وضعیت کاربر : مهمان

پاسخ به سوالات رایج و اطلاعات بیشتر درباره ویتنام


امتیاز :

| 5 از 1 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا لاگین فرمائید

پاسخ به سوالات رایج درباره سفر به ویتنام از قبیل میزان بار مجاز، بیمه مسافرتی، ممنوعیت و محدودیت در کالاهایی که می‌توانیم با خود به ویتنام ببریم یا از آنجا همراه خود بیاوریم، آب و هوا و بهترین زمان برای سفر به ویتنام و پوشاک مناسب و بسیاری سوالات دیگر

آیا محدودیتی برای نوع بار مسافران وجود دارد؟

خطوط هوایی داخلی دارای محدودیت‌های وزنی هستند. در اکثر خطوط هوایی داخلی و ارزان می‌توانید فقط یک چمدان و یا کوله پشتی با حداکثر وزن 20 کیلوگرم و یک کیف دستی با وزن 5 الی 7 کیلوگرم را بدون هزینه حمل نمایید. برای اضافه وزن هزینه بیشتری دریافت می‌شود.

در واقع هیچ‌گونه محدودیت وزنی در سفرهای ما وجود ندارد، ولی پیشنهاد می‌کنیم سبک سفر کرده و یک چمدان یا کوله‌پشتی همراه با کیف دستی یا کیسه‌ای که وسایل مورد استفاده روزانه ضروری مانند دوربین، آب آشامیدنی، کاغذ توالت، کلاه، کرم‌های ضد آفتاب و غیره را نگهداری می‌نماید حمل کنید. ضروری است برای هر کدام از چمدان‌ها یا کیف‌های خود قفل داشته باشید. بدون داشتن قفل، کارکنان راه‌آهن و خطوط هوایی و در برخی موارد کارکنان هتل از حمل آن خودداری می‌نمایند.

در سفر به ویتنام چه وسایلی باید همراه خود بیاوریم؟

در سفر به ویتنام بهتر است بار سبک داشته باشید. یک چمدان با اندازه متوسط و یک کوله‌پشتی و یا کیف دستی فضای کافی برای وسایلی که لازم دارید یا احتمالاً در ویتنام خواهید خرید را فراهم می‌کند.

مکان‌های بسیار زیادی برای فروش وسایل مورد نیاز در شهرهای هانوی و هوشی‌مین وجود دارد و نیازی به نگرانی درباره خرید وسایل مورد نیاز نخواهید داشت. اگر وسیله‌ای را فراموش کردید که با خود بیاورید به‌راحتی می‌توانید در ویتنام آن را بخرید. قبل از اینکه خانه خود را ترک نمایید موارد زیر را چک کنید:

• لباس‌های سبک و لباس‌هایی که به‌سرعت خشک می‌شوند بهترین گزینه برای ماه‌های تابستان هستند و لباس‌های گرم‌تر برای ماه‌های زمستانی مورد نیاز می‌باشند. کلاه‌های ضد آفتاب، لباس شنا و ژاکت‌های بارانی بسیار سبک گزینه‌های مناسب دیگری به شمار می‌روند.

• مدارک مسافرت: پاسپورت، ویزا، بیمه مسافرت، بلیط هواپیما (بهتر است آنها را اسکن نموده و برای خود ایمیل کنید تا در صورت مفقود شدن بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.)

• مقتضیات بهداشتی، داروها و بیمه مسافرت را چک کنید.

• چراغ قوه، ساعت هشداردهنده، عینک آفتابی، مواد دافع حشرات، جعبه کمک‌های اولیه کوچک و لوازم استحمام شخصی.

• پول: دلار یا چک‌های مسافرتی یا کارت‌های اعتباری

• کت بارانی یا چتر، کفش‌های پیاده‌روی با کیفیت مناسب برای کلیه سفرهای راهپیمایی مورد نیاز هستند.

• قفل‌های کابلی یا قفل‌های معمولی برای چمدان‌ها.

• دوربین با باطری اضافی و شارژر آن همراه با کارت‌ حافظه مورد نیاز.

بیمه‌های مسافرتی؟ آیا این بیمه‌ها را باید قبل از مسافرت و در کشور خود تهیه کنیم؟

شرکت فوت‌پرینت نهایت تلاش خود را برای حفاظت و ایمن نگه داشتن شما انجام می‌دهد ولی برای محافظت بیشتر از خود سعی نمایید بیمه مسافرتی خود را در کشور خود و قبل از مسافرت به ویتنام تهیه کنید. داشتن بیمه مسافرتی برای کلیه شرکت‌کنندگان در تورهای ما اجباری است. بیمه‌های سفر در مواقع اورژانسی پزشکی که نیاز به خارج ساختن افراد از کشور وجود دارد بسیار مفید هستند. بیمه سفر کلیه هزینه‌های پزشکی و بیمارستان و همچنین هزینه‌های آتی مربوط به تصادفات احتمالی رخ دهنده برای دارنده بیمه را در محدوده زمانی مشخص پوشش می‌دهد. همچنین هزینه‌ بیماری‌های غیر قابل پیش‌بینی در مدت زمان اعتبار بیمه سفر مورد پوشش خواهد بود. لطفاً قبل از خرید هر گونه بیمه سفر کلیه شرایط و نحوه ارائه خدمات بیمه‌ای مربوط به آن را به دقت مطالعه کنید.

تعطیلات رسمی در ویتنام چه زمان‌هایی هستند؟

در زیر تعطیلات رسمی ویتنام را مشاهده می‌کنید. هتل‌ها و وسایل مسافرت در این زمان‌ها به دلیل استفاده مردم بومی و خانواده‌هایشان شلوغ خواهد بود.

• 30 ‌آوریل: روز آزادی سایگون.

• 1 می: روز بین‌المللی کارگر

• 19 می: سالروز تولد هوشی‌مین

• 2 سپتامبر: روز ملی ویتنام

توضیح: همانند بسیاری از کشورهای دیگر اگر تعطیل رسمی در تعطیلات پایانی هفته قرار گیرد این تعطیلی در اولین دوشنبه آتی اعمال می‌شود. در این روزها فوت پرینت نیز تعطیل خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کسانی که می‌توانید در روزهای تعطیل با آنها ارتباط برقرار کنید با ما تماس بگیرید.

آیا در اکثر مناطق ویتنام هوا گرم و مرطوب است؟

• ویتنام شمالی دارای دو نوع آب هوا است. گرم و مرطوب در تابستان‌ها (24 الی 40 درجه سانتی‌گراد) و سرد و خشک در زمستان‌ها (16 الی 23 درجه سانتی‌گراد).

• مناطق ساحلی در ویتنام مرکزی معتدل‌تر از نواحی جنوبی هستند (اگرچه باران‌های سنگینی را نیز تجربه می‌کنند). نواحی مرکزی و ارتفاعات معمولاً سردتر هستند. آب هوا در ماه‌های مه تا سپتامبر، گرم و تا حد زیادی خشک است. در اواخر سپتامبر بادهای موسمی تغییر کرده و بارندگی‌های بالایی را به ارمغان می‌آورند.

• ویتنام جنوبی در اکثر طول سال دارای آب و هوای گرم و مرطوب است. در ماه‌های مه تا نوامبر درجه حرارت هوا در محدوده 24 الی 41 درجه و در ماه‌های دسامبر الی ‌آوریل در محدوه 22 الی 33 درجه سانتی‌گراد است.

چه نوع لباس‌هایی باید با خود به همراه داشته باشیم؟

در زیر لیست کوچکی از لباس‌های مناسبی که می‌توانید با خود بیاورید ارائه شده است:

• شلوار راحت و کوتاه

• پیراهن، تیشرت و حتی پیراهن آستین بلند (برای نواحی که دارای پشه هستند مانند دلتای مکونگ).

• لباس شنا (برای سواحل و خلیج هالونگ).

• صندل‌های مناسب و همچنین کفش پیاده‌روی مناسب.

با این وجود انتخاب‌ها بیشتر به ناحیه‌ای که می‌خواهید به آن مسافرت نمایید و همچنین نوع فعالیتی که در آنجا انجام خواهید داد بستگی دارد. توجه نمایید که هوا ممکن است در ماه‌های زمستان در ویتنام شمالی بسیار سرد باشد (نوامبر الی مارس). همچنین در نواحی مرتفع مرکزی (دالات) نیز هوا سرد خواهد بود. شما به ژاکت گرم مناسبی برای این وقت از سال نیاز خواهید داشت. دمای میانگین در این ماه‌ها 15 درجه سانتی‌گراد است ولی می‌تواند تا 3 درجه نیز سردتر شود.

راهنمایی: در صورتیکه لباس کافی با خود همراه نیاورده‌ یا چیزی را فراموش کرده‌اید نگران نباشید. در کلیه مقصد‌ها در ویتنام فروشگاه‌های لباس با قیمت‌های مناسب برای خرید وجود دارد.

بهترین زمان برای مسافرت به ویتنام چه زمانی است؟

ویتنام در محدوده‌ای به طول 1800 کیلومتر تا سواحل شرقی شبه جزیره هندو چین گسترده شده است و استان‌های آن آب و هوای مختلفی را تجربه می‌کنند.

• فصل زمستان در شمال از نوامبر تا ‌آوریل ادامه می‌یابد و دمای میانگین 16 درجه سانتی‌گراد است. بقیه سال به‌عنوان تابستان طبقه‌بندی می‌شود و با باران‌های شدید و طوفان‌های گاه و بیگاه همراه است.

• فصل بارندگی در ماه‌های مه تا اکتبر در جنوب ادامه می‌یابد. ولی به هر حال بارندگی در طول تمام روز به ندرت رخ می‌دهد. بعد از بارندگی سریعاً همه چیز خشک می‌شود. فصل خشک معمولاً بین ماه‌های نوامبر تا ‌آوریل است.

• بخش‌های مرکزی ویتنام در ماه مه تحت تأثیر فصل موسمی جنوب غربی که از طرف لائوس وارد می‌شود قرار می‌گیرند.

• در ماه ژوئن هوا به‌شدت گرم و مرطوب می‌شود که به همراه خود گردبادها و طوفان‌هایی به وجود می‌آورد.

