصوص ورزش دوستانی است که دوست دارند والیبال ساحلی بازی کنند یا حسابی عرق بریزند و ساحل پالاوان برای انجام همه‌ی این فعالیت‌ها عالی است، اما ساحل تانجونگ واقعاً مظهر:"صلح و آرامش" سنتوزا است. اطلاعات بیش‌تر در باره‌ی سواحل سنتوزا.

وقتی به اندازه‌ی کافی استراحت کردید، به ساحل پالاوان برگردید و در فودکورت کوفو (Koufu) ناهار بخورید. در این جا، فرصت می‌کنید طعم یکی از غذاهای محلی لذیذ سنگاپور را بچشید که "خوردنش از واجبات است". اگر غذای دریایی دوست دارید، خوراک خرچنگ با فلفل سیاه را امتحان کنید. در غیر این صورت، پلو جوجه‌ی هاینانس (Hainanese) سفارش دهید.

با تراموا به سیلوسو پوینت و سپس پیاده به دنیای زیر آب و دالفین لاگونز بروید. طوری برنامه ریزی کنید که ساعت 1 بعدازظهر آن جا باشید تا قبل از شروع نمایش "دیدار با دلفین‌ها و شیردریایی‌های فو" (Fu Seals) در ساعت 2، بتوانید گشتی در اطراف بزنید و ویدئوی دنیای زیر آب سنتوزا را تماشا کنید.

همچنین، به محض رسیدن به این مکان، به فیش اسپا (Fish Reflexology) بروید و برای یکی از عجیب‌ترین و در عین حال موثرترین پدیکورهای دنیا وقت بگیرید. پاهای خسته و دردناکتان (از همه‌ی پیاده روی‌های روز اول) را در حوضی از فیش اسپای ترکی قرار داده و بگذارید ماهی‌ها همه‌ی پوست‌های خشک و پوسته پوسته را بخورند. مراکز اسپای سرتاسر دنیا، سعی کرده‌اند این امکان را نیز فراهم کنند، اما این کار از سنگاپور آغاز شده و هیچ کجا بهتر از آن انجام نمی‌شود.

اگر ماجراجویی دوست دارید، بقیه‌ی بعدازظهر را در پارک ادونچر مگازیپ (Adventure Megazip) بگذرانید، جایی که می‌توانید سوار زیپ لاین شده و از بالای درختان پرواز کنید. اگر ماجراجو هستید ولی روی زمین را ترجیح می‌دهید، به سنتوزا سین بلاست سر بزنید. با این چرخ و فلک مجازی چند میلیون دلاری، همه‌ی شور و هیجان واقعی را بدون خطر سقوط از ارتفاع چند صد پایی تجربه خواهید کرد. بسته‌ی 2 در یک کومبو (2 - In - One Combo) را به قیمت کمتر برای هر دو دستگاه سین بلاست و دسپرادوز (Desperados) خریداری کنید. اطلاعات بیش‌تر در باره‌ی جاذبه‌های سنتوزا.

با آرامش در رستوران جاده‌ی ابریشم (Silk Road) واقع در سی آن پالاوان بیچ (Sea On Pawalan Beach) بنشینید و شام بخورید. جالب‌ترین چیز راجع به این رستوران عصر معاصر، آن است که منوی آن بر مبنای مکان‌هایی است که در مسیر سفر مارکوپولو از شمال و جنوب چین تا ونیز در قرن 13 میلادی قرار داشتند. از غذایتان لذت ببرید، ولی حتماً تا ساعت 7:30 شب تمامش کنید چون نباید نمایش بال‌های زمان (Wings Of Time) را از دست بدهید. این نمایش شبانه، ترکیبی از فن آتشکاری و افکت‌های آب و نور است که شب را با جلوه‌های حیرت انگیز خود نورانی می‌کند. اطلاعات بیش‌تر در باره‌ی جاذبه‌های سنتوزا.

روز 3: خلیج مارینا بِی، سنگاپور

مارینا بِی، برخی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری سنگاپور را دارد، پس قطعاً ارزش دارد اگر یکی از روزهای سفرتان را این جا سپری کنید.

از آن جا که روز دوم، گشت و گذارهای زیادی انجام دادید، پس باید گردش در مارینا بی را سر فرصت آغاز کنید. در گردشگاه واترفرانت قدم بزنید و از لندمارک نمادین سنگاپور یعنی مارینا بِی سندز لذت ببرید. اطلاعات بیش‌تر در باره‌ی فعالیت‌های قابل انجام در تفریحگاه مارینا بی سندز.

به سالن نمایش اسپلاناد تیتترز (Esplanade Theatres) بروید و ببینید آیا نمایش خوبی اجرا می‌شود، یا به گشت و گذار در فروشگاه‌های مرکز خرید اسپلاناد مال مشغول شوید. گالری درخت بانیان، فروشگاه آراسته‌ای است که انواع صنایع دستی ساخت صنعتگران محلی عرضه می‌کند و فروشگاه ناتورالیست گرنجر (Naturalist Grandeur) بهترین جا برای خرید لوسیون‌های عطردرمانی یا عطری جدید است که همگی کاملاً طبیعی هستند و روی حیوانات تست نشده‌اند.

هتل فولرتون (Fullerton)، یکی از تاریخی‌ترین هتل‌های سنگاپور، در مارینا بِی قرار دارد پس به آن جا بروید و در رستوران کورت یارد (Courtyard) ناهاری سبک میل کنید. اگر عاشق شکلات هستید و در تعطیلات آخر هفته به آن جا می‌روید، پس جا برای خوردن دسر نگه دارید، چون حسابی لذت خواهید برد. کورت یارد، بوفه‌ی شکلاتی با شهرت جهانی دارد که بی برو برگرد آب دهانتان را راه می‌اندازد. الان در تعطیلات هستید، پس دلی از عزا درآورید. ناهار یا شام درست و حسابی نخورید، جون این بوفه فقط و فقط شکلات دارد! نگران نباشید؛ تا آخر سفرتان با پیاده روی همه را خواهید سوزاند.

بعدازظهر را در سنگاپور فلایر سپری کنید. اگرچه شهرت این مکان به خاطر آن است که بزرگ‌ترین چرخ و فلک دنیاست، اما غیر از سوار شدن در یکی از مخزن‌های مخصوص آن و بالا رفتن بر فراز شهر، کارهای خیلی بیش‌تری می‌توانید انجام دهید. می‌توانید مثل خلبان‌های هواپیما، در یکی از شبیه سازهای پرواز بازی کنید یا دور پیست مسابقه‌ای چرخ بزنید که راننده‌های مسابقه‌ی شبانه‌ی معروف گرندپری فرمول 1 سنگاپور در اتومبیل‌های اسپورت مدل بالا و فوق سریع خود طی می‌کنند.

اگر نتوانستید به فیش اسپای سنتوزا بروید، فرصت دیگری برای این کار در فیش اسپای کنکو خواهید داشت. البته، سوار شدن در چرخ و فلک سنگاپور فلایر را هم از یاد نبرید. غیر از سندز اسکای پارک (Sands Skypark)، هیچ کجای سنگاپور چنین صحنه‌های حیرت آوری نخواهید دید. جزئیات مربوط به فعالیت‌های بالا را می‌توانید در وب سایت سنگاپور فلایر پیدا کنید.

آخر بعدازظهرتان را در پارک مرلیون (Merlion Park) بگذرانید، وقتی که خورشید در حال غروب است و هوا خیلی خنک‌تر می‌شود. این جا، بهترین مکان برای عکاسی از مارینای بی زیبا با پس زمینه‌ی مجسمه‌ی مرلیون و مارینا بی سندز است.

عصرتان را به بوت کوای (Boat Quay) که اسکله‌ای تاریخی در امتداد رودخانه‌ی سنگاپور است، اختصاص دهید. اسکله‌ی کلارک کوای (Clarke Quay)، اندکی دورتر، معمولاً در بین گردشگران بیش‌تر طرفدار دارد ولی در بوت کوای کارهای زیادی می‌توان انجام داد. این جا، رستوران‌های هندی، ایتالیایی و چینی دارد، پس برای انتخاب غذایی مطابق با حال و هوای امروز عصر گزینه‌های زیادی خواهید داشت. یا این که می‌توانید یک بار، طعمی حسابی را امتحان کنید و به رستوران مومبا (Moomba) بروید که تنوع غذایی فراوانی دارد و انواع غذاهای سرتاسر دنیا، از خاورمیانه گرفته تا استرالیا را سرو می‌کند.

بعد از صرف غذایی خوشمزه، موقع استراحت و لذت بردن از منظره‌ی زیبای شب سنگاپور در امتداد رودخانه است. در کلارک کوای سوار قایق شوید و در رودخانه‌ی سنگاپور گشت بزنید تا به مارینا بی برسید. اطلاعات بیش‌تر در باره‌ی گردش در رودخانه سنگاپور.

اگر تمام هفته را زود خوابیده‌اید، حالا می‌توانید بروید کمی برقصید. نگران نباشید، روز چهارمتان روزی آرام در طبیعت خواهد بود، پس امشب تا می‌توانید خوش بگذرانید. نیروگاه سنت جیمز (St. James Power) قطعاً همان جایی است که باید بروید، بدون این که لازم باشد زیاد جست و خیز کنید. وقتی که 11 مکان تفریحی زیر یک سقف بزرگ جمع شده است، چرا باید وقتتان را با رفتن به این جا و آن جا تلف کنید؟ از موسیقی‌های محلی تا لاتین و گروه‌های اجرای زنده، همگی این جا حضور دارند تا به شما خوش بگذرد.

