وضعیت کاربر : مهمان

بازگشت :

محصولات

|

هتل و محل اقامت در ویتنام

همه چیز درباره هتل و محل اقامت در ویتنام و هانوی هتل های ارزان هانوی هایفونگ و هوشی مین لیست کامل هتلهای ویتنام و هانوی هتلهای ارزان ویتنام هتل4ستاره

جهان در کیف

انواع هتل ها و درجه بندی آنها در مقصد توریستی ویتنام

به دلیل افزایش تعداد گردشگران، تعداد سکونت‌گاه‌ها نیز در ویتنام برای برآورده کردن این نیازها افزایش یافته است. می‌توانید در اینجا سرویس‌های متنوعی از مهمانسراهای ارزان گرفته تا هتل‌های 5 ستاره پیدا کنید. به‌عنوان یک قاعده کلی شهرهای بزرگ گزینه‌های بیشتری را نسبت به شهرهای کوچک فراهم می‌کنند. همچنین در شهرهای کوچک پیدا نمودن هتل‌های خوب دشوارتر است. برخلاف بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی، یک میدان مرکزی برای گرد آمدن جاذبه‌های گردشگری و سکونت‌گاه‌ها وجود ندارد و این جاذبه‌ها در مناطق مختلف شهری پراکنده شده‌اند. برای مثال در شهر هانوی، در حالی که منطقه قدیمی شهر هانوی سکونت‌گاه‌هایی با لوازم قدیمی فراهم می‌کنند مهمانسراها و هتل‌های نزدیک دریاچه غربی، مناظر تماشایی از بزرگ‌ترین دریاچه‌ی هانوی را ارائه می‌دهند. انتظار پرداخت حداقل 5 دلار برای مهمانسراهای ارزان و 150 دلار برای هتل‌های لوکس را داشته باشید.
نظر
جهان در کیف

زندگی با اهالی بومی و استفاده از اقامتگاه های بومی در ویتنام

اقامت در هتل‌های محلی کوچک روش خوبی برای آشنایی با فرهنگ کشور مورد بازدید است اما اگر می‌خواهید از زندگی روزانه مردم محلی بیشتر بدانید، گزینه‌ای بهتر از صرف چند روز به‌عنوان یک مهمان خانگی نخواهد بود. البته که این سبک مسافرت برای همه مناسب نیست. محل اقامت می‌تواند یک خانه ساده ساخته شده از چوب باشد که کف آن فرشی برای خواب انداخته شده است، ممکن است دوش به‌صورت آب سرد باشد و هیچ تهویه مطبوعی نیز وجود نداشته باشد... اما اگر اندکی حس ماجراجویی و یک ذهن باز داشته باشید به‌زودی درخواهید یافت که ارزش این تجربه منحصربه‌فرد بسیار بیشتر از سختی‌های جزئی آن است. همچنین بزودی خواهید فهمید که اقامت خانگی یک روش تبادل فرهنگی دو طرفه است چراکه همانطور که شما علاقمند به شناخت فرهنگ میزبان هستید آنها نیز علاقمند به دانستن درباره فرهنگ شما هستند. آوردن چند عکس از محل زندگی خود را فراموش نکنید. آماده باشید که به‌عنوان مهمان وارد شده و به‌عنوان دوست خارج شوید.
نظر
جهان در کیف

ویلاها و کلبه های ساحلی و جنگلی از بهترین اقامتگاه های ویتنام

اجاره کردن یک خانه کامل در تعطیلات به‌ویژه وقتی تعداد افراد گروه زیاد باشد ممکن است مشکل باشد. بعلاوه هنگام تشخیص تفاوت بین خانه، کلبه و ویلا، اصطلاحات مورد استفاده ممکن است تا حدودی گیج کننده باشند. هر چند این اصطلاحات مشابه هم هستند اما هر یک با دیگری تفاوت دارد و آنچه که برای یک خانواده مناسب است ممکن است برای خانواده دیگر مناسب نباشد. بهتر است قبل از جستجوی اجاره محلی برای گذراندن تعطیلات، این تفاوت‌ها را بشناسید چراکه پس از عقد قرارداد اجاره، اگر فهمیدید خانه اجاره شده مطابق خواسته شما نیست و خواستید آن را برگردانید بسیاری از مالکان از شما جریمه خواهند گرفت. اجاره مسکن در آگهی‌های طبقه بندی شده و یا آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌شود اما یک اجاره‌کننده هوشمند می‌تواند مواردی از اجاره را در سایت eBay در استراحت‌گاه‌های محبوب و مکان‌های گذران تعطیلات پیدا کند. تفاوت بین خانه، کلبه و ویلا را بشناسید تا بهترین محل را برای گذراندن تعطیلات خانوادگی در دریا یا خشکی بیابید.
نظر