• در طول ماه‌های نوامبر و دسامبر در برخی اوقات بارندگی‌های طولانی اتفاق می‌افتد. هرچند در این ماه‌ها معمولاً بیشترین تعداد گردشگر به کشور وارد می‌شود.

• هوا در طول ماه‌های فوریه و ژانویه به‌صورت گاه گدار ابری و بارانی است.

بهترین زمان برای تور بلند مدت از شمال به جنوب ویتنام در طول ماه‌های ژانویه الی ‌آوریل است. برای افرادی که تعطیلات در سواحل و لذت بردن از آب‌های گرم و آفتاب گرفتن در سواحل مرکزی در تابستان را مدنظر دارند ماه‌های مه تا اکتبر پیشنهاد می‌گردد.

مسافرت در ماه‌های موسمی چگونه است؛ آیا مشکلاتی به وجود می‌آورد یا خیر؟

در طول ماه‌های موسمی (معمولاً در بین ماه‌های ژوئن، جولای و آگوست) مناطق شمالی بارنگی‌های شدیدی را تجربه می‌کنند ولی در مناطق جنوبی بارندگی کمی رخ می‌دهد و بیشتر اوقات ابرهای پراکنده که با بادهای ناگهانی آورده می‌شوند باعث کاهش نور محیط و تاریکی آسمان می‌شوند. بارنگی معمولاً 1 تا 2 ساعت طول می‌کشد و سپس هوا آفتابی شده و آب و هوای خنک و تازه‌ای را به وجود می‌آورد. در این مواقع معمولاً سیل‌های کوچکی در برخی مکان‌ها مانند هانوی رخ می‌دهد که زیاد مشکل‌زا و جدی نیستند و معمولاً در مدت چند دقیقه برطرف می‌شوند.

در این زمان‌ها معمولاً افراد کمی مسافرت می‌کنند و شما می‌توانید از تخفیف‌هایی که تورها و سرویس‌های مختلف ارائه می‌دهند استفاده کنید. ولی توجه نمایید که در برخی مناطق به علت وجود باران‌های شدید یا گردباد ممکن است برخی مواقع به مدت چند روز (معمولاً کمتر از دو روز) زمین‌گیر شوید.

برخی تورهای کوتاه به مناطق شمالی و جنوبی پیشنهاد می‌شود ولی همچنان باید آب و هوا را مدنظر قرار دهید. قویاً توصیه می‌کنیم در فصل‌های موسمی، مدت زمان بیشتری را در مناطق مرکزی ویتنام برای تعطیلات در سواحل بگذرانید. سواحل مرجانی باشکوه و مکان‌های دیدنی مانند هوئی آن (Hoi An)، هوئه (Hue) و می‌سان (My Son) مناطق بسیار مناسبی برای سفر هستند.

تابستان‌ها هوا تا چه حد در ویتنام گرم می‌شود؟

دمای هوا در ویتنام بالا است. میانگین دمای سالیانه حدود 22 الی 27 درجه سانتی‌گراد است ولی در مناطق مختلف این میانگین متغیر می‌باشد. در شهر هانوی میانگین دما 23 درجه است ولی در تابستان‌ها دما تا 35 درجه یا بیشتر افزایش می‌یابد.

در شهر هوشی‌مین میانگین دما 26 درجه است و در تابستان‌ها به حدود 30 الی 35 درجه می‌رسد. در شهرهای هوئه (Hue) و دانانگ (Danang) دما در حدود 29 الی 36 درجه است.

در برخی مناطق مانند دالات (Dalat) و ساپا (Sapa) حداکثر دما در تابستان‌ها برابر 20 درجه است و در برخی مواقع دمای هوا تا صفر نیز کاهش می‌یابد.

در زمستان هوا تا چه میزان در ویتنام سرد می‌شود؟

در واقع ممکن است هوا سرد شود. دمای زمستان‌ها در شمال در ماه‌های دسامبر و ژانویه به پایین‌ترین حد خود می‌رسد. در مناطق کوهستانی شمالی مانند ساپا (Sapa)، موک چائو (Moc Chau)، سان لا (Son La)، تام دائو (Tam Dao) و هوانگ لین سان (Hoang Lien Son) دمای هوا می‌تواند تا صفر درجه کاهش یافته و برف ببارد.

در طول روز در مناطقی که هوا خیلی سرد است، شما به‌احتمال زیاد اقدام به پیاده‌روی یا قدم زدن می‌کنید، لذا سردی هوا مشکل بزرگی نبوده و حتی لذت‌بخش است. زمانی که آفتاب در افق ناپدید شده و شب فرا می‌رسد به اهمیت گرمکن و زیرپوش بلندی که همراه خود آورده‌اید پی خواهید برد. به خاطر داشته باشید که در این مواقع، لباس‌های پنبه‌ای خود را در خانه بگذارید.

بقیه مناطق در ویتنام (هانوی، خلیج هالونگ، دانانگ، سایگون) دارای هوای بسیار معتدل در زمستان هستند. ویتنام روزهای پاک و شب‌های خنک دارد بنابراین مسافرت در آن لذت بخش است و کمتر اتفاق می‌افتد که آب و هوا مشکلی به وجود آورد.

راهنمایی: در بسیاری از هتل‌ها سیستم خنک‌کننده اتاق به سیستم گرمایشی نیز مجهز است و در صورت لزوم می‌توانید از آن استفاده کنید.

سیستم الکتریسیته در ویتنام چگونه است؟

ویتنام دارای سیستم الکتریسیته 127 – 220 ولت با فرکانس 50 هرتز است. بسیاری از پریزهای برق در ویتنام دارای دوشاخه‌های موازی تخت و یا دوشاخه‌های فرانسوی (استوانه‌ای) و یا دوشاخه‌های موازی تخت با اتصال به زمین هستند. اگر وسیله برقی شما از نوع دیگری از دوشاخه استفاده می‌کند، می‌توانید به‌راحتی در کلیه مناطق توریستی و یا فرودگاه ها آداپتور مربوطه را خریداری کنید.

سرویس‌دهنده‌های موبایل در ویتنام؟

سرویس‌دهنده‌های بزرگ در ویتنام عبارت‌اند از: Mobile Phone، Vina Phone، Viettel، S-Phone و E-Telephone. دو شرکت Vina Phone و Viettel دو سرویس‌دهنده برتر با پوشش وسیع در سراسر ویتنام و با کیفیت عالی هستند. می‌توانید در کلیه فروشگاه‌ها سیم کارت یا شارژ مربوطه را به‌راحتی خریداری کنید. قیمت‌ها متفاوت است.

راهنمایی: گوشی شما باید از حالت قفل خارج شده باشد تا بتواند سیم‌کارت‌های بین المللی (ویتنام) را بپذیرد. اگر گوشی خود را به‌صورت قراردادی با شرکت‌های ارائه‌دهنده سرویس تلفن همراه در کشور خود تهیه نموده باشید شانس اینکه گوشی شما از حالت قفل خارج شود بعید است.

در زمان مسافرت به ویتنام چگونه به اینترنت دسترسی داشته باشیم؟

در ویتنام بدون اینکه هزینه زیادی بپردازید می‌توانید به اینترنت دسترسی یابید. در زیر برخی از روش‌ها ارائه می‌شود:

1- خرید سیم کارت

با استفاده از این روش می‌تواند به‌صورت 24 ساعته به اینترنت دسترسی داشته باشید. اگر دارای موبایل یا وسیله دیگری نظیر تبلت و نظایر آن هستید که قابلیت پذیرش سیم کارت را دارند می‌توانید با قرار دادن سیم کارت در آن به اینترنت دسترسی داشته و یا تماس تلفنی برقرار کنید. سیم کارت را در اکثر فروشگاه‌ها می‌توانید تهیه نمایید. اکثر آنها سیم‌کارت پیش‌پرداخت با اینترنت 3G هستند که قیمت‌های پایین از 40000 تا 80000 دونگ ویتنام (تقریباً 2 الی 3 دلار آمریکا) برای یک ماه دارند. ولی برخی نکات برای شما وجود دارد: شما باید سیم‌کارت خود را از برندهای مشهور مانند Viettel, Mobifone و Vinaphone خریداری کنید. تمامی آنها از پهنای باند Mhz 1800/900 استفاده می‌کنند لذا مطمئن شوید که سیم‌کارت با گوشی شما تطابق داشته باشد.

قفل گوشی شما باید باز شود تا بتوانید از ارائه‌دهنده متفاوت سرویس موبایل استفاده کنید.

2- استفاده از وای فای رایگان

برخی مناطق توریستی در ویتنام نظیر دا لانگ، دا لات، هوشی‌مین، هانوی و هالونگ دارای سیستم‌های وای فای رایگان هستند که به وسیله دولت ارائه می‌شود. ولی به خاطر داشته باشید که هر وسیله الکترونیکی فقط می‌تواند 20 دقیقه در روز از اینترنت استفاده کند. درباره کیفیت اینترنت نمی‌توان مطمئن بود ولی بهرحال رایگان هستند.

3- استفاده از وای فای در کافه‌ها

به هر حال برخی اوقات نوشیدنی سفارش می‌دهید. کلیه کافه رستوران‌ها در ویتنام سیستم وای فای برای مشتریان خود ارائه می‌دهند. فقط باید یک استکان قهوه سفارش دهید و از پیشخدمت نحوه استفاده از وای فای را بپرسید. آنها رمز مربوطه را به شما ارائه خواهند داد.

4- استفاده از اینترنت در کافی‌نت‌ها:

کافی‌نت‌ها در ویتنام محبوب هستند. می‌توانید با دادن 4000 دونگ ویتنام (تقریباً 2 دلار آمریکا) به مدت 1 ساعت از اینترنت استفاده نمایید. بسیار آسان است، این‌طور نیست؟ اما ممکن بسیار پر سر و صدا باشد چراکه افراد مراجعه‌کننده، نه تنها به اینترنت دسترسی دارند بلکه بازی‌های کامپیوتری نیز انجام می‌دهند. در برخی مواقع ممکن است صدای جیغ نیز بشنوید.

چه سوغاتی‌هایی می‌توان از ویتنام به خانه آورد؟

ویتنام دارای سوغاتی‌های متنوع و کم وزن است که به‌راحتی قابل حمل و نقل هستند. این سوغاتی‌ها را می‌توانید در کلیه مناطق گردشگری پیدا کنید هرچند در هانوی و سایگون تنوع آنها بیشتر است.