روز 4: آرامش در طبیعت استوایی سنگاپور

تا این جا، حتماً از آن همه ماجرا در سنگاپور خسته شده‌اید، مخصوصاً اگر شب سوم را تا دیروقت شب مشغول رقصیدن بوده باشید. با آن همه جاذبه‌ی گردشگری و هیجان انگیز در سنگاپور، ممکن است خیلی راحت جاذبه‌های طیبعت زیبای این کشور را فراموش کنید.

باغ چینی (Chinese Garden) که باغ‌های جورونگ (Jurong Gardens) نیز نام دارد، مجموعه‌ای حیرت انگیز از باغ‌های سنتی چینی را در پاگودای 7 طبقه‌ی زیبایی با پل قوسی بی نظیر نمایش می‌دهد. در بخش باغ‌های اباندنس (Abundance Gardens)، یکی از جدیدترین باغ‌ها، از دیدن درخت‌های انار 100 ساله‌ای که در بین پیکره‌های نماد 12 برج فلکی چینی قرار گرفته‌اند، شگفت زده خواهید شد. ورود به باغ اصلی و باغ بن سای (Bonsai) آزاد است؛ اما قیمت بلیت ورودی باغ اباندنس و موزه‌ی لاک پشت‌ها‌ی زنده، به ترتیب 2 دلار برای بزرگسالان و 1 دلار برای اطفال و 5 دلار برای بزرگسالان و 3 دلار برای اطفال است.

اگر باغ چینی چندان برایتان جالب نیست، می‌توانید از باغی جدیدتر و بسیار بزرگ‌تر واقع در مارینا بی دید کنید: باغ‌های کنار خلیج.

بقیه بعدازظهر را در پارک پرندگان جورونگ سپری کنید که همان نزدیکی است و یکی از دیدنی‌ترین پارک‌های پرندگان در روی زمین است. گشتی در باغ پام پلازا (Pam Plaza Garden) بزنید و از دیدن قوهای سیاه رنگی که به آرامی در برکه می‌خرامند لذت ببرید، سپس در جایگاه پرندگان افریکن واترفال (African Waterfall Aviary)، بزرگ‌ترین جایگاه پرندگان در دنیا که می‌توان وارد شد و گشت زد، چند عکس عالی و خیره کننده بگیرید. از دیدن بیش از 1500 پرنده‌ی آفریقایی در حال پرواز، در پس زمینه مبهوت کننده‌ی آبشار محظوظ خواهید شد.

به پرندگان غذا بدهید، در نمایشگاه پرندگان شب پرواز گشت بزنید و سوار پانوریل (Panorail) پارک شوید و بعد برای صرف شامی فوری به کافه هاواک (Hawk Cafe) در پارک بروید. جهت برنامه ریزی تور خود، تور پارک پرندگان جورونگ را بررسی کنید.

کسانی که همراه خانواده به تعطیلات آمده‌اند، شاید مایل باشند از مرکز علوم سنگاپور که همان نزدیکی است، دیدن کنند. مرکز علوم سنگاپور، یکی از برترین مراکز علوم دنیا، تجربه‌ای دلنشین و جذاب برای همه‌ی اعضای خانواده فراهم می‌کند. در باره‌ی علوم، فن آوری و ریاضیات چیزهایی یاد خواهید گرفت و در عین حال، از انجام فعالیت‌های علمی لذت فراوان خواهید برد.

بزرگسالان و نیز اطفال از قدم زدن در اکوگاردن لذت خواهند برد؛ جایی که گیاهان بدون دخالت انسان رشد می‌کنند و حشرات بی آنکه رانده شوند، از این گیاهان تغذیه می‌کنند. این باغ، دارای باغ درختان لیمو و باغ میوه کوچکی است. بعد از گشت و گذار در باغ، از رمپ مارپیچی بالا بروید تا به خانه‌ی درختی برسید که والدین موقع بازی کردن بچه‌ها در آن استراحت می‌کنند.

اگر به پرندگان علاقه ندارید، شاید مایل باشید از سافاری رودخانه که جدیدترین جاذبه‌ی سنگاپور است، دیدن کنید. این سافاری درست در کنار سافاری شب قرار گرفته است.

شب خود را به تجربه‌ای واقعاً منحصر به فرد در سافاری شب اختصاص دهید که فرصت کم نظیری برای دیدن عادات شب گردی بیش از 100 گونه حیوان مختلف است. سوار تراموا، از میان دامنه‌های هیمالیا، شبه قاره‌ی هند و دامنه‌های برمه عبور خواهید کرد و سپس پیاده شده و در کوره راه‌های متصل به هم زیر نور ماه قدم خواهید زد. احتمالاً فرصت دیدن بخش مهم این گردش، یعنی نمایش مخلوقات شب (Creatures Of The Night) را از دست نخواهید داد.

اگر بعد از این آرامش، دلتان کمی هیجان می‌خواهد، به تفریحگاه مارینا بِی سندز بروید و چند شرط بندی انجام دهید. فقط همه‌ی پولتان را خرج نکنید، چون روز پنجم روز خرید کردن است.

روز 5: خرید کردن در سنگاپور

سنگاپور برای گردشگران، بهشت خرید کردن است زیرا همه چیز دارد، از مراکز خرید بزرگ گرفته تا بوتیک‌های کوچک روباز، از دستگاه‌های الکترونیکی پیشرفته تا جواهرات ظریف و زیبا، به هر طرف نگاه کنید، انبوهی مبهوت کننده از کالاهای مصرفی خواهید دید.

خرید کردن در روز آخر، فکر خوبی است زیرا دقیقه از مقدار پول باقیمانده برای خرید خبر دارید، پس نگران کم آوردن پول و از دست دادن سایر جاذبه‌ها نخواهید بود.

اکنون، می‌توانید به خیابان اورچارد بروید و همه‌ی پولتان را در فروشگاه‌های آن خرج کنید. برای مراکز خرید سطح بالاتر و معروف‌تر، به مطلب خرید کردن در سنگاپور رجوع کنید. با این حال، اگر می‌خواهید از تجربه‌ای کامل و فرهنگی برخوردار شوید، به محله‌های محله چینی هاو هند کوچک بروید. فاصله‌ی آن‌ها از هم با MRT فقط 6 دقیقه است پس اگر واقعاً مصمم هستید، به دیدن هر دو محله بروید.

محله‌ی هند کوچک، بهترین جا برای خرید اجناس دست ساز اصیل هندی، از جمله ساری‌های خوشرنگ و فرآورده‌های شفابخش آیورودایی است. برای اجناس متداول، مانند جواهرات، وسایل الکترونیکی و پوشاک می‌توانید به مرکز خرید شبانه روزی مصطفی بروید که در اصل یک مگامال است. در آن جا، برخی از ارزان‌ترین سوغاتی‌های سنگاپور نیز عرضه می‌شود.

نکته‌ای در باره وسایل الکترونیکی و سایر اجناس - شاید ارزانی این اجناس وسوسه کننده باشد، ولی هزینه‌ی حمل شان از خریدن آن‌ها در کشور خودتان بیش‌تر است. این جاست که توصیه‌ی "قبل از رفتن، بدانید" اهمیت پیدا می‌کند. قبل از رفتن به تعطیلات، در خصوص هزینه‌های اضافی مانند عوارض گمرکی یا هزینه‌ی حمل پرس و جو کنید. از قیمت اجناس در کشور خودتان اطلاع پیدا کنید تا معلوم شود خرید همان جنس در سنگاپور به صرفه هست یا نه.

اگرچه پیدا کردن اجناس متداول و ارزان هیجان انگیز است، ولی لذت واقعی خرید کردن در کشوری دیگر، در داشتن اجناس منحصر به فردی است که هیچ کس دیگری در محل زندگیتان ندارد. حتماً دوست ندارید تنها خاطره تان از سفر سنگاپور، تلفن‌های جدید و پیشرفته‌ای باشد که ظرف 5 ماه از رده خارج می‌شوند. پس وقت خود را به گشتن در مغازه‌های کوچک‌تر محله‌ی هند کوچک صرف کنید. از پاساژ هند کوچک (Little India Arcade) که مملو از اجناس اصل هندی است، دیدن کنید. در رستوران کومالا ویلاس (Komala Vilas) یکی از غذاهای خیلی گران مخصوص گیاهخواران را میل کنید و جا برای دسرهای قنادی ایندین سوییت (Indian Sweet Shop) بگذارید.

وقتی کارتان در هند کوچک تمام شد، به محله‌ی شهر جینی بروید. از مراکز خرید بزرگی که کالاهای متداول می‌فروشند صرف‌نظر کنید و به بازار اجناس چینی یو هوآ بروید که یک بلوک دورتر از مرکز محله‌ی چینی هااست. این بازار که زمانی هتل بوده، اکنون پاساژی شش طبقه است که اجناس چینی، از داروهای سنتی تا انواع چینی آلات عرضه می‌کند. به لابی طبقه‌ی دوم بروید و از مجموعه‌ی شگفت انگیز چای چینی دیدن کنید که انواع چای فلّه ارزان قیمت تا قوری‌های 80.000 دلاری عرضه می‌کنند.