ابریشم، چه به‌صورت لباس‌های ابریشمی و چه به‌صورت پارچه، اولویت اول لیست خرید برای بسیاری از مسافران است. شهر هوئی آن (Hoi An) در ویتنام مرکزی به‌عنوان مرکز خرید لباس‌های دوخته شده توسط خیاط شناخته شده است ولی می‌توانید خیاط‌های بسیار مناسبی نیز در هانوی در امتداد هانگ جائی (Hang Gai) و همچنین سایگون بیابید. پارچه‌های نخی با نقش‌های بسیار زیبا و همچنین تیشرت‌هایی با انواع مختلف طراحی، گزینه‌های دیگر برای سوغاتی هستند.

صنایع دستی سنتی عبارت‌اند از لاک و الکل، کالاهای تزئین شده با صدف مرواریدی، کلاهای مخروطی، کنده‌کاری روی چوب دارچین و کافور، زنگ‌های بودایی برنزی و ابزارآلات موسیقی. عروسک‌های آبی نیز یادگاری خوبی می‌توانند باشد. پارچه‌های تهیه شده توسط اقلیت‌های قومی مختلف یا به‌صورت متری و یا در قالب کیف، کیف پول یا کلاه قابل خریداری هستند. گروه‌های اقلیتی در جنوب سبدهای بسیار زیبا و پیپ بامبو تولید می‌کنند.

ویتنام دارای هنرهای تجسمی بالنده‌ی زیبایی است که برخی هنرمندان رقم‌های بالایی برای آن ارائه می‌کنند بنابراین باید مراقب موارد تقلبی باشید. گالری‌های هنری در هانوی، سایگون، هوئه و هوئی آن، کارهای خلق شده توسط هنرمندان کمتر شناخته شده را با رقم‌های مناسبی ارائه می‌کنند. از کارت‌های تبریک دوست داشتنی که با دست نقاشی شده‌اند نیز بی‌خبر نمانید.

توجه داشته باشید که محدودیت‌های صادراتی بر کلیه لوازمی که دارای ارزش فرهنگی و یا تاریخی هستند از جمله کارهای هنری و یا هر شیئی که بالاتر از 50 سال قدمت دارد، اعمال می‌شود. برای خروج هر یک از این اقلام شما نیاز به اجازه نامه صادرات دارید. حتی در مورد کالاهایی که بازسازی مدرن از نمونه‌های قدیمی هستند نیز بهتر است مجوز دریافت کنید چراکه ماموران گمرکی کمتر می‌توانند این موارد را از هم تشخیص دهند.

آیا زبان در ویتنام مشکل‌ساز است یا دانستن انگلیسی کافی است؟

به نظر می‌رسد که کلیه افراد در ویتنام در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند. استانداردها بسیار بالا رفته است درحالی که این کشور چیزی بیشتر از 10 سال است که به روی گردشگران گشوده شده است. بسیار از افراد جوان و همچنین کسانی که در صنعت گردشگری فعالیت می‌کنند به مقدار کافی انگلیسی می‌دانند که بتوانند در سطوح پایه با دیگران گفتگو نمایند. افرادی که بهتر انگلیسی صحبت می‌کنند را بیشتر در جنوب (میراث بازمانده از حضور آمریکایی‌ها) مشاهده می‌کنید ولی حتی در این مناطق نیز انتظار نداشته باشید که در هر رستوران کوچک و یا فروشگاه و مناطق دور افتاده از مسیرهای گردشگری بتوانید فردی که انگلیسی می‌داند پیدا کنید. در این مواقع داشتن کتاب جملات ویتنامی مفید خواهد بود.

افراد بالای 60 سال مخصوصاً در مناطق شمالی خیلی خوب با لهجه‌ فرانسوی قدیمی صحبت می‌کنند. برخی از شمالی‌ها نیز ممکن است روسی یا آلمانی صحبت کنند که مربوط به‌جایی است که برای تحصیل یا کار فرستاده شده‌اند.

اگر مشکل اساسی در ارتباط با دیگران دارید ممکن است نوشتن مطلب به انگلیسی کمک کند. در جاهای دورافتاده شاید یکی این نوشته را برده و فردی را که انگلیسی بلد است را پیدا کند و بدین ترتیب مشکل حل شود.

باوجود اینکه مطمئن هستیم با دانستن انگلیسی می‌توانید کار خود را در ویتنام انجام دهید، ارزش دارد که برخی از جملات ویتنامی را قبل از آمدن به ویتنام یاد بگیرید. تلفظ ممکن است کمی مشکل باشد اما غیر از این مسئله، زبان ویتنامی یک زبان خاص پیچیده محسوب نمی‌شود. برخی عبارات استاندارد (مانند سلام، تشکر کردن، قیمت این چند است؟ و خداحافظی) به‌راحتی قابل یادگیری هستند. یادگیری اعداد نیز می‌تواند کمک حال باشد و دیگر لازم نیست از افراد بخواهید که قیمت یا زمان را روی کاغذ برای شما بنویسند.

آیا سیستم پستی ویتنام قابل اعتماد است؟ سیستم‌های ارتباطی دیگر چطور؟

این سیستم، کُند اما در حالت کلی قابل اطمینان است. نامه‌ها و کارت‌های پستی که از ویتنام صادر می‌شوند به مدت 4 روز تا یک ماه تا رسیدن به مقصد زمان می‌برند که به محل اقامت شما بستگی دارد. بدیهی است ارسال نامه از مناطق حومه زمان بیشتری می‌برد.

فرستادن بسته‌های پستی پیچیدگی‌های بیشتری دارد مخصوصاً زمانی که کارمند پست تصمیم بگیرد تمامی اجناس را بررسی کند. توجه نمایید که رمان یا دیگر نوشته‌ها در مورد ویتنام که در خارج از کشور چاپ شده باشند می‌توانند مشکل‌ساز باشند و حتی در برخی مواقع عوارض گمرکی برای برخی اقلام از قبیل سی‌دی دریافت می‌شود. تا حد امکان هر چیزی را بدون بسته‌بندی و در اندازه کوچک به اداره پست ببرید: بعد از بررسی و پر کردن مقداری فرم (ممکن است مقداری هزینه برای فرم‌ها اخذ شود)، وسایل برای شما بسته‌بندی خواهد شد. پست زمینی کم‌هزینه‌ترین نوع پست است که زمانی برابر 1 الی 4 ماه طول خواهد کشید که بستگی به مقصد و مسیر ارسال دارد. تا این زمان تمامی بسته‌هایی که برای اروپا ارسال کرده‌ام در نهایت به مقصد رسیده است.

ارتباط تلفنی با خارج از ویتنام بسیار پرهزینه است بنابراین گزینه‌های مناسب‌تر، استفاده از از فاکس و ایمیل خواهد بود. تقریباً در نزدیکی کلیه هتل‌ها و ادارات پست خدمات فاکس ارائه می‌شود هرچند قیمت‌ها در ادارات پست ارزان‌تر است. در هر دو، هزینه دریافت فاکس کم و در حدود 5000 الی 10000 دونگ است. اگر نام هتل شما در فاکس دریافتی نوشته شده باشد، اداره پست بدون دریافت هزینه اضافی فاکس را به هتل مربوطه تحویل می‌دهد. در حال حاضر دسترسی به اینترنت در کلیه شهرهای بزرگ، مخصوصاً در کافه‌های مسافرتی فراهم است. نرخ‌ها متفاوت بوده و از 400 تا 1000 دونگ برای هر دقیقه تغییر می‌کند.