در فروشگاه بی چنگ هیانگ (Bee Cheng Hiang)، کمی باک کوآ (Bak Kwa)(گوشت خوک باربیکیو)، تازه یا در بسته بندی‌های وکیوم شده برای خود بردارید. در خیابان‌های مملو از مغازه‌ی پاگودا، ساگو (Sago) و ترینگانو (Trengganu) گشت بزنید و پارچه‌های ابریشمی زیبا، جواهرات یشم و تی شرت‌های سوغات سنگاپور انتخاب کنید.

اگر وقت شام تان نرسیده، می‌توانید باز هم بگردید و به مغازه‌ی زنجبیل آبی (Blue Ginger) بروید و حسابی برای چیکن کاری‌هایی که فقط مختص آن هاست، ولخرجی کنید. اگر خرید کردن جیبتان را خالی کرده و دلتان کمی تتوع می‌خواهد، به مرکز مجتمع غذایی محله چینی هابروید و با پرداخت 3 دلار سنگاپور یک بشقاب نودل بخورید.

پس از خرج کردن تمام پول سفر و پرکردن دستتان از ساک‌های خریدی که وزن شان فیل را به گریه می‌اندازد، به هتل برگردید و مشغول جمع کردن وسایلتان شوید. شاید لازم باشد بعضی از خریدها را با باربری ارسال کنید، مخصوصاً اگر هواپیماییتان برای اضافه بار هزینه دریافت می‌کند. قیمت شرکت‌های هواپیمایی معمولاً خیلی گران‌تر از قیمت باربری‌های بین المللی است.

هتل‌های محله‌های هند کوچک، محله چینی هاو خیابان اورچارد را برای توصیه شده‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های این محله‌ها، بررسی کنید.

شاید سفرتان به "شهر شیرها" به پایان رسیده باشد، ولی دستکم مطمئن هستید که توانسته اید ظرف 5 روز انبوهی از فعالیت‌های اکتشافی و فرهنگی انجام دهید.


مقاله مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده است

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

جدیدترین مقالات

 1. تبت فرودگاه ناگچو داگرینگ؛ تبت
 2. تبت فرودگاه نگاری گونسا؛ تبت
 3. تبت فرودگاه شیگاتسه پیس؛ تبت
 4. تبت فرودگاه بین المللی میلین نیینگچی؛ تبت
 5. تبت فرودگاه بین المللی کامدو بانگدا؛ تبت
 6. تبت فرودگاه بین المللی گونکار لهاسا؛ تبت
 7. چین فرودگاه بین المللی شی‌آن شیان یانگ؛ چین
 8. چین فرودگاه بین المللی شیامن؛ چین
 9. چین فرودگاه بین المللی ووهان تیانهه؛ چین
 10. چین فرودگاه بین المللی اورومچی دیووپو؛ چین
 11. چین فرودگاه بین المللی چینگدائو لیوتینگ؛ چین
 12. ترکیه فرودگاه قارص هاراکانی؛ ترکیه
 13. ترکیه فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل؛ ترکیه
 14. ترکیه فرودگاه ارزنجان؛ ترکیه
 15. ترکیه فرودگاه الازیغ؛ ترکیه
 16. ترکیه فرودگاه دیاربکر؛ ترکیه
 17. ترکیه فرودگاه دنیزلی چارداک؛ ترکیه
 18. ترکیه فرودگاه چاناق‌قلعه؛ ترکیه
 19. ترکیه فرودگاه بینگول؛ ترکیه
 20. ترکیه فرودگاه بتمن؛ ترکیه
 21. ترکیه فرودگاه بالیکسیر کوکا سییت؛ ترکیه
 22. ترکیه فرودگاه بالیکسیر؛ ترکیه
 23. ترکیه فرودگاه آیدین؛ ترکیه
 24. ترکیه فرودگاه آلانیا قاضی‌پاشا؛ ترکیه
 25. ترکیه فرودگاه آماسیه مرزیفون؛ ترکیه
 26. ترکیه فرودگاه آغری احمد هانی؛ ترکیه
 27. ترکیه فرودگاه بین المللی ترابزون؛ ترکیه
 28. ترکیه فرودگاه بین المللی شانلی اورفا؛ ترکیه
 29. ترکیه فرودگاه بین المللی سامسون چهارشنبه؛ ترکیه
 30. ترکیه فرودگاه بین المللی نوشهیر کاپادوکیه؛ ترکیه
 31. ترکیه فرودگاه بین المللی مالاتیا ارهاچ؛ ترکیه
 32. ترکیه فرودگاه بین المللی ظفر؛ ترکیه
 33. ترکیه فرودگاه بین المللی قونیه؛ ترکیه
 34. ترکیه فرودگاه بین المللی قیصریه ارکیلت؛ ترکیه
 35. ترکیه فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن؛ ترکیه
 36. ترکیه فرودگاه بین المللی آتاتورک؛ ترکیه
 37. ترکیه فرودگاه بین المللی اگوزلی غازی عینتاب؛ ترکیه
 38. ترکیه فرودگاه بین المللی ارزروم؛ ترکیه
 39. ترکیه فرودگاه بین المللی دالامان؛ ترکیه
 40. ویتنام معرفی مختصر فرودگاه های داخلی ویتنام
 41. ویتنام فرودگاه بین‌المللی دانانگ؛ ویتنام
 42. ویتنام فرودگاه بین‌المللی نوا به؛ ویتنام
 43. ویتنام فرودگاه بین‌المللی تان سون نهات؛ ویتنام
 44. سنگاپور فرودگاه سلتر سنگاپور
 45. سنگاپور فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور
 46. فیلیپین فرودگاه بین المللی ایلوئیلو؛ فیلیپین
 47. فیلیپین فرودگاه بین المللی لائواگ؛ فیلیپین
 48. فیلیپین فرودگاه بین المللی کالیبو؛ فیلیپین
 49. فیلیپین فرودگاه بین المللی فرانسیسکو بانگوی؛ فیلیپین
 50. فیلیپین فرودگاه بین المللی ماکتان - سیبو؛ فیلیپین
 51. فیلیپین فرودگاه بین المللی دیوسدادو ماکاپاگال (کلارک)؛ فیلیپین
 52. فیلیپین فرودگاه بین المللی نینوی آکوئینو؛ فیلیپین
 53. هندوستان فرودگاه کازی نزرول اسلام؛ هند
 54. هندوستان فرودگاه کوچ بیهار؛ هند
 55. هندوستان فرودگاه بهالا؛ هند
 56. هندوستان فرودگاه الله آباد؛ هند
 57. هندوستان فرودگاه گوراکپور؛ هند
 58. هندوستان فرودگاه غیرنظامی کانپور؛ هند
 59. هندوستان فرودگاه پانتنگر؛ هند
 60. هندوستان فرودگاه جولی گرنت؛ هند
 61. هندوستان فرودگاه بهارکوت؛ هند
 62. هندوستان فرودگاه آگرتلا؛ هند
 63. هندوستان فرودگاه نادیرگول؛ هند
 64. هندوستان فرودگاه بگومپت؛ هند
 65. هندوستان فرودگاه توتی کورین؛ هند
 66. هندوستان فرودگاه سالم؛ هند
 67. هندوستان فرودگاه پاتانکوت؛ هند
 68. هندوستان فرودگاه سهنول؛ هند
 69. هندوستان فرودگاه باتیندا؛ هند
 70. هندوستان فرودگاه پودوچری؛ هند
 71. هندوستان فرودگاه اوتکلا؛ هند
 72. هندوستان فرودگاه هیراکود؛ هند
 73. هندوستان فرودگاه برهامپور؛ هند
 74. هندوستان فرودگاه دیماپور؛ هند
 75. هندوستان فرودگاه لنگپوی؛ هند
 76. هندوستان فرودگاه بالجک؛ هند
 77. هندوستان فرودگاه شیلانگ؛ هند
 78. هندوستان فرودگاه ناواپارا؛ هند
 79. هندوستان فرودگاه جهارسوگودا؛ هند
 80. هندوستان فرودگاه غیرنظامی خاجوراهو؛ هند
 81. هندوستان فرودگاه جبالپور؛ هند
 82. هندوستان فرودگاه دیوی اهیلیابای هولکار؛ هند
 83. هندوستان ترمینال هوایی راجماتا ویجایا راج سیندیا؛ هند
 84. هندوستان فرودگاه آگاتی؛ هند
 85. هندوستان فرودگاه کویلون؛ هند
 86. هندوستان فرودگاه میسور؛ هند
 87. هندوستان فرودگاه هوبلی؛ هند
 88. هندوستان فرودگاه بلگائوم؛ هند
 89. هندوستان فرودگاه نظامی جاکور؛ هند
 90. هندوستان فرودگاه سوناری؛ هند
 91. هندوستان فرودگاه دانباد؛ هند
 92. هندوستان فرودگاه کوشک باکولا ریمپچ؛ هند
 93. هندوستان فرودگاه جامو؛ هند
 94. هندوستان فرودگاه شیملا؛ هند
 95. هندوستان فرودگاه گاگال؛ هند
 96. هندوستان فرودگاه کارنال؛ هند
 97. هندوستان فرودگاه هیسار؛ هند
 98. هندوستان فرودگاه سورات؛ هند
 99. هندوستان فرودگاه راجکوت؛ هند
 100. هندوستان فرودگاه پوربندر؛ هند
 101. هندوستان فرودگاه جام نگر؛ هند
 102. هندوستان فرودگاه باونگر؛ هند
 103. هندوستان فرودگاه کاندلا؛ هند
 104. هندوستان فرودگاه بوج؛ هند
 105. هندوستان فرودگاه هارنی سیویل؛ هند
 106. هندوستان فرودگاه سفدرجونگ؛ هند
 107. هندوستان فرودگاه دیو؛ هند
 108. هندوستان فرودگاه سوامی ویوکاناندا؛ هند
 109. هندوستان فرودگاه رایگار؛ هند
 110. هندوستان فرودگاه بیلاسپور؛ هند
 111. هندوستان فرودگاه تزپور؛ هند
 112. هندوستان فرودگاه سیچار؛ هند
 113. هندوستان فرودگاه لیلاباری؛ هند
 114. هندوستان فرودگاه جورهت؛ هند
 115. هندوستان فرودگاه دایبروگار؛ هند
 116. هندوستان فرودگاه پاسیگات؛ هند
 117. هندوستان فرودگاه آلونگ؛ هند
 118. هندوستان فرودگاه ویجایاوادا؛ هند
 119. هندوستان فرودگاه تیروپاتی؛ هند
 120. هندوستان فرودگاه راجاهموندری؛ هند
 121. هندوستان فرودگاه کاداپا؛ هند
 122. هندوستان فرودگاه آگرا؛ هند
 123. هندوستان فرودگاه جیپور؛ هند
 124. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریرا گوپیناز بوردولوئی؛ هند
 125. هندوستان فرودگاه بین المللی ویر سوارکار؛ هند
 126. هندوستان فرودگاه بین المللی کلکته نتاجی سوباش چاندرا بوز؛ هند
 127. هندوستان فرودگاه بین المللی لعل بهادر شاستری؛ هند
 128. هندوستان فرودگاه بین المللی چودری چاران سینگ؛ هند
 129. هندوستان فرودگاه بین المللی راجیو گاندی؛ هند
 130. هندوستان فرودگاه بین المللی تیروچیراپالی؛ هند
 131. هندوستان فرودگاه بین المللی مادورای؛ هند
 132. هندوستان فرودگاه بین المللی کویمباتور؛ هند
 133. هندوستان فرودگاه بین المللی چنای؛ هند
 134. هندوستان فرودگاه بین المللی چیپور؛ هند
 135. هندوستان فرودگاه بین المللی سری گورو رام داس جی؛ هند
 136. هندوستان فرودگاه بین المللی بیجو پاتنایک؛ هند
 137. هندوستان فرودگاه بین المللی ایمپال؛ هند
 138. هندوستان فرودگاه بین المللی دکتر باباساهب آمبدکار؛ هند
 139. هندوستان فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی؛ هند
 140. هندوستان فرودگاه بین المللی راجا بهوجا؛ هند
 141. هندوستان فرودگاه بین المللی تریواندروم؛ هند
 142. هندوستان فرودگاه بین المللی کالیکوت؛ هند
 143. هندوستان فرودگاه بین المللی کوچین؛ هند
 144. هندوستان فرودگاه بین المللی منگلور؛ هند
 145. هندوستان فرودگاه بین المللی کمپگودا؛ هند
 146. هندوستان فرودگاه بین المللی سرینگر؛ هند
 147. هندوستان فرودگاه بین المللی سردار ولابهبهی پتل؛ هند
 148. هندوستان فرودگاه بین المللی گوا؛ هند
 149. هندوستان فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی؛ هند
 150. هندوستان فرودگاه بین المللی گایا؛ هند
 151. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریا گوپیناژ بوردولوئی؛ هند
 152. هندوستان فرودگاه بین المللی بوگاپورام؛ هند
 153. هندوستان فرودگاه بین المللی ویساکاپاتنام؛ هند
 154. ویتنام فعالیتهای سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در ویتنام
 155. ویتنام گردش در ویتنام با تورهای غذا و نوشیدنی
 156. ویتنام فعالیتهای فرهنگی و بازدید از جاذبه های فرهنگی ویتنام
 157. ویتنام سفرهای تفریحی با قایق در دلتای رودخانه مكونگ
 158. ویتنام مسابقه بین المللی آتش بازی دانانگ
 159. ویتنام رویداد دوسالانه‌ی فرهنگی هوئه در ویتنام