مقاله مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده است

مکان مرتبطی برای این مقاله ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

جدیدترین مقالات

 1. تبت فرودگاه ناگچو داگرینگ؛ تبت
 2. تبت فرودگاه نگاری گونسا؛ تبت
 3. تبت فرودگاه شیگاتسه پیس؛ تبت
 4. تبت فرودگاه بین المللی میلین نیینگچی؛ تبت
 5. تبت فرودگاه بین المللی کامدو بانگدا؛ تبت
 6. تبت فرودگاه بین المللی گونکار لهاسا؛ تبت
 7. چین فرودگاه بین المللی شی‌آن شیان یانگ؛ چین
 8. چین فرودگاه بین المللی شیامن؛ چین
 9. چین فرودگاه بین المللی ووهان تیانهه؛ چین
 10. چین فرودگاه بین المللی اورومچی دیووپو؛ چین
 11. چین فرودگاه بین المللی چینگدائو لیوتینگ؛ چین
 12. ترکیه فرودگاه قارص هاراکانی؛ ترکیه
 13. ترکیه فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل؛ ترکیه
 14. ترکیه فرودگاه ارزنجان؛ ترکیه
 15. ترکیه فرودگاه الازیغ؛ ترکیه
 16. ترکیه فرودگاه دیاربکر؛ ترکیه
 17. ترکیه فرودگاه دنیزلی چارداک؛ ترکیه
 18. ترکیه فرودگاه چاناق‌قلعه؛ ترکیه
 19. ترکیه فرودگاه بینگول؛ ترکیه
 20. ترکیه فرودگاه بتمن؛ ترکیه
 21. ترکیه فرودگاه بالیکسیر کوکا سییت؛ ترکیه
 22. ترکیه فرودگاه بالیکسیر؛ ترکیه
 23. ترکیه فرودگاه آیدین؛ ترکیه
 24. ترکیه فرودگاه آلانیا قاضی‌پاشا؛ ترکیه
 25. ترکیه فرودگاه آماسیه مرزیفون؛ ترکیه
 26. ترکیه فرودگاه آغری احمد هانی؛ ترکیه
 27. ترکیه فرودگاه بین المللی ترابزون؛ ترکیه
 28. ترکیه فرودگاه بین المللی شانلی اورفا؛ ترکیه
 29. ترکیه فرودگاه بین المللی سامسون چهارشنبه؛ ترکیه
 30. ترکیه فرودگاه بین المللی نوشهیر کاپادوکیه؛ ترکیه
 31. ترکیه فرودگاه بین المللی مالاتیا ارهاچ؛ ترکیه
 32. ترکیه فرودگاه بین المللی ظفر؛ ترکیه
 33. ترکیه فرودگاه بین المللی قونیه؛ ترکیه
 34. ترکیه فرودگاه بین المللی قیصریه ارکیلت؛ ترکیه
 35. ترکیه فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن؛ ترکیه
 36. ترکیه فرودگاه بین المللی آتاتورک؛ ترکیه
 37. ترکیه فرودگاه بین المللی اگوزلی غازی عینتاب؛ ترکیه
 38. ترکیه فرودگاه بین المللی ارزروم؛ ترکیه
 39. ترکیه فرودگاه بین المللی دالامان؛ ترکیه
 40. ویتنام معرفی مختصر فرودگاه های داخلی ویتنام
 41. ویتنام فرودگاه بین‌المللی دانانگ؛ ویتنام
 42. ویتنام فرودگاه بین‌المللی نوا به؛ ویتنام
 43. ویتنام فرودگاه بین‌المللی تان سون نهات؛ ویتنام
 44. سنگاپور فرودگاه سلتر سنگاپور
 45. سنگاپور فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور
 46. فیلیپین فرودگاه بین المللی ایلوئیلو؛ فیلیپین
 47. فیلیپین فرودگاه بین المللی لائواگ؛ فیلیپین
 48. فیلیپین فرودگاه بین المللی کالیبو؛ فیلیپین
 49. فیلیپین فرودگاه بین المللی فرانسیسکو بانگوی؛ فیلیپین
 50. فیلیپین فرودگاه بین المللی ماکتان - سیبو؛ فیلیپین
 51. فیلیپین فرودگاه بین المللی دیوسدادو ماکاپاگال (کلارک)؛ فیلیپین
 52. فیلیپین فرودگاه بین المللی نینوی آکوئینو؛ فیلیپین
 53. هندوستان فرودگاه کازی نزرول اسلام؛ هند
 54. هندوستان فرودگاه کوچ بیهار؛ هند
 55. هندوستان فرودگاه بهالا؛ هند
 56. هندوستان فرودگاه الله آباد؛ هند
 57. هندوستان فرودگاه گوراکپور؛ هند
 58. هندوستان فرودگاه غیرنظامی کانپور؛ هند
 59. هندوستان فرودگاه پانتنگر؛ هند
 60. هندوستان فرودگاه جولی گرنت؛ هند
 61. هندوستان فرودگاه بهارکوت؛ هند
 62. هندوستان فرودگاه آگرتلا؛ هند
 63. هندوستان فرودگاه نادیرگول؛ هند
 64. هندوستان فرودگاه بگومپت؛ هند
 65. هندوستان فرودگاه توتی کورین؛ هند
 66. هندوستان فرودگاه سالم؛ هند
 67. هندوستان فرودگاه پاتانکوت؛ هند
 68. هندوستان فرودگاه سهنول؛ هند
 69. هندوستان فرودگاه باتیندا؛ هند
 70. هندوستان فرودگاه پودوچری؛ هند
 71. هندوستان فرودگاه اوتکلا؛ هند
 72. هندوستان فرودگاه هیراکود؛ هند
 73. هندوستان فرودگاه برهامپور؛ هند
 74. هندوستان فرودگاه دیماپور؛ هند
 75. هندوستان فرودگاه لنگپوی؛ هند
 76. هندوستان فرودگاه بالجک؛ هند
 77. هندوستان فرودگاه شیلانگ؛ هند
 78. هندوستان فرودگاه ناواپارا؛ هند
 79. هندوستان فرودگاه جهارسوگودا؛ هند
 80. هندوستان فرودگاه غیرنظامی خاجوراهو؛ هند
 81. هندوستان فرودگاه جبالپور؛ هند
 82. هندوستان فرودگاه دیوی اهیلیابای هولکار؛ هند
 83. هندوستان ترمینال هوایی راجماتا ویجایا راج سیندیا؛ هند
 84. هندوستان فرودگاه آگاتی؛ هند
 85. هندوستان فرودگاه کویلون؛ هند
 86. هندوستان فرودگاه میسور؛ هند
 87. هندوستان فرودگاه هوبلی؛ هند
 88. هندوستان فرودگاه بلگائوم؛ هند
 89. هندوستان فرودگاه نظامی جاکور؛ هند
 90. هندوستان فرودگاه سوناری؛ هند
 91. هندوستان فرودگاه دانباد؛ هند
 92. هندوستان فرودگاه کوشک باکولا ریمپچ؛ هند
 93. هندوستان فرودگاه جامو؛ هند
 94. هندوستان فرودگاه شیملا؛ هند
 95. هندوستان فرودگاه گاگال؛ هند
 96. هندوستان فرودگاه کارنال؛ هند
 97. هندوستان فرودگاه هیسار؛ هند
 98. هندوستان فرودگاه سورات؛ هند
 99. هندوستان فرودگاه راجکوت؛ هند
 100. هندوستان فرودگاه پوربندر؛ هند
 101. هندوستان فرودگاه جام نگر؛ هند
 102. هندوستان فرودگاه باونگر؛ هند
 103. هندوستان فرودگاه کاندلا؛ هند
 104. هندوستان فرودگاه بوج؛ هند
 105. هندوستان فرودگاه هارنی سیویل؛ هند
 106. هندوستان فرودگاه سفدرجونگ؛ هند
 107. هندوستان فرودگاه دیو؛ هند
 108. هندوستان فرودگاه سوامی ویوکاناندا؛ هند
 109. هندوستان فرودگاه رایگار؛ هند
 110. هندوستان فرودگاه بیلاسپور؛ هند
 111. هندوستان فرودگاه تزپور؛ هند
 112. هندوستان فرودگاه سیچار؛ هند
 113. هندوستان فرودگاه لیلاباری؛ هند
 114. هندوستان فرودگاه جورهت؛ هند
 115. هندوستان فرودگاه دایبروگار؛ هند
 116. هندوستان فرودگاه پاسیگات؛ هند
 117. هندوستان فرودگاه آلونگ؛ هند
 118. هندوستان فرودگاه ویجایاوادا؛ هند
 119. هندوستان فرودگاه تیروپاتی؛ هند
 120. هندوستان فرودگاه راجاهموندری؛ هند
 121. هندوستان فرودگاه کاداپا؛ هند
 122. هندوستان فرودگاه آگرا؛ هند
 123. هندوستان فرودگاه جیپور؛ هند
 124. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریرا گوپیناز بوردولوئی؛ هند
 125. هندوستان فرودگاه بین المللی ویر سوارکار؛ هند
 126. هندوستان فرودگاه بین المللی کلکته نتاجی سوباش چاندرا بوز؛ هند
 127. هندوستان فرودگاه بین المللی لعل بهادر شاستری؛ هند
 128. هندوستان فرودگاه بین المللی چودری چاران سینگ؛ هند
 129. هندوستان فرودگاه بین المللی راجیو گاندی؛ هند
 130. هندوستان فرودگاه بین المللی تیروچیراپالی؛ هند
 131. هندوستان فرودگاه بین المللی مادورای؛ هند
 132. هندوستان فرودگاه بین المللی کویمباتور؛ هند
 133. هندوستان فرودگاه بین المللی چنای؛ هند
 134. هندوستان فرودگاه بین المللی چیپور؛ هند
 135. هندوستان فرودگاه بین المللی سری گورو رام داس جی؛ هند
 136. هندوستان فرودگاه بین المللی بیجو پاتنایک؛ هند
 137. هندوستان فرودگاه بین المللی ایمپال؛ هند
 138. هندوستان فرودگاه بین المللی دکتر باباساهب آمبدکار؛ هند
 139. هندوستان فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی؛ هند
 140. هندوستان فرودگاه بین المللی راجا بهوجا؛ هند
 141. هندوستان فرودگاه بین المللی تریواندروم؛ هند
 142. هندوستان فرودگاه بین المللی کالیکوت؛ هند
 143. هندوستان فرودگاه بین المللی کوچین؛ هند
 144. هندوستان فرودگاه بین المللی منگلور؛ هند
 145. هندوستان فرودگاه بین المللی کمپگودا؛ هند
 146. هندوستان فرودگاه بین المللی سرینگر؛ هند
 147. هندوستان فرودگاه بین المللی سردار ولابهبهی پتل؛ هند
 148. هندوستان فرودگاه بین المللی گوا؛ هند
 149. هندوستان فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی؛ هند
 150. هندوستان فرودگاه بین المللی گایا؛ هند
 151. هندوستان فرودگاه بین المللی لوکپریا گوپیناژ بوردولوئی؛ هند
 152. هندوستان فرودگاه بین المللی بوگاپورام؛ هند
 153. هندوستان فرودگاه بین المللی ویساکاپاتنام؛ هند
 154. ویتنام فعالیتهای سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در ویتنام
 155. ویتنام گردش در ویتنام با تورهای غذا و نوشیدنی
 156. ویتنام فعالیتهای فرهنگی و بازدید از جاذبه های فرهنگی ویتنام
 157. ویتنام سفرهای تفریحی با قایق در دلتای رودخانه مكونگ
 158. ویتنام مسابقه بین المللی آتش بازی دانانگ