 160. ویتنام هفته گردشگری هالونگ
 161. ویتنام فستیوال بزرگ قوم خمر در ویتنام؛ اوك اوم بوك
 162. ویتنام ادای احترام به درگذشتگان در فستیوال كاته ویتنام
 163. ویتنام فستیوال كئو پاگودا در ویتنام
 164. ویتنام فستیوال و مراسم مسابقه گاوها در شهرهای ویتنام
 165. ویتنام فستیوال نیمه پاییز در ویتنام
 166. ویتنام طرز تهیه و پخت نودل سرخ شده با بوك چوبی و گوشت گوساله
 167. ویتنام طرز تهیه و پخت فو با تاس كباب گوساله
 168. ویتنام دانستنی‌های جالب درباره فست فودها در ویتنام
 169. ویتنام استفاده از چاپ استیك در فرهنگ غذایی ویتنام
 170. ویتنام ادویه های رایج در آشپزی ویتنامی
 171. ویتنام فرهنگ غذایی مردم ویتنام
 172. ویتنام فست فودهای بین المللی و بومی ویتنام
 173. ویتنام میوه‌های جالب و منحصر به فرد استوایی در ویتنام
 174. ویتنام برگزاری مراسم عروسی و ماه عسل در ویتنام
 175. ویتنام مدیتیشن و یوگا در خلوت‌گاه‌های بکر و بی نظیر ویتنام
 176. ویتنام فعالیت های تندرستی، اسپا و آب گرم در ویتنام
 177. ویتنام تورها و گشت های پرنده نگری در ویتنام
 178. ویتنام نه منطقه برتر برای راهپیمایی در بهشت رویایی ویتنام
 179. ویتنام طبیعت گردی و تجربه سفر سبز در ویتنام
 180. ویتنام تجربه گلف در ویتنام
 181. ویتنام صخره نوردی در صخره های آهکی خلیج ‌هالونگ
 182. ویتنام آنچه که باید درباره نوشیدنی های ویتنامی بدانید
 183. ویتنام آنچه که باید درباره غذاهای ویتنامی بدانید
 184. ویتنام انواع اقامتگاه کاندو، آپارتمان و عمارتهای تجهیز شده در ویتنام
 185. ویتنام شرایط استفاده از خانه های اجاره ای در ویتنام
 186. ویتنام ویلاها و کلبه های ساحلی و جنگلی از بهترین اقامتگاه های ویتنام
 187. ویتنام سفر به ویتنام با قایق
 188. ویتنام سفر به ویتنام با خودرو
 189. ویتنام سفر به ویتنام با قطار
 190. ویتنام سفر به ویتنام با هواپیما
 191. ویتنام خدمات پستی در ویتنام
 192. ویتنام شبکه تلفن و ارتباطات در ویتنام
 193. ویتنام زبان و الفبای ویتنامی
 194. ویتنام سیاست داخلی و خارجی ویتنام
 195. ویتنام اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه ویتنام
 196. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای رانندگی در هند
 197. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای سفر با قطار در هند
 198. هندوستان سفر در جنوب هند تجربه‌ای دلپذیر از فرهنگی غنی و غذاهای دلپذیر
 199. هندوستان برنامه سفر از شمال شرق هند به نپال و بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی آن
 200. هندوستان برنامه سفر راجستان؛ سفر در شمال فرهنگی هند
 201. هندوستان برنامه سفر مثلث طلایی و ویژگی های برجسته راجستان در هند
 202. هندوستان بازدید از گنجینه های طبیعی کانگچنزونگا و بهترین مناظر از قله‌های برفی هیمالیا
 203. هندوستان گشت و گذار در صومعه های لاداخ و بازدید از قله‌های برفی هیمالیا در شهر لِه
 204. هندوستان تور هند واقعی؛ بازدید از شهرهای تاریخی و پارک‌های ملی بکر هند
 205. هندوستان برنامه سفر بازدید بنگلور و میسور و پارک‌های ملی جنوب هند
 206. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه آبی برای گردشگران در هند
 207. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه زمینی و هوایی برای گردشگران در هند
 208. هندوستان فعالیت‌های سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در هند
 209. هندوستان جشن پوشکار ملا و نمایشگاه سالیانه شتر پوشکار در هند
 210. هندوستان فستیوال سراوانی ملا؛ مشهورترین جشن 30 روزه در معبد دوگهار در هند
 211. هندوستان فستیوال دیوالی؛ جشنواره نورها در هند
 212. هندوستان جشن دوسرا؛ محبوب‌‌‌‌‌ترین فستیوال در سراسر هند
 213. هندوستان جشن گانش چاتورتی در هند
 214. هندوستان جشن جانماشتامی؛ روز تولد کریشنا معروف‌ترین خدای هندوها در هند
 215. هندوستان روز استقلال هند
 216. هندوستان فستیوال آمارنات یاترا در هند
 217. هندوستان فستیوال مارها یا ناگ پانچامی؛ مراسمی به احترام مار سبز افسانه‌‌‌‌ای هزار سر در هند
 218. هندوستان جشن پیمان خواهری و برادری رخشا بندان در هند
 219. هندوستان فستیوال تیج؛ پیام آور فصل باران در هند
 220. هندوستان سفر در داخل هند با هواپیما
 221. هندوستان اطلاعات گمرک و مهاجرت در سفر به هند
 222. هندوستان اطلاعات ویزا و گذرنامه در سفر به هند
 223. هندوستان شرکت های هواپیمایی که به هند پرواز دارند
 224. هندوستان سفر به هند با اتوبوس
 225. هندوستان سفر به هند با خودرو
 226. هندوستان سفر به هند با قطار
 227. فیلیپین طراح مد فیلیپینی فرانسیس لیبیران؛ طراحی بهترین لباس‌های شب
 228. فیلیپین طراح مد فیلیپینی میچ دالچی؛ دختری که کلاه‌های زیادی می پوشد
 229. فیلیپین طراح مد فیلیپینی اِزرا سانتوس؛ آیکون مُد دبی
 230. فیلیپین طراح مد فیلیپینی پویی کویینونِس پروژه‌ی مُد بیلیبید
 231. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مونیک لوئیلیِر طراح لباس عروسی محبوب هالیوود
 232. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مایکل کینکو؛ طراح استثنایی آسیا
 233. فیلیپین رویدادها و فستیوال‌های فیلیپین در ماه ژانویه - بخش اول
 234. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیکو فیلیپینی
 235. فیلیپین طرز تهیه و پخت مورکون فیلیپینی
 236. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف مکادو فیلیپینی
 237. فیلیپین طرز تهیه کرم کارامل به سبک فیلیپینی
 238. فیلیپین طرز تهیه و پخت کاره کاره فیلیپینی
 239. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف کالدرتا فیلیپینی
 240. فیلیپین محدودیت های غذایی و غذاهای حلال در فیلیپین
 241. فیلیپین سبک غذایی فیلیپینی‌ها و رژیم خوراکی ساده و کارآمد
 242. فیلیپین فرهنگ غذایی رایج در میان فیلیپینی ها
 243. فیلیپین آنچه که باید درباره نوشیدنی‌های غیر الکلی فیلیپینی بدانید
 244. فیلیپین تنوع میوه‌های استوایی و دسرهای هیجان انگیز در فیلیپین
 245. تبت مسابقات اسب دوانی در جشن سال نوی تبتی
 246. تبت برنامه سفر گشت و گذار در دشت‌های وسیع و مرتفع گانان لاین در تبت
 247. تبت ماجراجویی‌ها در هزو؛ محل اتصال دشت‌های مرکزی و منطقه تبتی آمدو
 248. تبت برنامه سفر بازدید از شهرهای لینکسیا و زیایهی در تبت
 249. تبت برنامه سفر تمدد اعصاب در مراتع سبز جنوب گانسو؛ تبت
 250. تبت برنامه سفر بازدید از صومعه‌های شیگاتسه؛ دومین شهر بزرگ تبت
 251. تبت گشت و گذار در داتونگ؛ بخش خودمختار کینگهای چین
 252. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش دوم
 253. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش اول
 254. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش دوم
 255. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش اول
 256. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اطلاعات کاربردی در ویتنام
 257. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره نیازمندی های خاص در سفر به ویتنام
 258. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره رویدادها و فستیوالهای ویتنام
 259. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره غذاها و فرهنگ ویتنامی
 260. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره جاذبه های گردشگری و سرگرمی ها در ویتنام
 261. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره بهداشت و امنیت در ویتنام
 262. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره دانگ ویتنام و موضوع پول
 263. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اقامتگاه ها و هتل های ویتنام
 264. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره سفر در داخل ویتنام
 265. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره فرودگاه های ویتنام
 266. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره ویزا و گمرک ویتنام
 267. ویتنام پاسخ به سوالات رایج و اطلاعات بیشتر درباره ویتنام
 268. ویتنام كونگ چی؛ برندی مطرح در لباس‌های باشکوه شب
 269. ویتنام داگما؛ برندی ویتنامی از الیاف كاملا طبیعی
 270. ویتنام ماگون؛ برندی نوظهور در پوشاک زنانه ویتنامی
 271. ویتنام لوسینه؛ برند نوظهور لباس های مدرن زیر ویتنامی
 272. ویتنام مای وِی دکو؛ یكی از بهترین برندهای اقلام خانگی در هوشی‌مین