 159. ویتنام رویداد دوسالانه‌ی فرهنگی هوئه در ویتنام
 160. ویتنام هفته گردشگری هالونگ
 161. ویتنام فستیوال بزرگ قوم خمر در ویتنام؛ اوك اوم بوك
 162. ویتنام ادای احترام به درگذشتگان در فستیوال كاته ویتنام
 163. ویتنام فستیوال كئو پاگودا در ویتنام
 164. ویتنام فستیوال و مراسم مسابقه گاوها در شهرهای ویتنام
 165. ویتنام فستیوال نیمه پاییز در ویتنام
 166. ویتنام طرز تهیه و پخت نودل سرخ شده با بوك چوبی و گوشت گوساله
 167. ویتنام طرز تهیه و پخت فو با تاس كباب گوساله
 168. ویتنام دانستنی‌های جالب درباره فست فودها در ویتنام
 169. ویتنام استفاده از چاپ استیك در فرهنگ غذایی ویتنام
 170. ویتنام ادویه های رایج در آشپزی ویتنامی
 171. ویتنام فرهنگ غذایی مردم ویتنام
 172. ویتنام فست فودهای بین المللی و بومی ویتنام
 173. ویتنام میوه‌های جالب و منحصر به فرد استوایی در ویتنام
 174. ویتنام برگزاری مراسم عروسی و ماه عسل در ویتنام
 175. ویتنام مدیتیشن و یوگا در خلوت‌گاه‌های بکر و بی نظیر ویتنام
 176. ویتنام فعالیت های تندرستی، اسپا و آب گرم در ویتنام
 177. ویتنام تورها و گشت های پرنده نگری در ویتنام
 178. ویتنام نه منطقه برتر برای راهپیمایی در بهشت رویایی ویتنام
 179. ویتنام طبیعت گردی و تجربه سفر سبز در ویتنام
 180. ویتنام تجربه گلف در ویتنام
 181. ویتنام صخره نوردی در صخره های آهکی خلیج ‌هالونگ
 182. ویتنام آنچه که باید درباره نوشیدنی های ویتنامی بدانید
 183. ویتنام آنچه که باید درباره غذاهای ویتنامی بدانید
 184. ویتنام انواع اقامتگاه کاندو، آپارتمان و عمارتهای تجهیز شده در ویتنام
 185. ویتنام شرایط استفاده از خانه های اجاره ای در ویتنام
 186. ویتنام ویلاها و کلبه های ساحلی و جنگلی از بهترین اقامتگاه های ویتنام
 187. ویتنام سفر به ویتنام با قایق
 188. ویتنام سفر به ویتنام با خودرو
 189. ویتنام سفر به ویتنام با قطار
 190. ویتنام سفر به ویتنام با هواپیما
 191. ویتنام خدمات پستی در ویتنام
 192. ویتنام شبکه تلفن و ارتباطات در ویتنام
 193. ویتنام زبان و الفبای ویتنامی
 194. ویتنام سیاست داخلی و خارجی ویتنام
 195. ویتنام اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه ویتنام
 196. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای رانندگی در هند
 197. هندوستان بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای سفر با قطار در هند
 198. هندوستان سفر در جنوب هند تجربه‌ای دلپذیر از فرهنگی غنی و غذاهای دلپذیر
 199. هندوستان برنامه سفر از شمال شرق هند به نپال و بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی آن
 200. هندوستان برنامه سفر راجستان؛ سفر در شمال فرهنگی هند
 201. هندوستان برنامه سفر مثلث طلایی و ویژگی های برجسته راجستان در هند
 202. هندوستان بازدید از گنجینه های طبیعی کانگچنزونگا و بهترین مناظر از قله‌های برفی هیمالیا
 203. هندوستان گشت و گذار در صومعه های لاداخ و بازدید از قله‌های برفی هیمالیا در شهر لِه
 204. هندوستان تور هند واقعی؛ بازدید از شهرهای تاریخی و پارک‌های ملی بکر هند
 205. هندوستان برنامه سفر بازدید بنگلور و میسور و پارک‌های ملی جنوب هند
 206. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه آبی برای گردشگران در هند
 207. هندوستان ورزش‌ها و فعالیت‌های ماجراجویانه زمینی و هوایی برای گردشگران در هند
 208. هندوستان فعالیت‌های سرگرمی و آموزشی برای گردشگران در هند
 209. هندوستان جشن پوشکار ملا و نمایشگاه سالیانه شتر پوشکار در هند
 210. هندوستان فستیوال سراوانی ملا؛ مشهورترین جشن 30 روزه در معبد دوگهار در هند
 211. هندوستان فستیوال دیوالی؛ جشنواره نورها در هند
 212. هندوستان جشن دوسرا؛ محبوب‌‌‌‌‌ترین فستیوال در سراسر هند
 213. هندوستان جشن گانش چاتورتی در هند
 214. هندوستان جشن جانماشتامی؛ روز تولد کریشنا معروف‌ترین خدای هندوها در هند
 215. هندوستان روز استقلال هند
 216. هندوستان فستیوال آمارنات یاترا در هند
 217. هندوستان فستیوال مارها یا ناگ پانچامی؛ مراسمی به احترام مار سبز افسانه‌‌‌‌ای هزار سر در هند
 218. هندوستان جشن پیمان خواهری و برادری رخشا بندان در هند
 219. هندوستان فستیوال تیج؛ پیام آور فصل باران در هند
 220. هندوستان سفر در داخل هند با هواپیما
 221. هندوستان اطلاعات گمرک و مهاجرت در سفر به هند
 222. هندوستان اطلاعات ویزا و گذرنامه در سفر به هند
 223. هندوستان شرکت های هواپیمایی که به هند پرواز دارند
 224. هندوستان سفر به هند با اتوبوس
 225. هندوستان سفر به هند با خودرو
 226. هندوستان سفر به هند با قطار
 227. فیلیپین طراح مد فیلیپینی فرانسیس لیبیران؛ طراحی بهترین لباس‌های شب
 228. فیلیپین طراح مد فیلیپینی میچ دالچی؛ دختری که کلاه‌های زیادی می پوشد
 229. فیلیپین طراح مد فیلیپینی اِزرا سانتوس؛ آیکون مُد دبی
 230. فیلیپین طراح مد فیلیپینی پویی کویینونِس پروژه‌ی مُد بیلیبید
 231. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مونیک لوئیلیِر طراح لباس عروسی محبوب هالیوود
 232. فیلیپین طراح مد فیلیپینی مایکل کینکو؛ طراح استثنایی آسیا
 233. فیلیپین رویدادها و فستیوال‌های فیلیپین در ماه ژانویه - بخش اول
 234. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیکو فیلیپینی
 235. فیلیپین طرز تهیه و پخت مورکون فیلیپینی
 236. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف مکادو فیلیپینی
 237. فیلیپین طرز تهیه کرم کارامل به سبک فیلیپینی
 238. فیلیپین طرز تهیه و پخت کاره کاره فیلیپینی
 239. فیلیپین طرز تهیه و پخت بیف کالدرتا فیلیپینی
 240. فیلیپین محدودیت های غذایی و غذاهای حلال در فیلیپین
 241. فیلیپین سبک غذایی فیلیپینی‌ها و رژیم خوراکی ساده و کارآمد
 242. فیلیپین فرهنگ غذایی رایج در میان فیلیپینی ها
 243. فیلیپین آنچه که باید درباره نوشیدنی‌های غیر الکلی فیلیپینی بدانید
 244. فیلیپین تنوع میوه‌های استوایی و دسرهای هیجان انگیز در فیلیپین
 245. تبت مسابقات اسب دوانی در جشن سال نوی تبتی
 246. تبت برنامه سفر گشت و گذار در دشت‌های وسیع و مرتفع گانان لاین در تبت
 247. تبت ماجراجویی‌ها در هزو؛ محل اتصال دشت‌های مرکزی و منطقه تبتی آمدو
 248. تبت برنامه سفر بازدید از شهرهای لینکسیا و زیایهی در تبت
 249. تبت برنامه سفر تمدد اعصاب در مراتع سبز جنوب گانسو؛ تبت
 250. تبت برنامه سفر بازدید از صومعه‌های شیگاتسه؛ دومین شهر بزرگ تبت
 251. تبت گشت و گذار در داتونگ؛ بخش خودمختار کینگهای چین
 252. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش دوم
 253. ترکیه تور پیاده روی در شهر جدید استانبول - بخش اول
 254. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش دوم
 255. ترکیه تور پیاده روی در بازارهای استانبول- بخش اول
 256. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اطلاعات کاربردی در ویتنام
 257. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره نیازمندی های خاص در سفر به ویتنام
 258. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره رویدادها و فستیوالهای ویتنام
 259. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره غذاها و فرهنگ ویتنامی
 260. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره جاذبه های گردشگری و سرگرمی ها در ویتنام
 261. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره بهداشت و امنیت در ویتنام
 262. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره دانگ ویتنام و موضوع پول
 263. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره اقامتگاه ها و هتل های ویتنام
 264. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره سفر در داخل ویتنام
 265. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره فرودگاه های ویتنام
 266. ویتنام پاسخ به سوالات رایج درباره ویزا و گمرک ویتنام
 267. ویتنام پاسخ به سوالات رایج و اطلاعات بیشتر درباره ویتنام
 268. ویتنام كونگ چی؛ برندی مطرح در لباس‌های باشکوه شب
 269. ویتنام داگما؛ برندی ویتنامی از الیاف كاملا طبیعی
 270. ویتنام ماگون؛ برندی نوظهور در پوشاک زنانه ویتنامی
 271. ویتنام لوسینه؛ برند نوظهور لباس های مدرن زیر ویتنامی
 272. ویتنام مای وِی دکو؛ یكی از بهترین برندهای اقلام خانگی در هوشی‌مین