 273. ویتنام مین هان؛ برنده‌ی ویتنامی جوایز متعدد طراحی در دنیای مد
 274. ویتنام دو مان كوئونگ؛ برجسته‌ترین طراح مدهای گران قیمت در ویتنام
 275. ویتنام ماسیمو فراری؛ طراح ویتنامی بزرگ‌ترین برندهای جهان
 276. ویتنام كای سیلك؛ یکی از موفق‌ترین طراحان مد ویتنام
 277. ویتنام نن گوین كونگ چی؛ طراح ویتنامی با شهرت جهانی
 278. ویتنام مركز خرید میدان سایگون؛ بهشت عاشقان خرید
 279. ویتنام مرکز خرید دایمند پلازا در هوشی‌مین
 280. تبت برنامه سفر بازدید از سرزمین بومی مردم توو در منطقه هاژو تبت
 281. تبت کوه پیمایی در دامنه‌های کوه مقدس و پوشیده از برف میلی در تبت
 282. تبت گشت در اطراف شهر شینینگ؛ دروازه فلات کینگهای تبت
 283. تبت برنامه سفر بازدید از دریاچه مقدس لامو لاتسو در تبت
 284. تبت راهپیمایی اطراف رودخانه یارلونگ تسانگپو تبت؛ مرتفع‌ترین رودخانه جهان
 285. تبت کوه پیمایی در مرتفع‌ترین قله جهان؛ اورست
 286. ویتنام هانوی و هوشی‌مین برترین مقاصد خرید در ویتنام
 287. ویتنام آثار هنری معاصر ویتنام؛ یادگاری و سوغاتی ارزشمند
 288. ویتنام صنایع دستی سنتی و محلی ویتنامی
 289. ویتنام البسه و پوشاک ویتنامی؛ بهترین یادگاری و سوغاتی از ویتنام
 290. ویتنام کشف دیدنی های شگفت انگیز طبیعی و فرهنگی ویتنام در دو هفته
 291. ویتنام برنامه سفر یك هفته ای در شمال ویتنام
 292. ویتنام بازدید از شهر هوشی‌مین در یك هفته
 293. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه - هوی آن در سه روز
 294. ویتنام برنامه سفر بازدید از هانوی در سه روز
 295. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه در سه روز
 296. ویتنام برنامه سفر هوشی‌مین در سه روز
 297. ویتنام فستیوال معبد كی یپ باك در ویتنام
 298. ویتنام فستیوال مبارزه گاو وحشی دو سون در ویتنام
 299. ویتنام روز ملی استقلال ویتنام
 300. ویتنام فستیوال وو لان یا روز مادر ویتنامی
 301. ویتنام فستیوال آفت زدایی در ویتنام
 302. ویتنام مراسم روز جهانی كودك در ویتنام
 303. ویتنام فستیوال معبد با چوآ سو در ویتنام
 304. ویتنام فستیوال بازار عشق كائو وای و عاشقانه های رایج آن در ویتنام
 305. ویتنام فستیوال دهكده مارهای له مات و غذاهای خوشمزه آن در ویتنام
 306. ویتنام روز جهانی كارگر در ویتنام
 307. ویتنام جشن ملی روز اتحاد و همبستگی در ویتنام
 308. ویتنام فستیوال نهنگ‌ها؛ نجات دهندگان ماهیگیران در ویتنام
 309. ویتنام مراسم گرامیداشت و سالمرگ پادشاهان هونگ در ویتنام
 310. ویتنام جشنواره و مسابقه فیل‌ها در سراسر ویتنام
 311. ویتنام فستیوال غذای سرد یا عید مردگان در ویتنام
 312. ویتنام فستیوال چو دونگ تو در ویتنام
 313. ویتنام فستیوال قربانی كردن گاو وحشی در ویتنام
 314. ویتنام تشكر از قدیسان نگهبان در فستیوال رونگ پوك ویتنام
 315. ویتنام فستیوال عاشقانه نویی با در ویتنام
 316. ویتنام کمپینگ و چادر زدن در طبیعت بکر ویتنام
 317. ویتنام شرایط استفاده از مهمانخانه‌ها و اقامتگاه های ارزان قیمت تخت و صبحانه در ویتنام
 318. ویتنام شرایط مسافرخانه ها و پردیس ها در سفر به ویتنام
 319. ویتنام زندگی با اهالی بومی و استفاده از اقامتگاه های بومی در ویتنام
 320. ویتنام اقامتگاه های زیبا و رویایی بوتیک در سواحل و جنگل های انبوه ویتنام
 321. ویتنام اقامتگاه‌های سلامتی و تندرستی و اسپاها در ویتنام
 322. ویتنام آپارتمان‌های اجاره ای و تجهیز شده در شهرهای بزرگ ویتنام
 323. ویتنام آب و هوای ویتنام
 324. ویتنام زیبایی های بکر و رویایی طبیعت ویتنام
 325. ویتنام دین و مذهب در ویتنام
 326. ویتنام ارتباطات غیرکلامی در ویتنام
 327. ویتنام فرهنگ تواضع و فروتنی در ویتنام
 328. ویتنام تاریخ معاصر ویتنام
 329. ویتنام تاریخ ویتنام باستان
 330. ویتنام گاهشمار تاریخ ویتنام
 331. ویتنام ویژگی های منحصر به فرد جغرافیایی ویتنام
 332. ویتنام اطلاعات مفید و مختصر درباره ویتنام
 333. هندوستان پاسخ به سؤالات رایج درباره تلفن ثابت و موبایل در هند
 334. هندوستان سافاری جیپ در اوتارانچال هند
 335. هندوستان دنیای وحشی شرق هیمالیا در هند
 336. هندوستان شکوه جنوب هند در تور طبیعت گردی تپه های مالابار
 337. هندوستان برنامه سفر مخصوص دوستداران یوگا در هند
 338. هندوستان تور سافاری و بازدید از حیات وحشی پارک ملی رویال چیتوان نپال
 339. هندوستان سافاری برای بازدید از ببرهای هندی در پارک‌های ملی هند
 340. هندوستان تورهای بازدید از قبایل چاتیسگار در هند
 341. هندوستان تجربه‌ای تکرار ناشدنی؛ سافاری با فیل‌های عظیم‌الجثه در هند
 342. هندوستان برنامه سفر صید شیر ماهی در شمال هند
 343. هندوستان برنامه سفر بازدید و سافاری حیات وحش شرق هند
 344. هندوستان گشت و گذار در طبیعت هند با پای پیاده
 345. هندوستان تور طبیعت گردی در جنگل‌های انبوه تنمالا در کرالا
 346. هندوستان با تور پرنده نگری هند از تاج محل دیدن کنید
 347. هندوستان تعطیلات آخر هفته در پارک ملی رانتامبور
 348. هندوستان تور پرنده نگری در طبیعت سرزمین هند
 349. هندوستان غنای فرهنگی و تاریخی گوا قدیم در سفری 3 روزه
 350. هندوستان قایقرانی در آب‌های خروشان منطقه کوهستانی ریشیکش
 351. هندوستان زندگی و تفریحات شبانه در هند
 352. هندوستان راس یاترا بزرگ‌ترین فستیوال مذهبی به احترام لرد جاگانات در هند
 353. هندوستان عید فطر در میان مسلمانان هند
 354. هندوستان عید قربان در میان مسلمانان هند
 355. هندوستان فستیوال پورام در هند
 356. هندوستان فستیوال بایساخی؛ جشن برداشت محصول در پنجاب هند
 357. هندوستان فستیوال کوم میلا یا کومبه میلا؛ مهم‌ترین و قدیمی‌‌‌‌‌ترین فستیوال هندو در هند
 358. هندوستان فستیوال ماهاویر جانما کالیاناک؛ جشن تولد مَهاویرا در هند
 359. هندوستان جشن راما نوامی؛ تولد راما در هند
 360. هندوستان کارناوال‌های ماردی گرا؛ سه شنبه‌ی چرب در هند
 361. هندوستان فستیوال هولی؛ جشنواره‌‌ی رنگ‌ها در هند
 362. هندوستان جشن ماها شیوارتری؛ شب بزرگ شیوا در هند
 363. هندوستان فستیوال شناور یا فلوت در هند
 364. هندوستان فستیوال واسانت پانچامی؛ پنجمین روز بهار در هند
 365. هندوستان روز جمهوری؛ اجرای قانون اساسی هند
 366. هندوستان فستیوال سانکرانتی و پونگال؛ برداشت تامیل در هند
 367. هندوستان شرایط سفر زنان تنها در هند
 368. هندوستان سفر به هند با هواپیما
 369. هندوستان زبان و الفبای هندی و شبکه تلفن و ارتباطات در هند
 370. هندوستان سیاست داخلی و خارجی هند
 371. هندوستان اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه هند
 372. هندوستان آب و هوای متنوع هند
 373. هندوستان زیبایی‌های بکر و رؤیایی طبیعت هند
 374. فیلیپین طراح مد فیلیپینی راجو لورل؛ حامی زنان اقلیت و کارآفرینی
 375. فیلیپین طراح مد فیلیپینی جوزی ناتوری؛ از وال استریت تا صحنه‌ی مُد
 376. فیلیپین طراح مد فیلیپینی خوزه پیتوی مورِنو؛ سزار مد آسیا
 377. فیلیپین مهم‌ترین نکات برای خرید در سفر به فیلیپین
 378. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در سیبو؛ فیلیپین
 379. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در مانیل
 380. فیلیپین محبوب‌ترین سوغاتی‌هایی که می‌توان در فیلیپین خرید
 381. فیلیپین برنامه سفر گشت در جزیره باشکوه پالاوان در فیلیپین
 382. فیلیپین غذاهای پرطرفدار خیابانی و ارزان قیمت در فیلیپین
 383. فیلیپین آنچه باید درباره خوراک‌های فیلیپینی به سبک چینی بدانید
 384. فیلیپین انواع رستوران‌ها و فست فودهای زنجیره ای در فیلیپین
 385. فیلیپین انواع غذاهای بین المللی و غربی در فیلیپین
 386. فیلیپین سبک‌ها و روش‌های متنوع آشپزی فیلیپینی
 387. فیلیپین آنچه که باید درباره غذاهای فیلیپینی بدانید
 388. فیلیپین اقامتگاه‌های ارزان قیمت و در دسترس فیلیپین
 389. فیلیپین انواع آپارتمان‌ها و ویلاهای خصوصی در فیلیپین
 390. ویتنام فستیوال ترو ترم در ویتنام
 391. ویتنام فستیوال دژ كو لوآ در ویتنام
 392. ویتنام فستیوال گیونگ در ویتنام
 393. ویتنام فستیوال هوئونگ پاگودا در ویتنام
 394. ویتنام فستیوال بای دن پاگودا در ویتنام
 395. ویتنام سال نو میلادی در ویتنام
 396. ویتنام سال نوی ویتنامی یا عید تت
 397. ویتنام درباره رویدادهای و فستیوال های ویتنام
 398. ویتنام گردشگران سالمند در ویتنام
 399. ویتنام ویتنام بهشتی خوردنی برای گیاه خواران
 400. ویتنام سفر برای بازماندگان جنگ در ویتنام
بیشتر
کمتر