 273. ویتنام مین هان؛ برنده‌ی ویتنامی جوایز متعدد طراحی در دنیای مد
 274. ویتنام دو مان كوئونگ؛ برجسته‌ترین طراح مدهای گران قیمت در ویتنام
 275. ویتنام ماسیمو فراری؛ طراح ویتنامی بزرگ‌ترین برندهای جهان
 276. ویتنام كای سیلك؛ یکی از موفق‌ترین طراحان مد ویتنام
 277. ویتنام نن گوین كونگ چی؛ طراح ویتنامی با شهرت جهانی
 278. ویتنام مركز خرید میدان سایگون؛ بهشت عاشقان خرید
 279. ویتنام مرکز خرید دایمند پلازا در هوشی‌مین
 280. تبت برنامه سفر بازدید از سرزمین بومی مردم توو در منطقه هاژو تبت
 281. تبت کوه پیمایی در دامنه‌های کوه مقدس و پوشیده از برف میلی در تبت
 282. تبت گشت در اطراف شهر شینینگ؛ دروازه فلات کینگهای تبت
 283. تبت برنامه سفر بازدید از دریاچه مقدس لامو لاتسو در تبت
 284. تبت راهپیمایی اطراف رودخانه یارلونگ تسانگپو تبت؛ مرتفع‌ترین رودخانه جهان
 285. تبت کوه پیمایی در مرتفع‌ترین قله جهان؛ اورست
 286. ویتنام هانوی و هوشی‌مین برترین مقاصد خرید در ویتنام
 287. ویتنام آثار هنری معاصر ویتنام؛ یادگاری و سوغاتی ارزشمند
 288. ویتنام صنایع دستی سنتی و محلی ویتنامی
 289. ویتنام البسه و پوشاک ویتنامی؛ بهترین یادگاری و سوغاتی از ویتنام
 290. ویتنام کشف دیدنی های شگفت انگیز طبیعی و فرهنگی ویتنام در دو هفته
 291. ویتنام برنامه سفر یك هفته ای در شمال ویتنام
 292. ویتنام بازدید از شهر هوشی‌مین در یك هفته
 293. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه - هوی آن در سه روز
 294. ویتنام برنامه سفر بازدید از هانوی در سه روز
 295. ویتنام برنامه سفر بازدید از هوئه در سه روز
 296. ویتنام برنامه سفر هوشی‌مین در سه روز
 297. ویتنام فستیوال معبد كی یپ باك در ویتنام
 298. ویتنام فستیوال مبارزه گاو وحشی دو سون در ویتنام
 299. ویتنام روز ملی استقلال ویتنام
 300. ویتنام فستیوال وو لان یا روز مادر ویتنامی
 301. ویتنام فستیوال آفت زدایی در ویتنام
 302. ویتنام مراسم روز جهانی كودك در ویتنام
 303. ویتنام فستیوال معبد با چوآ سو در ویتنام
 304. ویتنام فستیوال بازار عشق كائو وای و عاشقانه های رایج آن در ویتنام
 305. ویتنام فستیوال دهكده مارهای له مات و غذاهای خوشمزه آن در ویتنام
 306. ویتنام روز جهانی كارگر در ویتنام
 307. ویتنام جشن ملی روز اتحاد و همبستگی در ویتنام
 308. ویتنام فستیوال نهنگ‌ها؛ نجات دهندگان ماهیگیران در ویتنام
 309. ویتنام مراسم گرامیداشت و سالمرگ پادشاهان هونگ در ویتنام
 310. ویتنام جشنواره و مسابقه فیل‌ها در سراسر ویتنام
 311. ویتنام فستیوال غذای سرد یا عید مردگان در ویتنام
 312. ویتنام فستیوال چو دونگ تو در ویتنام
 313. ویتنام فستیوال قربانی كردن گاو وحشی در ویتنام
 314. ویتنام تشكر از قدیسان نگهبان در فستیوال رونگ پوك ویتنام
 315. ویتنام فستیوال عاشقانه نویی با در ویتنام
 316. ویتنام کمپینگ و چادر زدن در طبیعت بکر ویتنام
 317. ویتنام شرایط استفاده از مهمانخانه‌ها و اقامتگاه های ارزان قیمت تخت و صبحانه در ویتنام
 318. ویتنام شرایط مسافرخانه ها و پردیس ها در سفر به ویتنام
 319. ویتنام زندگی با اهالی بومی و استفاده از اقامتگاه های بومی در ویتنام
 320. ویتنام اقامتگاه های زیبا و رویایی بوتیک در سواحل و جنگل های انبوه ویتنام
 321. ویتنام اقامتگاه‌های سلامتی و تندرستی و اسپاها در ویتنام
 322. ویتنام آپارتمان‌های اجاره ای و تجهیز شده در شهرهای بزرگ ویتنام
 323. ویتنام آب و هوای ویتنام
 324. ویتنام زیبایی های بکر و رویایی طبیعت ویتنام
 325. ویتنام دین و مذهب در ویتنام
 326. ویتنام ارتباطات غیرکلامی در ویتنام
 327. ویتنام فرهنگ تواضع و فروتنی در ویتنام
 328. ویتنام تاریخ معاصر ویتنام
 329. ویتنام تاریخ ویتنام باستان
 330. ویتنام گاهشمار تاریخ ویتنام
 331. ویتنام ویژگی های منحصر به فرد جغرافیایی ویتنام
 332. ویتنام اطلاعات مفید و مختصر درباره ویتنام
 333. هندوستان پاسخ به سؤالات رایج درباره تلفن ثابت و موبایل در هند
 334. هندوستان سافاری جیپ در اوتارانچال هند
 335. هندوستان دنیای وحشی شرق هیمالیا در هند
 336. هندوستان شکوه جنوب هند در تور طبیعت گردی تپه های مالابار
 337. هندوستان برنامه سفر مخصوص دوستداران یوگا در هند
 338. هندوستان تور سافاری و بازدید از حیات وحشی پارک ملی رویال چیتوان نپال
 339. هندوستان سافاری برای بازدید از ببرهای هندی در پارک‌های ملی هند
 340. هندوستان تورهای بازدید از قبایل چاتیسگار در هند
 341. هندوستان تجربه‌ای تکرار ناشدنی؛ سافاری با فیل‌های عظیم‌الجثه در هند
 342. هندوستان برنامه سفر صید شیر ماهی در شمال هند
 343. هندوستان برنامه سفر بازدید و سافاری حیات وحش شرق هند
 344. هندوستان گشت و گذار در طبیعت هند با پای پیاده
 345. هندوستان تور طبیعت گردی در جنگل‌های انبوه تنمالا در کرالا
 346. هندوستان با تور پرنده نگری هند از تاج محل دیدن کنید
 347. هندوستان تعطیلات آخر هفته در پارک ملی رانتامبور
 348. هندوستان تور پرنده نگری در طبیعت سرزمین هند
 349. هندوستان غنای فرهنگی و تاریخی گوا قدیم در سفری 3 روزه
 350. هندوستان قایقرانی در آب‌های خروشان منطقه کوهستانی ریشیکش
 351. هندوستان زندگی و تفریحات شبانه در هند
 352. هندوستان راس یاترا بزرگ‌ترین فستیوال مذهبی به احترام لرد جاگانات در هند
 353. هندوستان عید فطر در میان مسلمانان هند
 354. هندوستان عید قربان در میان مسلمانان هند
 355. هندوستان فستیوال پورام در هند
 356. هندوستان فستیوال بایساخی؛ جشن برداشت محصول در پنجاب هند
 357. هندوستان فستیوال کوم میلا یا کومبه میلا؛ مهم‌ترین و قدیمی‌‌‌‌‌ترین فستیوال هندو در هند
 358. هندوستان فستیوال ماهاویر جانما کالیاناک؛ جشن تولد مَهاویرا در هند
 359. هندوستان جشن راما نوامی؛ تولد راما در هند
 360. هندوستان کارناوال‌های ماردی گرا؛ سه شنبه‌ی چرب در هند
 361. هندوستان فستیوال هولی؛ جشنواره‌‌ی رنگ‌ها در هند
 362. هندوستان جشن ماها شیوارتری؛ شب بزرگ شیوا در هند
 363. هندوستان فستیوال شناور یا فلوت در هند
 364. هندوستان فستیوال واسانت پانچامی؛ پنجمین روز بهار در هند
 365. هندوستان روز جمهوری؛ اجرای قانون اساسی هند
 366. هندوستان فستیوال سانکرانتی و پونگال؛ برداشت تامیل در هند
 367. هندوستان شرایط سفر زنان تنها در هند
 368. هندوستان سفر به هند با هواپیما
 369. هندوستان زبان و الفبای هندی و شبکه تلفن و ارتباطات در هند
 370. هندوستان سیاست داخلی و خارجی هند
 371. هندوستان اقتصاد نو ظهور و رو به توسعه هند
 372. هندوستان آب و هوای متنوع هند
 373. هندوستان زیبایی‌های بکر و رؤیایی طبیعت هند
 374. فیلیپین طراح مد فیلیپینی راجو لورل؛ حامی زنان اقلیت و کارآفرینی
 375. فیلیپین طراح مد فیلیپینی جوزی ناتوری؛ از وال استریت تا صحنه‌ی مُد
 376. فیلیپین طراح مد فیلیپینی خوزه پیتوی مورِنو؛ سزار مد آسیا
 377. فیلیپین مهم‌ترین نکات برای خرید در سفر به فیلیپین
 378. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در سیبو؛ فیلیپین
 379. فیلیپین انواع مراکز خرید و فروشگاه‌ها در مانیل
 380. فیلیپین محبوب‌ترین سوغاتی‌هایی که می‌توان در فیلیپین خرید
 381. فیلیپین برنامه سفر گشت در جزیره باشکوه پالاوان در فیلیپین
 382. فیلیپین غذاهای پرطرفدار خیابانی و ارزان قیمت در فیلیپین
 383. فیلیپین آنچه باید درباره خوراک‌های فیلیپینی به سبک چینی بدانید
 384. فیلیپین انواع رستوران‌ها و فست فودهای زنجیره ای در فیلیپین
 385. فیلیپین انواع غذاهای بین المللی و غربی در فیلیپین
 386. فیلیپین سبک‌ها و روش‌های متنوع آشپزی فیلیپینی
 387. فیلیپین آنچه که باید درباره غذاهای فیلیپینی بدانید
 388. فیلیپین اقامتگاه‌های ارزان قیمت و در دسترس فیلیپین
 389. فیلیپین انواع آپارتمان‌ها و ویلاهای خصوصی در فیلیپین
 390. ویتنام فستیوال ترو ترم در ویتنام
 391. ویتنام فستیوال دژ كو لوآ در ویتنام
 392. ویتنام فستیوال گیونگ در ویتنام
 393. ویتنام فستیوال هوئونگ پاگودا در ویتنام
 394. ویتنام فستیوال بای دن پاگودا در ویتنام
 395. ویتنام سال نو میلادی در ویتنام
 396. ویتنام سال نوی ویتنامی یا عید تت
 397. ویتنام درباره رویدادهای و فستیوال های ویتنام
 398. ویتنام گردشگران سالمند در ویتنام
 399. ویتنام ویتنام بهشتی خوردنی برای گیاه خواران
 400. ویتنام سفر برای بازماندگان جنگ در ویتنام
بیشتر
کمتر

محصولات مرتبط

|

جدیدترین مکان ها

 1. مقبره‌ی فولینگ
 2. مانگروهای لنکاوی
 3. قصر سلطنتی شن‌یانگ
 4. موزه کاخ ملی تایپه | Taipei National Palace Museum
 5. کوهستان علی | Ali Mountain
 6. شهر باید پر شود
 7. منطقه دیدنی کوهستان هنگشان
 8. کندی پنکالان بوجانگ | Candi Pengkalan Bujang
 9. کوهستان ووتای | Wutai
 10. کندی بندانگ دالام بوکیت باتو پاهات | Candi Bendang Dalam
 11. معبد جینکی | Jinci
 12. موزه باستان‌شناسی دره بوجانگ بوکیت باتو پاهات | Bujang Valley Bukit Batu Pahat
 13. معبد شوانگ لین
 14. چشمه‌های آب گرم اولو لگونگ | Ulu Legong
 15. پاگودای چوبی در شهرستان یینگ شیان
 16. مسجد ظهیر
 17. گوک بائو جنیانگ کامپونگ گادینگ | Gok Bau Jeniang Kampung Gadin
 18. پیاده‌رو درختی در سونگای سدیم | Tree Top Walk Sungai Sedim
 19. غارهای دست ساز یون گانگ | Yungang Grottoes
 20. پکان رابو | Koperasi Pekan Rabu
 21. داتای بای لنکاوی
 22. گذرگاه شان‌های گوآن دیوار بزرگ چین | Shanhaiguan
 23. هشت معبد بیرونی
 24. عقاب لنکاوی و پارک لاگندا | Lagenda
 25. گشت‌زنی در رودخانه کیلیم لنکاوی | Kilim
 26. برج رادیو و تلویزیون تیانجین
 27. پارک آبی تیانجین
 28. کوهستان باشیان | Baxian
 29. برج الور ستار | Menara Alor Setar
 30. معبد ملکه آسمان | بهشت
 31. دریاچه دایانگ بونتینگ یا تاسیک دایانگ بونتیگ لنکاوی | Dayang Bunting
 32. کلیسای جامع سنت ژوزف، تیانجین
 33. منطقه دیدنی کوهستان پانشان
 34. پارک دریایی ‌جزیره پایر | Pulau Payar Marine Park
 35. گذرگاه هوآنگ یاگوآن دیوار بزرگ چین
 36. ماشین کابلی لنکاوی
 37. رودخانه های‌هه تیانجین | Haihe
 38. مسجد بزرگ
 39. ساحل ماسه‌های سیاه در جزیره لنکاوی
 40. قلعه داگو | Dagu Fort
 41. جزیره لنکاوی
 42. معبد بودایی دابی | Dabei
 43. پارک ملی ‌جزیره کوکوپ جوهور | Pulau Kukup National Park
 44. موزه ماهیگیران تانجونگ بالو | Tanjung Balau Fishermen Museum
 45. باغ‌وحش جوهور
 46. خیابان فرهنگی باستانی | Ancient Cultural Street
 47. معبد بودای یشمی
 48. دژ قدیمی جوهور یا کوتا جوهور لاما | Kota Johor Lama
 49. مزرعه تمساح تلوک سنگات | Teluk Sengat Crocodile Farm
 50. مرکز مالی جهانی شانگهای
 51. گالری ماوار | Mawar
 52. برج تلویزیونی مروارید شرقی شانگهای
 53. موزه کوتاتینگی | Kota Tinggi Museum
 54. موزه‌ی شانگهای
 55. پارک ملی تانجونگ پیای | Tanjung Piai
 56. باغ یو یوان
 57. خیابان نانجینگ
 58. مسجد سلطان ابوبکر
 59. آبشار کوتاتینگی | Kota Tinggi Waterfall
 60. باند شانگهای
 61. موزه سلطنتی ابوبکر | Muzium Diraja Sultan Abu Bakar
 62. سالن اجتماعات عمومی
 63. باغ وحش چونگ‌کینگ
 64. گونونگ لدانگ، کوه اوفیر | Gunung Ledang Mount Ophir
 65. مرزرعه میوه دیزارو
 66. دره کوتانگ رودخانه یانگ تسه | Qutang
 67. رودخانه یانگ تسه
 68. ساحل دیزارو | Desaru
 69. ‌جزیره اور | Pulau Aur
 70. جزیره‌ی حیرت انگیز راوا | Stunning Rawa Island
 71. ‌جزیره راوا | Pulau Rawa
 72. جزایر سیبو | Pulau Sibu
 73. پارک ملی انداو رومپین | Endau Rompin
 74. کوتا اسکندر جوهور | Kota Iskandar Johor
 75. لگولند | Legoland
 76. پارک باتلاقی | Wetland Park
 77. باغ گیاه شناسی پوتراجایا تامان بوتانی | Putrajaya Botanical Garden Taman Botani
 78. پل پوترا | Putra Bridge
 79. پارک میراث کشاورزی | Agriculture Heritage Park
 80. پِردانا پوترا | Perdana Putra
 81. کاخ دادگستری | Palace Of Justice
 82. باغ دوستی چین - مالزی | The China - Malaysia Friendship Garden
 83. کروز پوتراجایا | Putrajaya Cruise
 84. مسجد پوترا | Putra Mosque
 85. مکان تستی رستوران-1
 86. موزه و نگارخانه‌ی بانک نگارای مالزی
 87. تایلند ساختمان قدیمی بان سینگهاتا
 88. تایلند بان تانگ نانگ اوک
 89. تایلند بان نا سامای
 90. تایلند پرا تات کانگ کائو نویی
 91. تایلند وات ماها تان (یاسوتان)
 92. تایلند وات سوپاتانارام
 93. تایلند وات نانگ بوا
 94. تایلند وات چائنگ
 95. تایلند وات تانگ سی موآئنگ
 96. تایلند پارک ملی پا تائم
 97. تایلند مائه نام سونگ سی
 98. تایلند پارک جنگلی پانوم ساوای
 99. تایلند پارک ملی کائو پرا ویهانس
 100. تایلند وات پا ماها جدی کائو (وات لارن کواد)
 101. تایلند نانگ هان
 102. تایلند پرا تان چوئنگ
 103. تایلند پارک سومدت پرا سریناکاریندرا در رویی ات
 104. تایلند بوئنگ پلان چایی
 105. تایلند وات کلانگ مینگ موئنگ
 106. تایلند وات بوراپا پیرام
 107. تایلند موزه ملی رویی ات
 108. تایلند وات پو چایی
 109. تایلند پل دوستی تایلند-لائوس
 110. تایلند سالا کائو کو یا وات کائک
 111. تایلند پارک جنگلی نامتوگ تاو تو
 112. تایلند ابوسوت چوبی وات پاروئن سونگتام
 113. تایلند وات تام کلانگ فن
 114. تایلند فسیل‌های صدف های چند میلیون ساله
 115. تایلند مقبره شاه نارسوان کبیر
 116. تایلند مزرعه چوکچای
 117. تایلند سد لام پرا پلوئنگ
 118. تایلند کائو پائنگ ما
 119. تایلند پراسات پانوم وان
 120. تایلند وات کاو چان نگام
 121. تایلند سد لام تاکونگ
 122. تایلند پارک ملی کائو یایی
 123. تایلند وات سالا لویی
 124. تایلند باغ‌وحش ناکان راتچاسیما
 125. تایلند پرا تات پانوم
 126. تایلند نامتوک تات تان
 127. تایلند پارک ملی ماکداهان
 128. تایلند هو کائو ماکداهان
 129. تایلند پرا تات نا دان
 130. تایلند منطقه امن و حفاظت شده حیات‌وحش پو لوانگ
 131. تایلند پارک ملی پو روا
 132. تایلند پارک ملی پو کرادوئنگ
 133. تایلند هونگ مون مانگ یا موزه شهر کان کائن
 134. تایلند پارک ملی پو پا
 135. تایلند پارک ملی پو ویانگ
 136. تایلند سد ابولراتانا یا پونگ نیپ
 137. تایلند وات سی بان روانگ
 138. تایلند وات کلانگ
 139. تایلند پاتاساتان فو پو
 140. تایلند مرکز تبلیغات هنری، فرهنگی و گردشگری
 141. تایلند اثر تاریخی پرایا چایسانتان (چائو سومپامیت)
 142. تایلند پرا تات نانگ سام موئن
 143. تایلند مکان مقدس چائو پو پرایا لائه
 144. تایلند سد چالابهورن / سد نام پروم
 145. تایلند پارک ملی تان تان
 146. تایلند اثر تاریخی پرایا پاکدی چامپون (لائه)
 147. تایلند کا سوان تائنگ
 148. تایلند منطقه مقدس بان کاک نگیو (پراسات بان کاک نگیو)
 149. تایلند مرکز فرهنگی پایین شمال شرق
 150. تایلند پارک پرندگان (سوان نوک)
 151. تایلند پارک تاریخی پانوم رانگ
 152. تایلند مرکز هنرهای دستی بان کام پرا
 153. تایلند معبد پرا لاو تپ نیمیت (وات پرا لاو تپ نیمیت)
 154. تایلند پرا مونگکان مینگ موئنگ
 155. تایلند دهکده مو لام
 156. تایلند مرکز صلیب سرخ کائو لان تایی
 157. تایلند جزیره ماک
 158. تایلند جزیره کرادات
 159. تایلند جزیره کام
 160. تایلند ستون شهر
 161. تایلند وات یوتا نیمیت
 162. تایلند وات باپهارام
 163. تایلند جزیره لائویا
 164. تایلند لا لو
 165. تایلند پارک ملی تا پرایا
 166. تایلند پارک ملی پانگ سیدا
 167. تایلند ساکائو و ساکوان
 168. تایلند هات مائه رامپائنگ-بان کان او
 169. تایلند کاو لائم یا
 170. تایلند پرا چدی کلانگ نام (وات ساموت کانگکا یا وات پاک نام)
 171. تایلند جزیره مان نای
 172. تایلند کاو چاماو-پارک ملی کاو ونگ
 173. تایلند او کای- لائم تان
 174. تایلند نامتوک کلانگ پلا کانگ
 175. تایلند وات سارانات تامارام
 176. تایلند سوان سان
 177. تایلند وات پا پرادو
 178. تایلند موزه نمایش سایه های دات بان دان
 179. تایلند مقبره شاه تاکسین
 180. تایلند بنای یادبود سانتون پو
 181. تایلند لائم مائه فیم
 182. تایلند بان فی
 183. تایلند نامتوک تان تیپ