محصولات مرتبط

|

جدیدترین مکان ها

 1. مقبره‌ی فولینگ
 2. مانگروهای لنکاوی
 3. قصر سلطنتی شن‌یانگ
 4. موزه کاخ ملی تایپه | Taipei National Palace Museum
 5. کوهستان علی | Ali Mountain
 6. شهر باید پر شود
 7. منطقه دیدنی کوهستان هنگشان
 8. کندی پنکالان بوجانگ | Candi Pengkalan Bujang
 9. کوهستان ووتای | Wutai
 10. کندی بندانگ دالام بوکیت باتو پاهات | Candi Bendang Dalam
 11. معبد جینکی | Jinci
 12. موزه باستان‌شناسی دره بوجانگ بوکیت باتو پاهات | Bujang Valley Bukit Batu Pahat
 13. معبد شوانگ لین
 14. چشمه‌های آب گرم اولو لگونگ | Ulu Legong
 15. پاگودای چوبی در شهرستان یینگ شیان
 16. مسجد ظهیر
 17. گوک بائو جنیانگ کامپونگ گادینگ | Gok Bau Jeniang Kampung Gadin
 18. پیاده‌رو درختی در سونگای سدیم | Tree Top Walk Sungai Sedim
 19. غارهای دست ساز یون گانگ | Yungang Grottoes
 20. پکان رابو | Koperasi Pekan Rabu
 21. داتای بای لنکاوی
 22. گذرگاه شان‌های گوآن دیوار بزرگ چین | Shanhaiguan
 23. هشت معبد بیرونی
 24. عقاب لنکاوی و پارک لاگندا | Lagenda
 25. گشت‌زنی در رودخانه کیلیم لنکاوی | Kilim
 26. برج رادیو و تلویزیون تیانجین
 27. پارک آبی تیانجین
 28. کوهستان باشیان | Baxian
 29. برج الور ستار | Menara Alor Setar
 30. معبد ملکه آسمان | بهشت
 31. دریاچه دایانگ بونتینگ یا تاسیک دایانگ بونتیگ لنکاوی | Dayang Bunting
 32. کلیسای جامع سنت ژوزف، تیانجین
 33. منطقه دیدنی کوهستان پانشان
 34. پارک دریایی ‌جزیره پایر | Pulau Payar Marine Park
 35. گذرگاه هوآنگ یاگوآن دیوار بزرگ چین
 36. ماشین کابلی لنکاوی
 37. رودخانه های‌هه تیانجین | Haihe
 38. مسجد بزرگ
 39. ساحل ماسه‌های سیاه در جزیره لنکاوی
 40. قلعه داگو | Dagu Fort
 41. جزیره لنکاوی
 42. معبد بودایی دابی | Dabei
 43. پارک ملی ‌جزیره کوکوپ جوهور | Pulau Kukup National Park
 44. موزه ماهیگیران تانجونگ بالو | Tanjung Balau Fishermen Museum
 45. باغ‌وحش جوهور
 46. خیابان فرهنگی باستانی | Ancient Cultural Street
 47. معبد بودای یشمی
 48. دژ قدیمی جوهور یا کوتا جوهور لاما | Kota Johor Lama
 49. مزرعه تمساح تلوک سنگات | Teluk Sengat Crocodile Farm
 50. مرکز مالی جهانی شانگهای
 51. گالری ماوار | Mawar
 52. برج تلویزیونی مروارید شرقی شانگهای
 53. موزه کوتاتینگی | Kota Tinggi Museum
 54. موزه‌ی شانگهای
 55. پارک ملی تانجونگ پیای | Tanjung Piai
 56. باغ یو یوان
 57. خیابان نانجینگ
 58. مسجد سلطان ابوبکر
 59. آبشار کوتاتینگی | Kota Tinggi Waterfall
 60. باند شانگهای
 61. موزه سلطنتی ابوبکر | Muzium Diraja Sultan Abu Bakar
 62. سالن اجتماعات عمومی
 63. باغ وحش چونگ‌کینگ
 64. گونونگ لدانگ، کوه اوفیر | Gunung Ledang Mount Ophir
 65. مرزرعه میوه دیزارو
 66. دره کوتانگ رودخانه یانگ تسه | Qutang
 67. رودخانه یانگ تسه
 68. ساحل دیزارو | Desaru
 69. ‌جزیره اور | Pulau Aur
 70. جزیره‌ی حیرت انگیز راوا | Stunning Rawa Island
 71. ‌جزیره راوا | Pulau Rawa
 72. جزایر سیبو | Pulau Sibu
 73. پارک ملی انداو رومپین | Endau Rompin
 74. کوتا اسکندر جوهور | Kota Iskandar Johor
 75. لگولند | Legoland
 76. پارک باتلاقی | Wetland Park
 77. باغ گیاه شناسی پوتراجایا تامان بوتانی | Putrajaya Botanical Garden Taman Botani
 78. پل پوترا | Putra Bridge
 79. پارک میراث کشاورزی | Agriculture Heritage Park
 80. پِردانا پوترا | Perdana Putra
 81. کاخ دادگستری | Palace Of Justice
 82. باغ دوستی چین - مالزی | The China - Malaysia Friendship Garden
 83. کروز پوتراجایا | Putrajaya Cruise
 84. مسجد پوترا | Putra Mosque
 85. مکان تستی رستوران-1
 86. موزه و نگارخانه‌ی بانک نگارای مالزی
 87. تایلند ساختمان قدیمی بان سینگهاتا
 88. تایلند بان تانگ نانگ اوک
 89. تایلند بان نا سامای
 90. تایلند پرا تات کانگ کائو نویی
 91. تایلند وات ماها تان (یاسوتان)
 92. تایلند وات سوپاتانارام
 93. تایلند وات نانگ بوا
 94. تایلند وات چائنگ
 95. تایلند وات تانگ سی موآئنگ
 96. تایلند پارک ملی پا تائم
 97. تایلند مائه نام سونگ سی
 98. تایلند پارک جنگلی پانوم ساوای
 99. تایلند پارک ملی کائو پرا ویهانس
 100. تایلند وات پا ماها جدی کائو (وات لارن کواد)
 101. تایلند نانگ هان
 102. تایلند پرا تان چوئنگ
 103. تایلند پارک سومدت پرا سریناکاریندرا در رویی ات
 104. تایلند بوئنگ پلان چایی
 105. تایلند وات کلانگ مینگ موئنگ
 106. تایلند وات بوراپا پیرام
 107. تایلند موزه ملی رویی ات
 108. تایلند وات پو چایی
 109. تایلند پل دوستی تایلند-لائوس
 110. تایلند سالا کائو کو یا وات کائک
 111. تایلند پارک جنگلی نامتوگ تاو تو
 112. تایلند ابوسوت چوبی وات پاروئن سونگتام
 113. تایلند وات تام کلانگ فن
 114. تایلند فسیل‌های صدف های چند میلیون ساله
 115. تایلند مقبره شاه نارسوان کبیر
 116. تایلند مزرعه چوکچای
 117. تایلند سد لام پرا پلوئنگ
 118. تایلند کائو پائنگ ما
 119. تایلند پراسات پانوم وان
 120. تایلند وات کاو چان نگام
 121. تایلند سد لام تاکونگ
 122. تایلند پارک ملی کائو یایی
 123. تایلند وات سالا لویی
 124. تایلند باغ‌وحش ناکان راتچاسیما
 125. تایلند پرا تات پانوم
 126. تایلند نامتوک تات تان
 127. تایلند پارک ملی ماکداهان
 128. تایلند هو کائو ماکداهان
 129. تایلند پرا تات نا دان
 130. تایلند منطقه امن و حفاظت شده حیات‌وحش پو لوانگ
 131. تایلند پارک ملی پو روا
 132. تایلند پارک ملی پو کرادوئنگ
 133. تایلند هونگ مون مانگ یا موزه شهر کان کائن
 134. تایلند پارک ملی پو پا
 135. تایلند پارک ملی پو ویانگ
 136. تایلند سد ابولراتانا یا پونگ نیپ
 137. تایلند وات سی بان روانگ
 138. تایلند وات کلانگ
 139. تایلند پاتاساتان فو پو
 140. تایلند مرکز تبلیغات هنری، فرهنگی و گردشگری
 141. تایلند اثر تاریخی پرایا چایسانتان (چائو سومپامیت)
 142. تایلند پرا تات نانگ سام موئن
 143. تایلند مکان مقدس چائو پو پرایا لائه
 144. تایلند سد چالابهورن / سد نام پروم
 145. تایلند پارک ملی تان تان
 146. تایلند اثر تاریخی پرایا پاکدی چامپون (لائه)
 147. تایلند کا سوان تائنگ
 148. تایلند منطقه مقدس بان کاک نگیو (پراسات بان کاک نگیو)
 149. تایلند مرکز فرهنگی پایین شمال شرق
 150. تایلند پارک پرندگان (سوان نوک)
 151. تایلند پارک تاریخی پانوم رانگ
 152. تایلند مرکز هنرهای دستی بان کام پرا
 153. تایلند معبد پرا لاو تپ نیمیت (وات پرا لاو تپ نیمیت)
 154. تایلند پرا مونگکان مینگ موئنگ
 155. تایلند دهکده مو لام
 156. تایلند مرکز صلیب سرخ کائو لان تایی
 157. تایلند جزیره ماک
 158. تایلند جزیره کرادات
 159. تایلند جزیره کام
 160. تایلند ستون شهر
 161. تایلند وات یوتا نیمیت
 162. تایلند وات باپهارام
 163. تایلند جزیره لائویا
 164. تایلند لا لو
 165. تایلند پارک ملی تا پرایا
 166. تایلند پارک ملی پانگ سیدا
 167. تایلند ساکائو و ساکوان
 168. تایلند هات مائه رامپائنگ-بان کان او
 169. تایلند کاو لائم یا
 170. تایلند پرا چدی کلانگ نام (وات ساموت کانگکا یا وات پاک نام)
 171. تایلند جزیره مان نای
 172. تایلند کاو چاماو-پارک ملی کاو ونگ
 173. تایلند او کای- لائم تان
 174. تایلند نامتوک کلانگ پلا کانگ
 175. تایلند وات سارانات تامارام
 176. تایلند سوان سان
 177. تایلند وات پا پرادو
 178. تایلند موزه نمایش سایه های دات بان دان
 179. تایلند مقبره شاه تاکسین
 180. تایلند بنای یادبود سانتون پو
 181. تایلند لائم مائه فیم
 182. تایلند بان فی
 183. تایلند نامتوک تان تیپ
 184. تایلند آبشار تاکرو و آبشار سالادای