 184. تایلند آبشار تاکرو و آبشار سالادای
 185. تایلند کائنگ هین پوئنگ
 186. تایلند ساختمان چائو پرایا ابهایهوبات
 187. تایلند پارک ملی تاپ لان
 188. تایلند شهر باستانی سی ماهوسوت
 189. تایلند مکان باستانی سا موراکوت
 190. تایلند وات کائو پیچیت
 191. تایلند هنر در بهشت
 192. تایلند --
 193. تایلند وات یاناسانگوارارام وراماهاویهان
 194. تایلند مینی سیام
 195. تایلند جزیره لن
 196. تایلند خانه مقدس حقیقت
 197. تایلند دهکده فیل پاتایا
 198. تایلند بان ساکاوادی
 199. تایلند دنیای زیر آب پاتایا
 200. تایلند ساحل جامتین
 201. تایلند کاو پرا تام ناک یا کاو پرا تات
 202. تایلند جزیره رانگ
 203. تایلند پارک تفریحات ماجراجویانه تری تاپ
 204. تایلند جزیره چانگ نویی
 205. تایلند جزیره نگام
 206. تایلند مزرعه پرورش ببر سی راچا
 207. تایلند باغ‌وحش باز کائو کیاو
 208. تایلند سوان نانگ نوچ (باغ نانگ نوچ)
 209. تایلند بازار شناور پاتایا
 210. تایلند پارک سه پادشاه
 211. تایلند پارک سنگی یک میلیون ساله و مزرعه پرورش تمساح
 212. تایلند موزه بطری
 213. تایلند موُسسه علوم دریایی دانشگاه بوراپا
 214. تایلند ساحل پاتایا
 215. تایلند کائو چی چان
 216. تایلند هات لائم سینگ
 217. تایلند پارک ملی نامتوک پلیو
 218. تایلند وات کاو سوکیم
 219. تایلند کای نوئن وونگ
 220. تایلند بنای یادبود تاکسین مهارات
 221. تایلند توئک دائنگ
 222. تایلند آبشارهای سویی داو
 223. تایلند کلیسای کاتولیک چانتابوری
 224. تایلند مکان مقدس ستون شهر-یالا
 225. تایلند مسجد مرکزی یالا
 226. تایلند وات کاهاپیموک
 227. تایلند چشمه آبگرم بتونگ
 228. تایلند بزرگ‌ترین صندوق پستی تایلند
 229. تایلند دهکده ساکای
 230. تایلند نامتوک لا-اونگ (آبشار رنگین کمان)
 231. تایلند نامتوک تان تو
 232. تایلند جزیره نگای یا جزیره ها یی
 233. تایلند پارک ملی هات چاو مایی
 234. تایلند جزیره کرادان
 235. تایلند جزیره ماک و تام موراکوت (غار زمردین)
 236. تایلند جزیره لیبونگ
 237. تایلند هات یاو
 238. تایلند پارک عمومی کوان تامناک چان
 239. تایلند اولین درخت کائوچو در تایلند
 240. تایلند موزه پرایا راتسادانوپرادیت ماهیسون پاکدی
 241. تایلند تبلیغات حفظ و عمران جزیره چانگ
 242. تایلند پرا بروم تات چایا
 243. تایلند پارک ملی دریایی جزیره انگ تانگ
 244. تایلند جزیره نانگ یوان
 245. تایلند نامتوک ویبهاوادی
 246. تایلند دهکده تربیت میمون‌ها (مدرسه میمون‌ها)
 247. تایلند پارک ملی تایی روم ین
 248. تایلند پارک ملی کائو سوک
 249. تایلند پاک نام تاپی (دهانه رودخانه تاپی)
 250. تایلند مؤسسه مطالعات جنوب تایلند
 251. تایلند موزه پاتامارونگ
 252. تایلند موزه ملی سونگکلا
 253. تایلند جزیره یو
 254. تایلند پل تینسولانود
 255. تایلند دریاچه سونگکلا
 256. تایلند باغ‌وحش سونگکلا
 257. تایلند لائم سامیلا
 258. تایلند پارک ملی تیل بان
 259. تایلند پارک ملی تاروتاو
 260. تایلند موزه ملی ساتان-عمارت کادن
 261. تایلند مسجد جامع ساتان یا مسجد مامبانگ
 262. تایلند پارک ملی لائم سان
 263. تایلند جزیره پایام
 264. تایلند نقطه ویکتوریا یا کا سونگ
 265. تایلند هات چان دامری
 266. تایلند پارک ملی نامتوک نگاو
 267. تایلند نامتوک تان پت
 268. تایلند نامتوک پانیابان
 269. تایلند چشمه های آبگرم و پارک عمومی راکساوارین
 270. تایلند چشم انداز کاتا کارن
 271. تایلند هات کارن
 272. تایلند هات سورین
 273. تایلند جزیره مرجانی هی
 274. تایلند موزه پوکت تایهوا
 275. تایلند بنای تاریخی دو قهرمان
 276. تایلند هات پاتونگ
 277. تایلند جزیره راچا
 278. تایلند هات نایی هان
 279. تایلند هات کامالا
 280. تایلند هات کاتا
 281. تایلند لائم پرومتپ
 282. تایلند نامتوک تاموت
 283. تایلند جزیره سی و جزیره ها
 284. تایلند وات تام کاها ساوان
 285. تایلند نامتوک پرایوان
 286. تایلند عمارت پرایا تاکارات (چوای)
 287. تایلند چشمه های آبگرم بان بو دان
 288. تایلند نامتوک سائنگ تانگ
 289. تایلند نامتوک هین لات
 290. تایلند وات رات اپاتام یا وات بانگ ریانگ
 291. تایلند پارک ملی کاو لاک لام رو
 292. تایلند جزیره تاپو (جزیره جیمز باند)
 293. تایلند پارک ملی کائو لامپی هات تایی موآئنگ
 294. تایلند خلیج پانگ نگا یا پارک ملی پانگ نگا
 295. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سیمیلان
 296. تایلند هات کائو لاک
 297. تایلند پارک ملی دریایی جزیره سورین
 298. تایلند شهر باستانی یارانگ
 299. تایلند وات مانچارینتاواپیویهان
 300. تایلند مؤسسه هنری فرهنگی کالایانیواتانا
 301. تایلند هات واسوکری
 302. تایلند هات کالالای
 303. تایلند مرکز مطالعات طبیعی یارنینگ
 304. تایلند گورستان کائو مائه ایم کو نیاو
 305. تایلند بان یاکانگ
 306. تایلند بان تان
 307. تایلند آبشار چات وارین
 308. تایلند مرکز مطالعات و پژوهش طبیعت جنگلی مردابی سیریندهورن پیت
 309. تایلند جزیره یائو
 310. تایلند هات ناراتات
 311. تایلند پارک ملی کائو لوانگ
 312. تایلند ائو کانوم
 313. تایلند آبشار سی کیت
 314. تایلند وات پرا ماهاتات وراماهاویهان
 315. تایلند ساحل غار پرانانگ
 316. تایلند تال وائک یا دریای جدا شده
 317. تایلند جزیره پودا
 318. تایلند جزیره هونگ
 319. تایلند ساحل ناپارات تارا
 320. تایلند نامتوک ران کلانگ تام
 321. تایلند موزه وات کلانگ تام
 322. تایلند پارک ملی تان بوک ترانی
 323. تایلند پارک ملی کائو پانوم پنچا
 324. تایلند پا پرو تا پوم کلانگ سونگ نام
 325. تایلند برکه زمردین
 326. تایلند ائو نانگ
 327. تایلند کائو کاناپ نام
 328. تایلند جزیره تائو
 329. تایلند وات پراتات ساوی
 330. تایلند پارک ملی دریایی جزیره چامپون
 331. تایلند جزیره مافراو
 332. تایلند وات پرادوئم
 333. تایلند وات کائو فا سالا لوی
 334. تایلند موزه ملی چامپون
 335. تایلند ائو تانگ ماکام
 336. تایلند وات پا للای
 337. تایلند وات نو پاتونگکان یا وات ماکام نو
 338. تایلند وات کائه
 339. تایلند مرکز تبلیغات صنعتی منطقه
 340. تایلند پارک ملی پو تویی
 341. تایلند تام وروان
 342. تایلند بوئنگ چاواک
 343. تایلند دهکده‌های بوفالو
 344. تایلند برج بانهارن-جامسی
 345. تایلند وات پرا پرانگ و کوره های باستانی
 346. تایلند موزه ملی این بوری
 347. تایلند وات بات
 348. تایلند وات نا پراتات
 349. تایلند وات پرا نان چاکراسی وراویهان
 350. تایلند وات ساوانپ اروم
 351. تایلند پرا پاتا نیراروکانتارای چایوات چاتوراتیت
 352. تایلند وات پرا پاتاچای
 353. تایلند مزارع گل‌های آفتابگردان
 354. تایلند تام دائو کاو کائه
 355. تایلند پارک ملی نامتوک چت سائو نویی
 356. تایلند مواک لک اربورتوم
 357. تایلند مزرعه تمساح و باغ‌وحش
 358. تایلند وات ساتاتام
 359. تایلند وات بان لائم یا وات پت ساموت وراهیوان
 360. تایلند کلیسای مریم مقدس یا اتسانا ویهان مائپرا بانگکوئت
 361. تایلند پارک یادبود شاه راما دوم
 362. تایلند وات امپاوان چتیارام
 363. تایلند بازار شناور امپاوا
 364. تایلند وات کولا مانی
 365. تایلند بنای بادبود دوقلوهای چانگ-انگ سیامی و موزه قایق
 366. تایلند دان هوی لات
 367. تایلند زیارتگاه پان تایی نوراسینگ
 368. تایلند مرکز آموزش علوم ساموت ساکان
 369. تایلند وات یایی کام پراسات
 370. تایلند موزه اراوان
 371. تایلند ساحل بانگ پو
 372. تایلند بازار شناور بانگ نامپوئنگ
 373. تایلند موزه نیروی دریایی
 374. تایلند چشمه آبگرم بو کلاوئنگ
 375. تایلند بازار شناور دامنوئن سادواک
 376. تایلند موزه ملی راتچابوری
 377. تایلند پرانبوری
 378. تایلند کائو چانگ کراچوک
بیشتر
کمتر

عضویت در خبرنامه

+