 185. تایلند کائنگ هین پوئنگ
 186. تایلند ساختمان چائو پرایا ابهایهوبات
 187. تایلند پارک ملی تاپ لان
 188. تایلند شهر باستانی سی ماهوسوت
 189. تایلند مکان باستانی سا موراکوت
 190. تایلند وات کائو پیچیت
 191. تایلند هنر در بهشت
 192. تایلند --
 193. تایلند وات یاناسانگوارارام وراماهاویهان
 194. تایلند مینی سیام
 195. تایلند جزیره لن
 196. تایلند خانه مقدس حقیقت
 197. تایلند دهکده فیل پاتایا
 198. تایلند بان ساکاوادی
 199. تایلند دنیای زیر آب پاتایا
 200. تایلند ساحل جامتین
 201. تایلند کاو پرا تام ناک یا کاو پرا تات
 202. تایلند جزیره رانگ
 203. تایلند پارک تفریحات ماجراجویانه تری تاپ
 204. تایلند جزیره چانگ نویی
 205. تایلند جزیره نگام
 206. تایلند مزرعه پرورش ببر سی راچا
 207. تایلند باغ‌وحش باز کائو کیاو
 208. تایلند سوان نانگ نوچ (باغ نانگ نوچ)
 209. تایلند بازار شناور پاتایا
 210. تایلند پارک سه پادشاه
 211. تایلند پارک سنگی یک میلیون ساله و مزرعه پرورش تمساح
 212. تایلند موزه بطری
 213. تایلند موُسسه علوم دریایی دانشگاه بوراپا
 214. تایلند ساحل پاتایا
 215. تایلند کائو چی چان
 216. تایلند هات لائم سینگ
 217. تایلند پارک ملی نامتوک پلیو
 218. تایلند وات کاو سوکیم
 219. تایلند کای نوئن وونگ
 220. تایلند بنای یادبود تاکسین مهارات
 221. تایلند توئک دائنگ
 222. تایلند آبشارهای سویی داو
 223. تایلند کلیسای کاتولیک چانتابوری
 224. تایلند مکان مقدس ستون شهر-یالا
 225. تایلند مسجد مرکزی یالا
 226. تایلند وات کاهاپیموک
 227. تایلند چشمه آبگرم بتونگ
 228. تایلند بزرگ‌ترین صندوق پستی تایلند
 229. تایلند دهکده ساکای
 230. تایلند نامتوک لا-اونگ (آبشار رنگین کمان)
 231. تایلند نامتوک تان تو
 232. تایلند جزیره نگای یا جزیره ها یی
 233. تایلند پارک ملی هات چاو مایی
 234. تایلند جزیره کرادان
 235. تایلند جزیره ماک و تام موراکوت (غار زمردین)
 236. تایلند جزیره لیبونگ
 237. تایلند هات یاو
 238. تایلند پارک عمومی کوان تامناک چان
 239. تایلند اولین درخت کائوچو در تایلند
 240. تایلند موزه پرایا راتسادانوپرادیت ماهیسون پاکدی
 241. تایلند تبلیغات حفظ و عمران جزیره چانگ
 242. تایلند پرا بروم تات چایا
 243. تایلند پارک ملی دریایی جزیره انگ تانگ
 244. تایلند جزیره نانگ یوان
 245. تایلند نامتوک ویبهاوادی
 246. تایلند دهکده تربیت میمون‌ها (مدرسه میمون‌ها)
 247. تایلند پارک ملی تایی روم ین
 248. تایلند پارک ملی کائو سوک
 249. تایلند پاک نام تاپی (دهانه رودخانه تاپی)
 250. تایلند مؤسسه مطالعات جنوب تایلند
 251. تایلند موزه پاتامارونگ
 252. تایلند موزه ملی سونگکلا
 253. تایلند جزیره یو
 254. تایلند پل تینسولانود
 255. تایلند دریاچه سونگکلا
 256. تایلند باغ‌وحش سونگکلا
 257. تایلند لائم سامیلا
 258. تایلند پارک ملی تیل بان
 259. تایلند پارک ملی تاروتاو
 260. تایلند موزه ملی ساتان-عمارت کادن
 261. تایلند مسجد جامع ساتان یا مسجد مامبانگ
 262. تایلند پارک ملی لائم سان
 263. تایلند جزیره پایام
 264. تایلند نقطه ویکتوریا یا کا سونگ
 265. تایلند هات چان دامری
 266. تایلند پارک ملی نامتوک نگاو
 267. تایلند نامتوک تان پت
 268. تایلند نامتوک پانیابان
 269. تایلند چشمه های آبگرم و پارک عمومی راکساوارین
 270. تایلند چشم انداز کاتا کارن
 271. تایلند هات کارن
 272. تایلند هات سورین
 273. تایلند جزیره مرجانی هی
 274. تایلند موزه پوکت تایهوا
 275. تایلند بنای تاریخی دو قهرمان
 276. تایلند هات پاتونگ
 277. تایلند جزیره راچا
 278. تایلند هات نایی هان
 279. تایلند هات کامالا
 280. تایلند هات کاتا
 281. تایلند لائم پرومتپ
 282. تایلند نامتوک تاموت
 283. تایلند جزیره سی و جزیره ها
 284. تایلند وات تام کاها ساوان
 285. تایلند نامتوک پرایوان
 286. تایلند عمارت پرایا تاکارات (چوای)
 287. تایلند چشمه های آبگرم بان بو دان
 288. تایلند نامتوک سائنگ تانگ
 289. تایلند نامتوک هین لات
 290. تایلند وات رات اپاتام یا وات بانگ ریانگ
 291. تایلند پارک ملی کاو لاک لام رو
 292. تایلند جزیره تاپو (جزیره جیمز باند)
 293. تایلند پارک ملی کائو لامپی هات تایی موآئنگ
 294. تایلند خلیج پانگ نگا یا پارک ملی پانگ نگا
 295. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سیمیلان
 296. تایلند هات کائو لاک
 297. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سورین
 298. تایلند شهر باستانی یارانگ
 299. تایلند وات مانچارینتاواپیویهان
 300. تایلند مؤسسه هنری فرهنگی کالایانیواتانا
 301. تایلند هات واسوکری
 302. تایلند هات کالالای
 303. تایلند مرکز مطالعات طبیعی یارنینگ
 304. تایلند گورستان کائو مائه ایم کو نیاو
 305. تایلند بان یاکانگ
 306. تایلند بان تان
 307. تایلند آبشار چات وارین
 308. تایلند مرکز مطالعات و پژوهش طبیعت جنگلی مردابی سیریندهورن پیت
 309. تایلند جزیره یائو
 310. تایلند هات ناراتات
 311. تایلند پارک ملی کائو لوانگ
 312. تایلند ائو کانوم
 313. تایلند آبشار سی کیت
 314. تایلند وات پرا ماهاتات وراماهاویهان
 315. تایلند ساحل غار پرانانگ
 316. تایلند تال وائک یا دریای جدا شده
 317. تایلند جزیره پودا
 318. تایلند جزیره هونگ
 319. تایلند ساحل ناپارات تارا
 320. تایلند نامتوک ران کلانگ تام
 321. تایلند موزه وات کلانگ تام
 322. تایلند پارک ملی تان بوک ترانی
 323. تایلند پارک ملی کائو پانوم پنچا
 324. تایلند پا پرو تا پوم کلانگ سونگ نام
 325. تایلند برکه زمردین
 326. تایلند ائو نانگ
 327. تایلند کائو کاناپ نام
 328. تایلند جزیره تائو
 329. تایلند وات پراتات ساوی
 330. تایلند پارک ملی دریایی جزیره چامپون
 331. تایلند جزیره مافراو
 332. تایلند وات پرادوئم
 333. تایلند وات کائو فا سالا لوی
 334. تایلند موزه ملی چامپون
 335. تایلند ائو تانگ ماکام
 336. تایلند وات پا للای
 337. تایلند وات نو پاتونگکان یا وات ماکام نو
 338. تایلند وات کائه
 339. تایلند مرکز تبلیغات صنعتی منطقه
 340. تایلند پارک ملی پو تویی
 341. تایلند تام وروان
 342. تایلند بوئنگ چاواک
 343. تایلند دهکده‌های بوفالو
 344. تایلند برج بانهارن-جامسی
 345. تایلند وات پرا پرانگ و کوره های باستانی
 346. تایلند موزه ملی این بوری
 347. تایلند وات بات
 348. تایلند وات نا پراتات
 349. تایلند وات پرا نان چاکراسی وراویهان
 350. تایلند وات ساوانپ اروم
 351. تایلند پرا پاتا نیراروکانتارای چایوات چاتوراتیت
 352. تایلند وات پرا پاتاچای
 353. تایلند مزارع گل‌های آفتابگردان
 354. تایلند تام دائو کاو کائه
 355. تایلند پارک ملی نامتوک چت سائو نویی
 356. تایلند مواک لک اربورتوم
 357. تایلند مزرعه تمساح و باغ‌وحش
 358. تایلند وات ساتاتام
 359. تایلند وات بان لائم یا وات پت ساموت وراهیوان
 360. تایلند کلیسای مریم مقدس یا اتسانا ویهان مائپرا بانگکوئت
 361. تایلند پارک یادبود شاه راما دوم
 362. تایلند وات امپاوان چتیارام
 363. تایلند بازار شناور امپاوا
 364. تایلند وات کولا مانی
 365. تایلند بنای بادبود دوقلوهای چانگ-انگ سیامی و موزه قایق
 366. تایلند دان هوی لات
 367. تایلند زیارتگاه پان تایی نوراسینگ
 368. تایلند مرکز آموزش علوم ساموت ساکان
 369. تایلند وات یایی کام پراسات
 370. تایلند موزه اراوان
 371. تایلند ساحل بانگ پو
 372. تایلند بازار شناور بانگ نامپوئنگ
 373. تایلند موزه نیروی دریایی
 374. تایلند چشمه آبگرم بو کلاوئنگ
 375. تایلند بازار شناور دامنوئن سادواک
 376. تایلند موزه ملی راتچابوری
 377. تایلند پرانبوری
 378. تایلند کائو چانگ کراچوک
بیشتر
کمتر

عضویت در خبرنامه

+